تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00215.html
ضد یخ

ضدیخ از جمله مایعاتی است که در خودرو باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. انتخاب ضد یخ مناسب و زمان تعویض آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ضمن این که چه در فصل تابستان و چه زمستان استفاده از این مایع الزامی است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

این نکات را در خرید ضد یخ رعایت کنید / آیا استفاده در تابستان هم لازم است؟

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ضد یخ، کولانت یا مایع رادیاتور همگی اسامی مختلفی هستند که برای این مایع خنک‌کننده به کار برده می‌شود. استفاده از این مایع در خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و فرقی نمی‌کند که در فصل سرما یا گرما باشیم. علی‌رغم این که مایع خنک‌کننده پیشرانه با نام ضد یخ ذکر می‌شود اما - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - این مایع خاصیت ضد جوش - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - نیز دارد که پر اهمیت بودن آن را در فصل تابستان نیز نشان می‌دهد. - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - در انتخاب و زمان تعویض ضد یخ به یک سری نکات توجه کرد که قصد داریم در این - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - نوشتار به آن‌ها بپردازیم.

ضد یخ آلی یا معدنی؟

به طور ضدیخ‌ها به دو دسته پایه آلی و معدنی تقسیم می‌شوند که در نمونه‌های مختلف خارجی و ایرانی در بازار وجود دارند. در خصوص انتخاب ضدیخ مناسب برای خودرو باید به دفترچه راهنما مراجعه کنید اما عموما ضدیخ‌های پایه آلی به دلیل این که دارای مواد افزودنی هستند برای مدت زمان بیشتری عمر می‌کنند. در مقابل این ضدیخ‌ها قیمت بیشتری نیز دارند و قیمت ضد یخ‌های پایه معدنی که تقربا ۲ سال عمر می‌کنند کمتر است.

کارخانه سازنده و مدل خودرو

عموما شرکت‌های سازنده خودرو به صورت انحصاری برای محصولات - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - خود مایع ضد یخ تولید می‌کنند یا با شرکت‌های خاصی همکاری دارند. بهتر است - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - به رنگ مایع ضدیخ خودرو که برای نخستین بار داخل مخزن ریخته شده است توجه داشته باشید و چرا که هر شرکتی مایع ضدیخ را با رنگ مخصوص خود تولید می‌کند. هیچ‌گاه دو نوع مایع ضد یخ را با یکدیگر ترکیب نکنید چرا - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - که ممکن کار دست پیشرانه خودرو دهد!

غلظت

برخی از ضد یخ‌ها به صورت ترکیب شده با آب - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - به فروش می‌رسند که میزان آن ۵۰-۵۰ است اما برخی دیگر نیازمند رقیق‌سازی جداگانه توسط آب هستند. حتما در هنگام خرید و انتخاب باید به این نکته توجه داشته باشید چرا که غلظت پایین یا بالای ضد یخ می‌تواند باعث بروز مشکل شود. در صورتی که مایع ضد یخ را به صورت جداگانه خریداری می‌کنید باید آن را با مقطر رقیق کنید. بهترین - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - روش، خریداری آب دی‌یونیزه شده از داروخانه‌ها است که می‌توانید آن را به صورت ۵۰-۵۰ با ضد یخ - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - ترکیب کنید.

زمان تعویض

زمان تعویض ضد یخ‌های با پایه - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - معدنی معمولا ۲ سال اعلام می‌شود و این - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - مورد برای نمونه‌های آلی بیشتر است. معمولا عمر ضد یخ‌ها بر روی جعبه محصول اعلام می‌شود اما بهتر است در خصوص بازدید و تعویض به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودرو نوشته شده توجه کنید. آن چیزی که رایج است هر ۲ سال یکبار باید اقدام به تعویض مایع رادیاتور کنید چرا که تعلل در این قضیه ممکن است باعث بروز مشکلات جدی و با هزینه گزاف شود.

قیمت

قیمت مایع رادیاتور با توجه به حجم، شرکت سازنده و داخلی یا خارجی بودن آن می‌تواند کاملا متفاوت باشد. به عنوان مثال ضد یخ ایرانی ۴ لیتری در حال حاضر که به صورت ۵۰-۵۰ ب آب مخلوط شده است قیمتی - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - در حدود ۶۵ هزار تومان دارد. در نقطه مقابل قیمت نمونه خارجی ۵ لیتری حدود ۱۵۰ هزار تومان است. این نکته را باید اعلام کرد که قیمت نمونه‌های خارجی ممکن است تا حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان نیز برسد. به طور کلی اگر نمونه داخلی که با مشخصات کارخانه مطابقت داشته باشد خریداری شود و پس از ۲ سال تعویض آن صورت پذیرد مشکلی برای خودرو به وجود نخواهد آمد.

منبع : گسترش - تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده - نیوز

اولين صفحه   -  شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   چرخگیر بزرگراه همدانی   -   کرایه چرخگیر بزرگراه همدانی   -   قیمت چرخگیر بزرگراه همدانی   -   مبلغ چرخگیر بزرگراه همدانی   -   تعرفه چرخگیر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس چرخگیر بزرگراه همدانی   -   خدمات چرخگیر بزرگراه همدانی   -   امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   کرایه امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   قیمت امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   مبلغ امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   تعرفه امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   خدمات امداد خودرو بزرگراه فهمیده   -   امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   کرایه امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   قیمت امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   مبلغ امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   تعرفه امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   خدمات امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات خودروبر بزرگراه فهمیده   -   یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ یدک کش بزرگراه فهمیده   -  آخرين صفحه