تعرفه نیسان خودروبر لشگری

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00383.html
ركورد توليد در سـايـپا

تولید محصولات پیشرفته‌تر و برخوردار از امکانات مدرن‌تر در رده‌های C و SUV در دستور کار سایپا قرار گرفته است

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

تغییر استراتژی و ثبت رکورد تولید در سـایـپا

    گروه خبر: خودروسازی کشور مانند دیگر صنایع داخلی در شرایط دشواری قرار دارد و - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - بسیاری از مشکلات بی‌سابقه بر سر راه آن قرار گرفته - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - است؛ تورم شدید عمومی کشور که از ابتدای سال گذشته آغاز شده، در کنار مسائل دیگری نظیر افزایش قیمت ارز و رشد بی‌سابقه قیمت تمام‌شده، کمبود نقدینگی موردنیاز تولید، تحریم‌های خارجی و وجود موانع فراوان در زمینه واردات مواداولیه - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - و قطعات برخوردار از فناوری‌های پیشرفته، نقل‎وانتقال بانکی بین‌المللی در کنار هجوم شدید نقدینگی جامعه به بازار خودرو ازجمله مهم‌ترین مسائلی است که خودروسازی را به‌خود مشغول ساخته است. به این موارد باید یک مشکل بزرگ دیگر را نیز اضافه کرد و آن‌هم - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - پیش‌فروش‌های فراتر از ظرفیت و بی‌مطالعه خودروسازان در زمان مدیران قبلی این شرکت‌ها بوده که موجب - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - ایجاد تعهدات بسیار زیاد با حجم فراوانی از نارضایتی انباشته مشتریان از عدم تحویل به‌موقع خودروها شده است.

   اجرای برنامه‌های تولیدمحور
به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،اما با وجود همه این مشکلات، برخی خودروسازان توانسته‌اند با مدیریت درست و صحیح چالش‌ها در همین شرایط دشوار اقتصادی، دستاوردهای قابل‌توجهی را نیز کسب کنند؛ یکی از این خودروسازان سایپا است که باوجود مشکلات عدیده‎ای - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - مانند عدم ثبات مدیریتی، اعتراض مشتریان به تاخیر در تحویل خودروها، تعلیق همکاری دو‌جانبه شرکای خارجی به‌خاطر تحریم‌ها و برخی موانع دیگر، - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - توانسته است با روی کار آمدن تیم مدیران جدید، وضعیت خودرا تا حد زیادی سامان دهد. این خودروساز براساس اعلام مدیران خود، قصد دارد طی سال جاری فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌هایش را روی دو حوزه افزایش تولید در - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - کنار تنوع محصول متمرکز کند. سایپا با اجرای برنامه‌های تولیدمحور ازطریق بهبود سطح همکاری با قطعه‌سازان و زنجیره تامین، هدایت جریان نقدینگی به خطوط تولید، کاهش هزینه‌ها و رشد بهره‌وری در - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - چندماهه اخیر به‌صورت مستمر، موفق شده تیراژ محصولات خود را افزایش دهد. بنابر آمارهای اعلام‌شده از سوی سایپا، این خودروساز در روز دوازدهم اردیبهشت‌ماه، حدود 2هزار و 300 دستگاه خودرو تولید کرده که با احتساب این عدد، میانگین تولید روزانه این گروه به یک‎هزار و 800 دستگاه رسید. این درحالی است که گروه سایپا هدف‌گذاری کرده است در سال جاری - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - تیراژ روزانه محصولات خود را به 2هزار و 700 دستگاه برساند. حال انتظار می‎رود با افزایش تولید محصولات در سطح گروه سایپا، عرضه خودرو به بازار توسط این مجموعه با سرعت بیشتری دنبال شود.

ورود به سگمنت خودروهای متوسط به بالا
در - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - بخش تنوع محصول، سایپا در - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - میان خودروسازان کشور، از دیرباز به‌عنوان تولیدکننده خودروهای رده قیمتی ارزان و اقتصادی مطرح بوده است و بزرگ‌ترین تامین‌کننده بازار کشور در این حوزه محسوب می‌شود؛ اما در سال‌های اخیر با توجه به ورود خودروهای متنوع به بازار ایران که برخوردار از امکانات و تجهیزات روز در رده استانداردهای بین‌المللی بوده‌اند، ذائقه مشتریان تغییر کرده است. کارشناسان معتقدند چون - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - در بازار خودروهای رده - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - متوسط به بالا به‌ویژه محصولاتی که در ایران کمتر تولید می‌شوند، تراکنش مالی قابل - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - توجهی وجود دارد، اگر خودروسازان ایرانی نتوانند خود را در این عرصه به‌روز و فعال کنند، از مهم‌ترین بخش این بازار یعنی گردش مالی قابل‌توجه آن محروم خواهند شد. این امر زمینه خروج - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - قابل‌توجه ارز از کشور را نیز فراهم خواهد کرد. با همین رویکرد، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است قصد دارد اصلاح ساختار سبد محصولات خود را در دستورکار قرار - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - دهد و با تکیه بر پلت‌فرم‌های موجود نظیرSP100  و طراحی و ساخت پلت‌فرم‌های جدید - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - با استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و استفاده - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - از مشاوره و الگوهای نوین بین‌المللی، این هدف را محقق کند.
   شرکت‎های دانش‌بنیان‎ها و ظرفیت‌های طراحی و مهندسی
بسیاری از کارشناسان صنعت خودرو معتقدند اجرای سیاست جدید - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - گروه سایپا باید به‌موازات تولید محصولات پرتیراژ کنونی این خودروساز باشد تا پاسخ‌گویی به تقاضا و نیازهای موجود در - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - بازار پاسخ داد ‌شود و سبد - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - محصولات سایپا در مسیر توسعه و تکامل قرار گیرد. در چنین شرایطی سایپا باید تلاش کند علاوه‌بر ادامه تولید محصولات پرتیراژ قبلی با هدف پاسخ‌گویی - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - به نیاز بازار، محصولات پیشرفته‌تر و برخوردار از امکانات مدرن‌تری را به‌ویژه در رده‌های C و SUV تولید کند. نباید فراموش کرد سایپا پیش‌تر جدیدترین خودروهای خود یعنی رهام و کوییک را با برخورداری از امکانات و قابلیت‌های بسیار پیشرفته‌ای معرفی کرد و نشان داد درصورت فراهم بودن فضای کسب‌وکار و همکاری‌های مناسب با شرکت‌های داخلی و خارجی، می‌تواند خودروهای خود را به امکانات روز مجهز کند. کارشناسان معتقدند تحقق این هدف نیز مستلزم وجود ابزارهایی نظیر وجود فضا و فرصت همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - متخصصان و فعالان صنعت خودرو، استفاده از ظرفیت‌های موجود در زمینه طراحی و مهندسی در سطح کشور، همکاری و حمایت دولتی و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است. در شرایطی که کشور در تحریم و محدودیت به‌سر می‌برد شاید در نگاه اول این‌گونه به‌نظر آید که امکان تحقق شرایط مذکور محقق نیست، اما در واقع، با یک مدیریت صحیح و در سایه حمایت‌های دولتی و سایر نهادهای اثرگذار در صنعت خودرو، بخش‌های مهمی از این شرایط محقق خواهد شد. در صورت دستیابی به این هدف، سایپا به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بازیگران عرصه تولید کالای ایرانی قادر خواهد بود علاوه بر کسب - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - سهم بیشتر از بازار داخلی، در بازارهای صادراتی و برون‌مرزی نیز به رقابت با رقبای بزرگ بپردازد، چراکه با یک سبد کامل از محصولات متنوع - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - و به‌روز با امکانات و استانداردهای بین‌المللی پذیرفته‌شده وارد رقابت در این بازارها خواهد - تعرفه نیسان خودروبر لشگری - شد.

- تعرفه نیسان خودروبر لشگری -
اولين صفحه   -  شماره تماس کفی لشگری   -   خدمات کفی لشگری   -   کفی خودروبر لشگری   -   کرایه کفی خودروبر لشگری   -   قیمت کفی خودروبر لشگری   -   مبلغ کفی خودروبر لشگری   -   تعرفه کفی خودروبر لشگری   -   شماره تماس کفی خودروبر لشگری   -   خدمات کفی خودروبر لشگری   -   جرثقیل خودروبر لشگری   -   کرایه جرثقیل خودروبر لشگری   -   قیمت جرثقیل خودروبر لشگری   -   مبلغ جرثقیل خودروبر لشگری   -   تعرفه جرثقیل خودروبر لشگری   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر لشگری   -   خدمات جرثقیل خودروبر لشگری   -   نیسان خودروبر لشگری   -   کرایه نیسان خودروبر لشگری   -   قیمت نیسان خودروبر لشگری   -   مبلغ نیسان خودروبر لشگری   -   تعرفه نیسان خودروبر لشگری   -   شماره تماس نیسان خودروبر لشگری   -   خدمات نیسان خودروبر لشگری   -   نیسان یدک کش لشگری   -   کرایه نیسان یدک کش لشگری   -   قیمت نیسان یدک کش لشگری   -   مبلغ نیسان یدک کش لشگری   -   تعرفه نیسان یدک کش لشگری   -   شماره تماس نیسان یدک کش لشگری   -   خدمات نیسان یدک کش لشگری   -   ماشین بر لشگری   -   کرایه ماشین بر لشگری   -   قیمت ماشین بر لشگری   -   مبلغ ماشین بر لشگری   -   تعرفه ماشین بر لشگری   -   شماره تماس ماشین بر لشگری   -   خدمات ماشین بر لشگری   -   خودرو سوار لشگری   -   کرایه خودرو سوار لشگری   -   قیمت خودرو سوار لشگری   -   مبلغ خودرو سوار لشگری   -  آخرين صفحه