تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00180.html
ترخیص خودروهای مانده در گمرک

خریداران خودروهای وارداتی همچنان در انتظار تعیین تکلیف وضعیت گواهی‎های اسقاط به‎سر می‎برند

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

تحویل خودروهای ترخیص ‎شده از گمرک در خان هفتم!

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، در سال‌های گذشته - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - بیش از ۲۸۰ مرکز اسقاط در - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - کشور ایجاد شد که به‎صورت حق‎العمل‎کاری از شرکت‌های واردکننده خودرو سرمایه می‌گرفتند و خودروهایی را که قابلیت اسقاط - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - داشتند، جمع‎آوری می‌کردند. با گذشت نزدیک به یک‌ماه از فرصت مجدد دولت برای ترخیص ۱۳هزار خودرو وارداتی مانده در گمرک، حال موضوع ارائه گواهی اسقاط خودرو برای شماره‎گذاری به مشکل جدیدی در این راه - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - بدل شده است.

مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در این باره می‌گوید: «این مراکز پس از طی مراحل اسقاط، مشخصات این خودروها را به عنوان گواهی اسقاط در یک سامانه قرار می‌دادند و لاشه خودرو یا قطعات خودرو اسقاط‎شده را به فروش می‌رساندند. سامانه‎ای نیز برای عملیات صدور و انتقال گواهی اسقاط طراحی شده بود که مرکز اسقاط گواهی را به صفحه شرکت‌های واردکننده انتقال می‌داد و واردکنندگان خودرو این گواهی را به - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - سایر مدارک الصاق می‌کردند و درنهایت خودرو را برای شماره‎گذاری می‌فرستادند. قیمت نیز برای اسقاط کردن خودروها به‎صورت تفاهمی و توافقی بین مراکز اسقاط و واردکنندگان خودرو تعیین می‎شد.»

اما در مقابل، محمدحسین گودرزی؛ رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - فرسوده کشور با تاکید بر این‎که این انجمن به‌دنبال انحصار و بالا بردن قیمت‎ها نیست، بیان می‌کند: «در نشستی که با مسئولان انجمن واردکنندگان خودرو داشتیم، مقرر شد واردکنندگان آنالیز قیمتی از خودروهای فرسوده خارجی ارائه کرده و خودشان قیمت ریالی برای اسقاط اعلام کنند. در این صورت، اگر قیمت پیشنهادی این انجمن عادلانه بود، آن را می‎پذیریم و در غیر این صورت حاضریم با همان قیمتی که اعلام می‌کنند، خودرو را از آن‌ها تحویل بگیریم و گواهی اسقاط را صادر کنیم.»

مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران

مشتریان حاضر به پرداخت - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - هزینه‎های اضافه نیستند

به‎رغم درخواست - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - انجمن واردکنندگان خودرو، ستاد سوخت برای حل این موضوع هیچ‎گونه جلسه‌ای با این انجمن نداشته است. اما از - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - آن‎جا که قانون به - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - کسی اجازه انحصارطلبی در فعالیت‌های اقتصادی را نمی‌دهد، ما خواستار ورود سازمان بازرسی‌کل کشور و نهادهای نظارتی به این موضوع شده‎ایم. 

از سوی دیگر ستاد مدیریت حمل‎ونقل و سوخت کشور مسئولیت انحصاری تامین گواهی اسقاط را  بر عهده انجمن صنفی مراکز اسقاط خودرو گذاشته و واردکنندگان را ملزم به خرید گواهی اسقاط از این انجمن کرده است، مراتب مذکور با معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی و دیگر نهادهای - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - نظارتی در - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - میان گذاشته شده و در دست بررسی است. بر این اساس، انجمن واردکنندگان - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - خودرو از اعضای خود خواسته است تا اطلاع ثانوی از خرید هرگونه گواهی اسقاط خودداری کنند. 

مهم‎ترین مشکل در این زمینه، عدم اجرای صحیح قوانین از سوی مسئولان اجرایی است. از اسفندماه سال گذشته ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت، سامانه اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده کشور را بسته و اصرار به خرید گواهی اسقاط از شرکت تعاونی مراکز اسقاط دارد، درحالی‎که بیش از ۲۸۰ مرکزاسقاط در - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - کشور وجود دارد که تعاونی یادشده فقط یکی از این مراکز است. 

از نظر این انجمن، ارزش گواهی اسقاط حداکثر 2میلیون تومان است، اما تعاونی مذکور 8میلیون تومان بابت هر گواهی طلب می‌کند، - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - درحالی‎که این رقم باید توافقی باشد. بدین‌منظور، ارزش موتور، شیشه، تجهیزات، قطعات و غیره خودروها مشخص است و می‎توان قیمت خودروهای اسقاطی را آنالیز کرد. 

از نظر ما، سازمان حمایت از مصرف‎کنندگان و تولیدکنندگان مرجع تعیین‎کننده ارزش گواهی اسقاط است و بستن سایت‌ها و خرید گواهی از تنها یک مرکز به معنای انحصار مطلق است. گواهی‌های اسقاط خودرو به منزله پول نقد و از اموال شرکت‌های - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - واردکننده است و انتقال آن‌ها بدون حکم قضایی در سامانه، نوعی تخلف محسوب می‎شود. 

ما این موضوعات را به حراست وزارت راه‌وشهرسازی، معاون وزیر راه، سازمان بازرسی کل کشور، دادسرای کارکنان دولت، حراست ستاد مدیریت حمل‎ونقل و سوخت و رئیس این - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - ستاد گزارش کرده‎ایم. - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - این مشکلات در حالی است که در گذشته برای - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - شماره‎گذاری یک خودرو وارداتی باتوجه به حجم موتور آن باید بین 2، 3 یا 4 دستگاه خودرو فرسوده اسقاط می‎شد، اما سال قبل آن را به 4، ۶ و - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - 8 دستگاه افزایش دادند. 

بر این اساس، - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - مقرر شده است برای خودروهای وارداتی تا ۱۵۰۰ سی‎سی گواهی اسقاط 4 خودرو، ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی‎سی ۶ خودرو و از ۲۰۰۰ - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - تا ۲۵۰۰ سی‎سی 8 خودرو ارائه شود و برای شماره‎گذاری خودروهای ترخیص‎شده هم نیاز است تا گواهی اسقاط صادر شود. 

در چنین شرایطی، ایجاد - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - هرگونه انحصار و دخالت در بازار تعاملی بین شرکت‎های واردکننده و مراکز اسقاط به معنای - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - تحمیل فشار افزایش قیمت‎ها به مشتریان بوده و این در حالی است که مشتریان به‌دلیل تحویل نگرفتن به‎موقع خودروهای خود و افزایش - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - قیمت خودروها حتی حاضر به پرداخت ریالی - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - هزینه‎های اضافه نیستند. 

بنابراین دریافت مبلغ هشت‌میلیون‌تومان از مردم که برعهده انجمن واردکنندگان خودرو ایران گذاشته شده، خلاف قانون است. البته آخرین مصوبه دولت در مورد ارزش‎گذاری گواهی - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - اسقاط مربوط به سال ۱۳۸۸ است که در آن زمان ارزش هر گواهی اسقاط یک‎میلیون تومان در نظر گرفته شده بود و این عملیات بر اساس قانون هوای پاک اجرا می‌شد.

علیرضا احمدی، معاون ستاد مدیریت حمل‎ونقل و سوخت

پیکان مدل ۶۰ هم دیگر با یک‎میلیون تومان معامله نمی‎شود!

درست اجرا نشدن قانون مراکز اسقاط خودرو به دو عامل مربوط می‌شود. نخست این‎که محل مصرف کل گواهی‌های صادره در سنوات اخیر، در بحث واردات و تولیدات داخل بوده است. اما خودروسازان داخلی به دلایلی و با پیشنهاد وزارت صمت به هیات‌وزیران و برای حمایت از تولید داخل از بحث اسقاط خودرو معاف شدند.

از سوی دیگر به علت تصمیمات اتخاذشده واردات - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - خودرو هم قطع شد. به همین‌علت، به‎رغم سرمایه‎گذاری مراکز اسقاط و انجام اسقاط تعداد قابل توجهی از خودروهای فرسوده، گواهی خودروهای اسقاط‎شده در مراکز تجمیع شد. این مشکل زمانی شدت گرفت که تعداد گواهی‌هایی که در صفحات اسقاط مراکز وجود داشت، بسیار زیاد شد.

عامل دومی که در این راستا مشکل‎ساز شد، تفاوت و افزایش قیمت خودروهای داخل است. در مصوبه‌ای که دولت برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده لحاظ کرده بود، قیمت - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - تعیین‎شده یک‌میلیون تومان بود، درحالی‎که اکنون و در بازار فعلی، پیکان مدل ۶۰ هم با یک‎میلیون - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - تومان به فروش نمی‌رسد.

موضوع دیگری که باید بیان کرد این است که درخصوص - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - انتقال 8هزار - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - گواهی اسقاط شبهه‌ای وجود ندارد و - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - این‎گونه نبوده که صفحه چند مرکز اسقاط باز شود، بلکه کل صفحات مراکز اسقاط سراسر کشور باز شده است.

- تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی -

مشکلی که مراکز در این - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - خصوص داشتند، تعداد گواهی‌هایی بود که به صفحه تجمیع منتقل شده بود؛ زیرا از میان ۸۰هزارگواهی، ۲۳هزار گواهی به این صفحه اضافه شده بود. بر این اساس، ما در حال بررسی هستیم تا بدانیم از چه طریقی می‌توان - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - این گواهی‌ها را به صفحه‌های خود برگردانیم و بررسی کنیم که این مشکل به چه نحوی قابل حل است.

محمدحسین گودرزی، رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط خودرو

انتقال 8هزار گواهی اسقاط در روز تعطیل غیرقانونی بوده است

انجمن صنفی مراکز اسقاط خودرو با ستاد مدیریت حمل‎ونقل و سوخت کشور تفاهم‎نامه‌ای را مبنی‌بر برون‎سپاری کلی کار امضا کرده‎اند  و بر اساس آن مقرر شد انجمن، گواهی‎های اسقاط را در یک صفحه تجمیع کند و از این طریق به فروش برساند تا عدالت میان مراکز رعایت شود. اما در سالروز ارتحال امام‌راحل (ره) متوجه شدیم ساعت ۱۰ صبح سایت انتقال گواهی اسقاط باز شده است و تعدادی - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - از مراکز خاص توانسته‎اند از آن استفاده کنند و اکثر مراکز به‌علت - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - این‎که از باز شدن سایت اطلاعی نداشته‎اند، از این انتقال عقب مانده‎اند. بیشتر مراکز اسقاط خودرو به علت این‎که برگه‌های اسقاط را به صفحه تجمیع منتقل کرده بودند، نمی‌توانستند حتی با باز شدن سایت، از آن استفاده کنند.

هیچ مرکزی که گواهی‌های خود را به صفحه تجمیع منتقل کرده بود، نمی‌توانست گواهی‎ها را از آن‎جا خارج کند و کار انتقال آن به واردکنندگان خودرو را انجام دهد. بر این اساس، باز شدن سایت انتقال گواهی اسقاط خودرو به واردکنندگان و منتقل‎کردن 8هزار گواهی از سوی تعداد انگشت‎شماری از این مراکز آن هم - تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی - در روز تعطیل غیرقانونی و این اقدام نقض عدالت بوده است، امیدواریم هرچه سریع‎تر، موضوع از طریق وزارت راه و شهرسازی پیگیری شود و به نتیجه برسد.

اولين صفحه   -  شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه