حمل خودرو بزرگراه فهمیده

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00239.html
شناسایی بیومتریک

با اجرای طرح کنترل ورود و خروج، مسافر پس از ورود از مقابل دوربین شناسایی چهره می‌شود. هنگام خروج نیز در مقابل این دوربین قرار می‌گیرد. اکنون سامانه اصلی با مقایسه چهره در مرز خروج با چهره در مرز ورود می‌تواند تشخیص دهد که این فرد کشور را ترک می‌کند.

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

مسافران زیر ذره‌بین تشخیص هویت

فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که ورود مسافران از هفت کشور مسلمان را به - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - آمریکا محدود کرد؛ سرفصل خبرهای جهان هواپیمایی در سال ۲۰۱۷ - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - بود. در یک بخش از این فرمان به توسعه سامانه شناسایی بیومتریک ردیابی ورود و خروج مسافران تاکید شده - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - است. این در حقیقت مانند حرکت تحت کنترل رادار است. این اقدامات تاثیر ناخوشایندی بر تجربه سفر می‌گذارد، زیرا با توجه به اقدامات شدید حراستی در فرودگاه‌ها که با صف‌های طولانی بازرسی همراه است؛ باعث می‌شود مسافران احساس کنند همیشه تحت نظر هستند. البته برخی این موارد را نامناسب و بعضی دیگر کارآمد می‌دانند.

طرفداران این اقدامات می‌گویند حراست مرزها بهبود می‌یابد و با استفاده - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - از سامانه شناسایی بیومتریک مدارکی که باید در مرزها ارائه شود، کمتر خواهد شد. منتقدان این سامانه می‌گویند واگذار کردن حراست و امنیت مرزها به سامانه رایانه‌ای می‌تواند خطرهایی را در بر داشته باشد و احتمال اشتباه در شناسایی را افزایش دهد.

- حمل خودرو بزرگراه فهمیده -

خروج بیومتریک

بسیاری از دولت‌ها ازجمله آمریکا ورود و خروج مسافران را در مرزهای زمینی و هوایی کنترل می‌کنند،‌ در حالی که تا همین اواخر کنترل مرزهای ایالات متحده به این صورت نبود. - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - به این شکل که قبلا خروج کنترل - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - نشده و هیچ مهر خروجی در پاسپورت مسافران زده نمی‌شد. مقامات مهاجرت و گذرنامه ایالات‌متحده می‌گویند اکنون کاری را که بسیاری از کشورها انجام می‌دهند، انجام خواهند داد. البته با این تفاوت که این کار در ایالات‌متحده به صورت خودکار و با سامانه رایانه‌ای انجام می‌شود، زیرا به خاطر رفت و آمد مسافران بسیار، بازدهی کار افزایش می‌یابد.

سامانه بیومتریک با اسکن‌کردن صورت شخص، اطلاعات را به بانک - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - اطلاعات ارسال می‌کند. ایالات‌متحده از اواسط دهه 1990 نسبت به جمع‌آوری و - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - ذخیره اثر انگشت و اسکن صورت مسافران اقدام کرده است. با اجرای طرح کنترل ورود و خروج، مسافر پس از ورود از مقابل دوربین شناسایی چهره می‌شود. هنگام خروج نیز در مقابل این دوربین قرار می‌گیرد. اکنون سامانه اصلی با مقایسه - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - چهره در مرز خروج با چهره در مرز ورود - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - می‌تواند تشخیص دهد که این فرد کشور را ترک می‌کند.

البته فرمان اعمال سامانه - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - کنترل ورود و خروج بیومتریک به - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - وسیله ترامپ برای نخستین بار نیست که اعلام می‌شود. - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - کلینتون نیز در سال ۱۹۹۶ آن را به صورت قانون درآورده بود و در سال ۲۰۰۴ در گزارش کمیسیون پس از ۱۱ سپتامبر مطرح شد. کنگره ایالات متحده نیز چند بار با نسبت به اعمال قانون یادآوری کرده بود. ولی از آنجا که شرکت‌های هواپیمایی ملزم بودند این اطلاعات را جمع‌آوری کنند، باید هزینه این کار را متحمل می‌شدند که این اقدامات با اعتراض شرکت‌های هواپیـــمایی روبه‌رو شد، زیرا مجبور بودند هزینه‌ها را به بــــهای بلیت بیفزایند.

کنگره ایالات‌متحده یک میلیارد دلار بودجه برای ۱۰ سال آینده در نظر گرفته است. در حال حاضر سامانه اسکن چهره و کنترل رایانه‌ای ورود و خروج در فرودگاه‌های هاندا و توکیو اجرا می‌شود. در فرودگاه آمستردام در هلند و در فرودگاه بریس بین استرالیا این سامانه به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

حذف کنترل‌های دستی در آینده 

در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ سیتا - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - ارائه‌دهنده سامانه اسکن چهره، با - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - همکاری شرکت هواپیمایی - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - جت بلو در ایالات متحده سامانه اسکن چهره را در پرواز از فرودگاه لوگان، - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - بوستون به فرودگاه کوئین بیتریکس در اروپا آزمایش - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - کردند. 

مسافران پیش از سوار شدن به هواپیما مقابل دوربین اسکن چهره - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - می‌ایستند. - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - چند ثانیه بعد دستگاه اجازه سوار شدن را به مسافر می‌دهد، البته بدون اینکه مسافر پاسپورت یا کارت سوار شدن خود را نشان دهد. به نظر ساده می‌آید؛ ولی آنچه که پشت پرده می‌گذرد فرایند - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - بسیار پیچیده‌ای است. 

رایانه اصلی دستگاه چهره مسافر را با اطلاعاتی مانند فهرست مسافران، پاسپورت، ویزا، مدارک مهاجرتی یا عکس‌هایی که شرکت هواپیمایی پیش‌تر ارائه کرده است، مقایسه می‌کند. زمانی که عکس مسافر گرفته می‌شود الگوریتم شناسایی چهره با تصویر زنده شخص مقایسه می‌شود و پس از مقایسه دوتصویر پیام بله یا خیر داده می‌شود.  در تابستان - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - امسال نیز شرکت هواپیمایی دلتا در ایالات متحده آزمایش‌هایی را با سامانه بیومتریک انجام داده است. مسافران ویژه اسکای مایلز (آن‌ها که پروازهای زیادی با دلتا انجام داده‌اند) می‌توانند با شناسایی اثر انگشت به سالن پذیرایی ویژه راه پیدا کنند. مسافرانی که از فرودگاه هارتسفیلد آتلانتا و نیویورک با دلتا سفر می‌کنند نیز می‌توانند از مقابل اسکنر چهره‌ای که دلتا نصب کرده است بگذرند و شناسایی شوند. 

یکی از دست‌اندرکاران شرکت دلتا می‌گوید سامانه بیومتریک تجربه ســــفرهای هوایی را دگرگون خواهد کرد. به عنوان نمونه کافی است مسافر در مقابل اسکنر چهره قرار بگیرد و سپس بار خود را - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - در جای ویژه بگذارد و به طرف هواپیما برود و پیش از وارد شدن به - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - هواپیما نیز دوباره مقابل اسکنر دیگر قرار بگیرد. دستگاه که هنـــگام تحویل بار، مسافر را اســــکن کرده بود این بار چهره وی را با همان چهره مقایــــسه می‌کند و در صورت تطابق اجازه - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - سوار شدن می‌دهد، به - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - این ترتیب سوار شدن به هــــواپیما بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از گذشته صـــورت خواهد گرفت. 

مسافران خارجی زیر ذره‌بین 

تحت این قانون جدید ایالات متحده، تنها مسافران خارجی تحت بازرسی یا اسکن بیو متریک قرار می‌گیرند؛ ولی برای - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - اینکه خارجی‌ها تشخیص داده شوند، آمریکایی‌ها باید اطلاعات بیومتریک خود را ارائه دهند. البته اطلاعات شهروندان آمریکایی از حافظه سامانه پاک خواهد شد، ولی اطلاعات خارجی‌ها برای کنترل ورود خروج در - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - آینده حفظ می‌شود. 

طرفداران طرح می‌گویند در این شرایط مرزها ایمن‌تر - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - خواهد شد - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - و مخالفان می‌گویند در صورتی که اطلاعاتشان پاک نشود با توجه به ساختار چهره، فرد مورد نظر را می‌توان همواره تحت نظر گرفت. 
پیش از اینکه سامانه - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - تشخیص چهره در فرودگاه رایج شود، باید مسائل مربوط به حقوق فردی حل شود؛ به همین دلیل جمع‌آوری اطلاعات مطابق حفظ حقوق فردی که در قانون به - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - آن تاکید شده است، صورت می‌گیرد. 

- حمل خودرو بزرگراه فهمیده -

البته گفته می‌شود فرایند بیومتریک اشکالاتی نیز دارد و لزومی ندارد تا از سامانه‌ای که نرخ خطای بالایی - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - دارد، استفاده شود. 

آزمایش‌ها نشان داده است که اسکنر چهره بعضی از - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - نژادها را شناسایی نمی‌کند. 

در چند مورد - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - مشاهده شده که در شناسایی سیاه‌پوستان خطا روی داده است. اشخاص سالمند نیز به درستی شناسایی نمی‌شوند. دستگاه و الگوریتمی که در شرق آسیا طراحی شده است، آسیایی‌هایی با همان ترکیب چهره را شناسایی می‌کند و احتمال دارد تا در شناسایی نژادهای دیگر دچار خطا شود. 

- حمل خودرو بزرگراه فهمیده -

نرم‌افزار تشخیص چهره - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - کامل نیست؛ ولی آنچه را که شناسایی می‌کند از دقت بالایی برخوردار است. 97درصد موفقیت در روند شناسایی چهره می‌تواند آمار چشمگیری باشد.

این خیلی دقیق‌تر از سامانه‌های - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - رایانه‌ای کنونی است. - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - در نهایت این نیروی انسانی است که هویت اصلی شخص را با دقت کامل تایید می‌کند و در حقیقت فناوری جدید به ماموران نشان می‌دهد که آیا شخص شناسایی شده همان کسی است که مدارک را نشان می‌دهد؟

تکامل تشخیص هویت در آینده 

گفته - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - می‌شود - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - که در 18ماه آینده شاهد نتایج بهتری از آزمایش این سامانه خواهیم بود. در حال - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - حاضر - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - ساختمان‌های ترمینال جدید به این سامانه مجهز است، مانند ترمینال شماره 4 فرودگاه چانگی در سنگاپور به دستگاه‌های بیومتریک مجهز است. 

- حمل خودرو بزرگراه فهمیده -

مانند شناسایی - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - اثر انگشت، مردمک و چهره، در فرودگاه‌های قدیمی‌تر، سامانه اسکن چهره به‌صورت موازی - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - با سامانه‌های جاری به کار - حمل خودرو بزرگراه فهمیده - گرفته خواهد شد. این اقدام سوار شدن به هواپیما را به یک فرایند طولانی تبدیل می‌کند که ساده‌تر نخواهد بود.

اولين صفحه   -  کرایه امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   قیمت امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   مبلغ امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   تعرفه امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   خدمات امداد خودرو سیار بزرگراه فهمیده   -   خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات خودروبر بزرگراه فهمیده   -   یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه یدک کش بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس یدک کش بزرگراه فهمیده   -   خدمات یدک کش بزرگراه فهمیده   -   حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه فهمیده   -   حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه فهمیده   -   کفی بزرگراه فهمیده   -   کرایه کفی بزرگراه فهمیده   -   قیمت کفی بزرگراه فهمیده   -   مبلغ کفی بزرگراه فهمیده   -   تعرفه کفی بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس کفی بزرگراه فهمیده   -   خدمات کفی بزرگراه فهمیده   -  آخرين صفحه