خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00168.html
موریتزیو رجیانی، مدیر فنی ارشد لامبورگینی

اونتادور جدید خودرویی هیبرید خواهد بود و چالش ما این است که چنین کاری را در حین بهبودسازی کنترل شاسی انجام دهیم تا فوق سریع و فوق واکشنی باقی بماند

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹

در مسیر آینده

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، سال گذشته لامبورگینی موفق شد تا به برخی دستاوردهای فنی اساسی دست پیدا کند. این سازنده سوپراسپرت‌های لوکس نه تنها موفق به عرضه نخستین مدل شاسی - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - بلند خود به نام اوروس شد که در - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - کنار زیبایی عملکرد بسیار بالایی نیز دارد، بلکه نخستین سیستم کنترل دینامیک متمرکز خود با نام LDVI را نیز در مدل جدید اوراکان ایوو عرضه کرد.

این سیستم جایگزین کامپیوترهای نظارتی چندگانه‌ای می‌شود که تنظیمات سیستم تعلیق، چهار چرخ محرک، واکنش موتور، و سایر متغیرها را برعهده دارند و مدیریت همه این عملکردها را بر عهده سیستم - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - واحدی می‌گذارد که سریعتر و مستقیم‌تر است.اما پیشرفت در جهان خودروهای اسپرت هرگز به پایان نمی‌رسد و برای آگاهی از جدیدترین برنامه‌های لامبورگینی نشریه درایو به سراغ موریتزیو رجیانی، مدیر فنی ارشد - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - لامبورگینی رفته تا از او درباره برنامه‌های آتی این خودروساز بلندآوازه سوال کند.   

ابتدا به سراغ اوروس برویم. به نظر می‌رسد هر زمان که یک تولیدکننده خودروهای لوکس یا با عملکرد بالا مدلی شاسی‌بلند عرضه می‌کند، فورا به پرفروش‌ترین مدل آن‌ها بدل می‌شود و در این جایگاه باقی می‌ماند.  اما حقیقت این است که شاسی‌بلند شما - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - به لحاظ عملکردی آن‌قدر به خودروهای با عملکرد بالا نزدیک است که این سوال جدی را مطرح می‌کند که آیا شاسی‌بلندها قرار است آینده سوپراسپرت‌ها و خودروهای با عملکرد بالا را قبضه کنند؟ 

مساله ما اتخاذ یک تصمیم درست برای لامبورگینی بود. ما کار را با بررسی احتمالات مختلف در نمایشگاه‌های خودرو از جمله یک کانسپت چهار سرنشین در نمایشگاه پاریس 2008 آغاز کردیم، اما بعد از عرضه کانسپت اوروس در سال 2012 به راحتی می‌شد مشاهده - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - کرد که مردم خواهان یک شاسی بلند سوپرلوکس با عملکرد بالا هستند.

هنوز افراد زیادی هستند که به سوپر اسپرت‌ها علاقه دارند، - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - اما در ابتدای کار ما فکرش - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - را نمی‌کردیم که اوروس بتواند یک خودرو اسپرت واقعی - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - باشد. - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - اما از نظر شتاب، ترمز و رکورد - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - زمانی این ماشین عملکرد بهتری نسبت به گالاردو دارد که در سال 2003 به بازار معرفی کردیم. 

خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی

  راستش به نظر - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - نمی‌رسد که 20‌سال پیش چنین ماشینی امکان تولید را پیدا می‌کرد. چه‌طور چنین چیزی ممکن شد؟

همه چیز به پیشرفت‌ ما در فناوری برمی‌گردد. به عنوان مثال با فرمان چرخ‌های عقب ما توانسته‌ایم - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - فاصله‌ بیشتر محورهای جلو - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - و عقب اوروس را جبران کنیم و شتابی به آن ببخشیم که واقعا باورنکردنی است. با ثبات فعال و قابلیت سیستم تعلیق برای حفظ فاصله مناسب از سطح زمین هم می‌توانید در جاده عملکرد بهتری داشته باشید؛ همچنین سیستم هدایت گشتاور که گشتاور را از چپ به راست و از جلو به عقب توزیع می‌کند.  

هیچ کدام از این سیستم‌ها در زمان عرضه گالاردو در دسترس نبودند و امروز به کمک آن‌هاست که از نظر پویایی ما توانسته‌ایم به چیزی منحصر به فرد دست پیدا کنیم. ما تصمیم درستی برای برندمان گرفتیم و چیزی تولید کردیم که واقعا تحول‌ساز است. 

  سیستم LDVI در ایوو هم یک نوع تفکر رو به جلو و آینده‌گرایانه به نظر می‌رسد. از این فناوری چه برداشتی می‌توان کرد؟

- خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی -

این که ما اکنون قادر به هماهنگ‌سازی مغز ماشین با مغز راننده هستیم. به طور معمول شما هنگام رانندگی کاری با ماشین انجام می‌دهید و انتظار - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - واکنشی مشخص را دارید. ما می‌خواستیم این سیستم چیزی باشد که خودش پیش‌بینی کند و فورا کاری را که انجام می‌دهد به راننده اعلام کند. در نتیجه در عوض به - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - جای آن‌که راننده از ماشین بازخورد بگیرد، از منطقی رو به - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - جلو بهره‌مند می‌شود.  

  آیا معنی ساده‌اش همین نیست که راننده واکنش‌هایی سریعتر را از ماشین دریافت می‌کند؟ 

نه. به‌طور معمول شما با داده‌هایی از سوی راننده سر و کار دارید. مثلا فرمان را لمس می‌کنید، حالت رانندگی موردنظرتان را انتخاب می‌کنید و از طریق فشار پاهایتان بر پدال گاز یا ترمز، داده‌های لازم را فراهم می‌کنید. اما رانندگی چیزی فراتر از گاز و ترمز است. اگر به آرامی پایتان را از روی پدال - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - بردارید به این - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - معناست که - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - می‌خواهید تنها اندکی سرعتتان را کاهش دهید.

اگر به سرعت پایتان را بردارید به این معناست که در حین نزدیک شدن به یک پیچ تند می‌خواهید ترمز بگیرید و  سریعا سرعتتان را کاهش دهید. - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - به علاوه داده‌هایی اضافی وجود دارد که خودرو شما از جاده دریافت می‌کند؛ مثلا شرایط جاده و این‌که آیا آسفالتی صاف دارد یا خاکی و پردست‌انداز است یا خیس و خشک است. LVDI تمام این داده‌ها را می‌گیرد و در کمتر از 20 دهم ثانیه تمام سیستم‌های ماشین را - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - بر اساس آن‌ها هماهنگ می‌کند.  

فکر می‌کنید چه چالش‌هایی در زمینه مهندسی خودرو وجود داشته باشد؟

ورود فناوری الکتریکی‌ و جبران اضافه وزنی که فناوری‌ الکتریکی به خودروها تحمیل می‌کند، یکی از چالش‌هاست. ما قبلا گفته‌ایم که اونتادور جدید خودرویی هیبرید خواهد بود و چالش ما این است که چنین کاری را در حین بهبود  کنترل شاسی انجام دهیم تا فوق سریع و فوق واکنشی باقی بماند.

همچنین به لطف دقت موتورهای الکتریکی باید از سیستم هدایت گشتاور انفعالی به هدایت فعال روی بیاوریم. این مساله شتاب و چالاکی بیشتری را به - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - خودرو می‌بخشد که - خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی - در مشتریان این باور را ایجاد می‌کند که وزن اضافی به ماشین تحمیل نشده است.

چالاکی نوعی جبران وزن است و سیستم هدایت گشتاور فعال در کنار سیستم فرمان عقب به این تصور کمک می‌کند و تجربه رانندگی لذت‌بخش‌تری را رقم می‌زند. 

مدل جدید اونتادور با چند موتور عرضه خواهد شد؟

تنها چیزی که در حال حاضر می‌توانم به شما بگویم این است که این مدل هیبرید خواهد بود. هنوز نمی‌توانم بگویم که راه‌حلمان چه خواهد بود. کاش می‌توانستم جزئیات بیشتری در اختیارتان قرار دهم، اما فقط می‌توانم قول بدهم که تمام تلاشم را برای بهتر شدن این ماشین خواهم کرد. 

اولين صفحه   -  کفی بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی بزرگراه همدانی   -   کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه