خدمات جرثقیل خودروبر لشگری

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00378.html
تایر

صنعت تایر این روزها حال خوبی ندارد. مشکلات آن نیز به‌نوع ارزی که برای تهیه مواداولیه موردنیاز به این صنعت اختصاص می‌یابد، مربوط نیست اینکه آیا ازگروه یک دولتی تامین شود یا نیمایی باشد و حتی آزاد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

تامین مواد اولیه و نبود نظارت بر فروش؛‌ چالش‌های صنعت تایر

 به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،انبارهای مواد اولیه کارخانه‌های تولیدی آن‌طور که باید پر و پیمان نیستند و هر از چند گاهی تایرسازان یا تولید خود را کاهش می‌دهند یا مجبور به تعطیلی موقت خطوط تولید می‌شوند. در این بین و در شرایطی که کارخانه‌داران به سختی تولید را سرپا نگه - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - داشته‌اند عده‌ای از سودجویان بازار که در - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - بعضی موارد بی‌ارتباط با برخی در داخل بعضی کارخانه‌ها نیستند، ‌برای تایرهای ایرانی در بازار قیمت‌های عجیب‌وغریب تعیین می‌کنند، تاجایی‌که بعضی تایرهای پرمصرف حتی به دوبرابر قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز به فروش می‌رسد. این در حالی است که گشت‌های تعزیرات عمدتا خرده‌فروشان را هدف گرفته و باید نیم‌نگاهی نیز به انبارهای پر از تایر حاشیه تهران داشته باشند! حال چندهفته‌ای است که زمزمه‌های حذف مواد اولیه تایرسازی از لیست دریافت‌کنندگان ارز - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - دولتی و کوچ آن‌ها به گروه دو یا همان نیمایی به گوش می‌رسد. آیا این تغییر و تحول تاثیری بر روند تولید کارخانه‌ها و رفع مشکلاتشان خواهد داشت؟ آیا تمام مشکلات این صنعت تنها محدود به نرخ ارزی خواهد بود که برای خرید مواد اولیه تایر در نظر گرفته شده است؟ آیا با آزاد شدن نرخ ارز می‌توان به این - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - مهم امیدوار بود که تایرهای ایرانی به میزان قابل‌توجهی در بازار تزریق شوند و زمان اعلام سبدهای فروش تایرسازان نظم گذشته را پیدا کند؟ اینها سوالاتی هستند که فعالان بازار در ذهن می‌پرورانند و منتظرند با اجرای شیوه - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - جدید تخصیص ارز، کالای موردنظر را راحت‌تر از گذشته - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - خریداری کنند. 

  - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری -  ارز نیمایی مشکلات خرید مواد اولیه را کمتر نمی‌کند
درپاسخ به این ابهام باید گفت با تغییر نرخ قرار نیست مشکلات ارزی این صنعت یک‌باره حل شوند. - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - شاید کارخانه‌های تایرسازی مشکلات بیشتری برای خرید ارز پیدا - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - کنند زیرا این‌بار باید در سامانه نیما به‌دنبال فروشنده ارز باشند. چون بسیاری از صادرکنندگان موفق و بزرگ ترجیح می‌دهند ارز حاصل از صادرات را برای واردات مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی خود استفاده کنند و تایرسازان مجبورند در کورسی نفس‌گیر - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - به‌دنبال خرید ارزهای حاصل از فروش مواد پتروشیمی باشند. تا اینجای کار نه تنها تسهیلی در - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - روند خریدهای خارجی انجام نمی‌شود بلکه این‌بار تایرسازانی که تاپیش‌از این  ارز موردنیاز خود را از بانک‌مرکزی خریداری می‌کردند باید در سامانه نیما به دنبال فروشنده ارز و توافق بر سر قیمت‌ها باشند!

  ممنوعیت صادرات، ‌به ضرر تایرسازان تمام شد
اینجاست - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - که ممنوعیت صادرات تایر به خارج کشور و از دست رفتن بازارهای هدف صادراتی - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - که این کارخانه‌ها سال‌ها برای به‌دست‌آوردنشان تلاش کرده بودند، می‌توانست به کمک این صنعت بیاید و بخشی از نیاز ارزی آنها را تامین کند. بازاری که به‌راحتی با یک دستورالعمل از بین رفته است. ازسوی‌دیگر نباید مشکل انتقال ارز را از یاد برد. چراکه برای انتقال ارز به خارج کشور نرخ ارز خریداری‌شده تفاوتی ندارد و تایرسازان باز هم با چالش انتقال ارز و تامین به‌موقع مواد اولیه دست‌به‌گریبان خواهند بود.

  معضل بازار با برخی کارخانه های سرکش!
قیمت‌گذاری - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - محصولات تولیدشده با مواداولیه - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - نیمایی نیز موضوعی است که بازار - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - باید با آن کنار بیاید. به‌راستی چه شیوه و راهکاری برای قیمت‌گذاری محصولات آتی صنعت تایر درنظر گرفته خواهد شد؟ آیا معدود کارخانه‌هایی که - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - حتی در سخت‌ترین شرایط نظارتی - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - دولت بر قیمت‌گذاری‌ها نیز حاضر به اجرای قوانین و فروش کالاهایشان با قیمت‌های مصوب در بازار نبودند، این‌بار حاضر به پاسخگویی به انجمن صنعت تایر ایران هستند یا قرار است محصولاتشان باقیمت‌هایی نجومی در بازار عرضه شود؟ به هر حال بر اساس آنچه کارشناسان صنعت و بازار تایر می‌گویند، - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - ‌رسیدن به تعادل قیمتی در بازار تنها به‌واسطه تولید داخلی انجام نخواهد شد و باید واردات تایر را نیز موردتوجه قرار داد. وارداتی که با شرایط فعلی نرخ ارز جذابیتی برای تجار ندارد و به نوعی - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - بازار را از کالاهای وارداتی خالی کرده است.

 خودنظارتی را اجرا کنید
باتوجه به اتفاقات پیش‌رو نباید انتظار تحول آنچنانی در بازار تایر را داشت. در این - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - شرایط بازهم صنعت و بازار تایر با دو مشکل اساسی درگیر خواهندبود. اولین مشکل تامین مواد اولیه به میزان کافی و در زمان مشخص است - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - و دوم نبود نظارت بر بازار و عملکرد برخی افراد در بازار تایر که باعث می‌شوند قیمت لاستیک پس از خروج از کارخانه‌ها - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - حتی به دوبرابر قمیت افزایش یابد. برای حل مشکل نخست به نظر می‌رسد باید دولت و بانک‌مرکزی توجه ویژه‌ای به این صنعت داشته باشند تا پیش‌بینی تعطیلی گاه‌وبیگاه خطوط تولید و اعلام سبدهای فروش - خدمات جرثقیل خودروبر لشگری - به‌صورت دوماه‌یک‌بار عملی نشود. در مورد دوم نیز بهترین شیوه،‌ خودنظارتی کارخانه‌ها بر شبکه‌های فروش است. در غیر این‌صورت و در نبود تایرهای وارداتی دربازار،‌ کالاهای ایرانی شاید دوباره با دوبرابر قیمت مصوب به دست مصرف‌کننده نهایی برسد.

اولين صفحه   -  کفی لشگری   -   کرایه کفی لشگری   -   قیمت کفی لشگری   -   مبلغ کفی لشگری   -   تعرفه کفی لشگری   -   شماره تماس کفی لشگری   -   خدمات کفی لشگری   -   کفی خودروبر لشگری   -   کرایه کفی خودروبر لشگری   -   قیمت کفی خودروبر لشگری   -   مبلغ کفی خودروبر لشگری   -   تعرفه کفی خودروبر لشگری   -   شماره تماس کفی خودروبر لشگری   -   خدمات کفی خودروبر لشگری   -   جرثقیل خودروبر لشگری   -   کرایه جرثقیل خودروبر لشگری   -   قیمت جرثقیل خودروبر لشگری   -   مبلغ جرثقیل خودروبر لشگری   -   تعرفه جرثقیل خودروبر لشگری   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر لشگری   -   خدمات جرثقیل خودروبر لشگری   -   نیسان خودروبر لشگری   -   کرایه نیسان خودروبر لشگری   -   قیمت نیسان خودروبر لشگری   -   مبلغ نیسان خودروبر لشگری   -   تعرفه نیسان خودروبر لشگری   -   شماره تماس نیسان خودروبر لشگری   -   خدمات نیسان خودروبر لشگری   -   نیسان یدک کش لشگری   -   کرایه نیسان یدک کش لشگری   -   قیمت نیسان یدک کش لشگری   -   مبلغ نیسان یدک کش لشگری   -   تعرفه نیسان یدک کش لشگری   -   شماره تماس نیسان یدک کش لشگری   -   خدمات نیسان یدک کش لشگری   -   ماشین بر لشگری   -   کرایه ماشین بر لشگری   -   قیمت ماشین بر لشگری   -   مبلغ ماشین بر لشگری   -   تعرفه ماشین بر لشگری   -   شماره تماس ماشین بر لشگری   -  آخرين صفحه