خدمات نیسان خودروبر لشگری

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00385.html
سیستم ورود بدون کلید (keyless)

این روزها اکثر خودروها مجهز به سیستم ورود بدون کلید هستند و به نوعی جزء آپشن‌های ضروری محسوب می‌شود. اما این سیستم چگونه وارد صنعت خودرو شد و توانست تحولی بزرگ ایجاد کند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

سیستم ورود بدون کلید (keyless) چگونه وارد صنعت خودرو شد؟

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، سیستم ورود بدون کلید یا keyless که ایرانی‌ها عموما از همان لغت کی‌لس استفاده می‌کنند می‌تواند تعبیرهای مختلفی داشته باشد. معمولا زمانی که صحبت - خدمات نیسان خودروبر لشگری - از این سیستم بین عموم می‌شود اکثرا منظور استارت بدون کلید و از طریق دکمه است. اما سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای دو موضوع جدا از هم است که قصد داریم در این نوشتار به معرفی این دو سیستم و نحوه ورود آن‌ها به صنعت - خدمات نیسان خودروبر لشگری - خودرو بپردازیم.

ریموت کنترل

سیستم ورود بدون کلید در حقیقت نوعی - خدمات نیسان خودروبر لشگری - قفل الکترونیکی است که به وسیله آن می‌توانید دسترسی به خودرو یا هر وسیله دیگری را بدون استفاده از کلید فیزیکی امکان‌پذیر کنید. به طور کلی زمانی که در خودرو را از طریق ریموت‌کنترل می‌توانید قفل کنید و یا قفل‌ها را باز - خدمات نیسان خودروبر لشگری - کنید بدون این که بخواهید کلید را داخل در بچرخانید - خدمات نیسان خودروبر لشگری - به آن سیستم، ورود بدون کلید یا کی‌لس می‌گویند.

تاریخچه سیستم ورود بدون کلید به سال ۱۹۸۰ بازمی‌گردد زمانی که برندهای فورد، مرکوری و کانتیننتال این سیستم را وارد صنعت خودرو کردند. باز و بسته کردن درهای خودرو بدون استفاده از کلید فیزیکی ابتدا توسط برندهای ذکر شده و روی مدل‌های - خدمات نیسان خودروبر لشگری - گوناگونی از این خودروسازان انجام شد. لازم به ذکر است که سیستم ذکر شده از طریق صفحه کلید انجام می‌شد اما ورود بدون کلید و به وسیله ریموت کنترل در سال - خدمات نیسان خودروبر لشگری - ۱۹۸۲ توسط رنو - خدمات نیسان خودروبر لشگری - روی مدل فیگو انجام شد.

خدمات نیسان خودروبر لشگری

خدمات نیسان خودروبر لشگری

رمزنگاری به سبک آمریکایی

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما در همان سال‌های ابتدایی ورود سیستم کی‌لس، به جای استفاده از ریموت کنترل، یک صفحه کلید در کنار در راننده قرار داشت که با استفاده از آن درهای خودرو باز می‌شد ضمن این که قفل شدن درها نیز با تکرار همین رمز صورت می‌گرفت. این صفحه کلید دارای پنج شمارنده بود که رمز آن توسط صاحب خودرو تعیین می‌شد و نقطه آغازین ورود سیستم کی‌لس به صنعت خودرو بود. این سیستم ابتدا توسط فورد راه‌اندازی شد و پس از آن نیسان نیز بر روی مدل ماکسیما همین ابتکار را به خرج داد.

خدمات نیسان خودروبر لشگری

کلید هوشمند

سیستم استارت بدون کلید و توسط دکمه سیستمی است که این - خدمات نیسان خودروبر لشگری - روزها به صورت - خدمات نیسان خودروبر لشگری - آپشن بر روی برخی از خودروها قرار دارد. این سیستم نسبت به کی‌لس قدمت کمتری دارد و برای اولین بار توسط شرکت زیمنس در سال ۱۹۹۵ عرضه شد. استارت دکمه‌ای نخستین بار روی مرسدس‌بنز کلاس اس در سال ۱۹۹۸ قرار گرفت. کلید هوشمند به خریدار اجازه می‌دهد تا با در دست داشتن کلید بتواند با استفاده از دستگیره در خودرو را باز کند و توسط کلید مخصوص خودرو را - خدمات نیسان خودروبر لشگری - استارت بزند. یکی از قابلیت‌هایی که در برخی از این کلیدها وجود دارد این است که با دور شدن از خودرو به صورت اتوماتیک درها قفل می‌شود.

منبع : گسترش نیوز 

اولين صفحه   -  کفی خودروبر لشگری   -   کرایه کفی خودروبر لشگری   -   قیمت کفی خودروبر لشگری   -   مبلغ کفی خودروبر لشگری   -   تعرفه کفی خودروبر لشگری   -   شماره تماس کفی خودروبر لشگری   -   خدمات کفی خودروبر لشگری   -   جرثقیل خودروبر لشگری   -   کرایه جرثقیل خودروبر لشگری   -   قیمت جرثقیل خودروبر لشگری   -   مبلغ جرثقیل خودروبر لشگری   -   تعرفه جرثقیل خودروبر لشگری   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر لشگری   -   خدمات جرثقیل خودروبر لشگری   -   نیسان خودروبر لشگری   -   کرایه نیسان خودروبر لشگری   -   قیمت نیسان خودروبر لشگری   -   مبلغ نیسان خودروبر لشگری   -   تعرفه نیسان خودروبر لشگری   -   شماره تماس نیسان خودروبر لشگری   -   خدمات نیسان خودروبر لشگری   -   نیسان یدک کش لشگری   -   کرایه نیسان یدک کش لشگری   -   قیمت نیسان یدک کش لشگری   -   مبلغ نیسان یدک کش لشگری   -   تعرفه نیسان یدک کش لشگری   -   شماره تماس نیسان یدک کش لشگری   -   خدمات نیسان یدک کش لشگری   -   ماشین بر لشگری   -   کرایه ماشین بر لشگری   -   قیمت ماشین بر لشگری   -   مبلغ ماشین بر لشگری   -   تعرفه ماشین بر لشگری   -   شماره تماس ماشین بر لشگری   -   خدمات ماشین بر لشگری   -   خودرو سوار لشگری   -   کرایه خودرو سوار لشگری   -   قیمت خودرو سوار لشگری   -   مبلغ خودرو سوار لشگری   -   تعرفه خودرو سوار لشگری   -   شماره تماس خودرو سوار لشگری   -  آخرين صفحه