خودرو سوار لشگری

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00400.html
گروه پژوهش صنعت مدرن

چراغ خودرو، نه تنها وظیفه تامین روشنایی را بر عهده دارد بلکه نقش بسزایی در زیبایی‌آفرینی در قسمت جلو و عقب خودرو را نیز ایفا می‌کند.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

چراغ‌ سازی‌ به سبک مدرن در ایران

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، چراغ از حدود  40 قطعه مختلف تشکیل شده است که هر کدام وظیفه و کارکرد ویژه‌ای دارند. از اتصالات برقی و مکانیکی گرفته تا بازتاب‌دهنده‌های نور (رفلکتور)، ماژول تامین روشنایی (LEDها)  لنز رویی و ... که قرارگرفتن هرکدام از این قطعات درون این مجموعه، - خودرو سوار لشگری - لازمه طراحی و مهندسی حرفه‌ای است.

- خودرو سوار لشگری -

برای آشنایی با روند طراحی تا تولید و آزمایش تخصصی این قطعه، سراغ یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان چراغ‌ خودروها به نام « گروه پژوهش صنعت مدرن» رفته‌ایم تا مخاطبان - خودرو سوار لشگری - را با این  فرآیند، از دستورات ابتدایی طراحان خودرو، تولید تا بسته‌بندی آشنا کنیم.

خودرو سوار لشگری
 در ابتدا سراغ واحد مهندسی - خودرو سوار لشگری - شرکت مدرن می‌رویم که مراحل طراحی و بررسی محصول را بر عهده دارد.‌ در اینجا دستورات لازم برای طراحی یک - خودرو سوار لشگری - چراغ از سمت خودروساز به مهندسان این بخش ارائه می‌شود. این دستورات شامل ابعاد و نمای - خودرو سوار لشگری - کلی است که طراحان صنعتی برای - خودرو سوار لشگری - محصول - خودرو سوار لشگری - نهایی - خودرو سوار لشگری - درنظر گرفته‌اند.
خودرو سوار لشگری
 در این بخش با مراحل - خودرو سوار لشگری - طراحی چراغ جلو - خودرو سوار لشگری - و چراغ عقب دنا پلاس که با - خودرو سوار لشگری - کد پروژه مهندسی X409 شناخته می‌شود، آشنا می‌شویم. برای طراحی این دو قطعه، طراحان صنعتی ایران‌خودرو، استایل کلی چراغ نسل جدید دنا یا اصطلاحا  ای‌سرفیس (A - خودرو سوار لشگری -  surface) را در اختیار طراحان مدرن قرار می‌دهند.
- خودرو سوار لشگری - خودرو سوار لشگری
 در مرحله بعد اطلاعات لازم برای اجرایی شدن این طرح، بین سازنده و طراح خودرو ردوبدل می‌شود تا درنهایت به مدل نهایی در یک فایل نرم‌افزار «کتیا» به نام کددیتا (CAD   DATA) می‌رسند. با استفاده از نسخه پروتوتایپ (تولید اولیه دستی) چراغ تولید شده و به خودروساز ارائه می‌شود. 
خودرو سوار لشگری
 با بهره‌گیری از فایل کددیتا، قالب اولیه تولید می‌شود و پس از تایید، قالب طراحی‌شده  که پس از ساخت قالب‌ها،‌ به کارخانه منتقل - خودرو سوار لشگری - و تولید صنعتی آن آغاز - خودرو سوار لشگری - می‌شود. 
خودرو سوار لشگری
 در بخش مهندسی شرکت مدرن، بخشی برای بررسی محصولات موجود در بازار در نظر گرفته شده است که در آن چراغ خودروهای به‌روز مورد بررسی یا بنچمارک (Benchmark) قرار می‌گیرد تا در طراحی چراغ خودروهای جدید سفارش داده‌شده از این طرح‌ها الهام گرفته شود.
خودرو سوار لشگری
 در تصویر قبلی چراغ عقب خودرو چینی را مشاهده - خودرو سوار لشگری - کردید که برای طراحی خط LED چراغ پژو ۲۰۷ از  آن الهام گرفته شده است. در این تصویر چراغ عقب خودرو هیوندای سوناتا را می‌بینید که برای کنترل بخش‌های مختلف از پردازشگر مجزایی استفاده می‌کند.
خودرو سوار لشگری
 در ابتدای مرحله تولید، - خودرو سوار لشگری - تزریق  مواد پلیمرهای مهندسی  داخل قالب‌هاست که در کارخانه مدرن به‌طور کاملا اتوماتیک انجام - خودرو سوار لشگری - می‌شود و برای ساخت قطعات مختلف نیاز به دستگاه‌های - خودرو سوار لشگری - گوناگون و مواد مختلف پلیمرهای مهندسی است.
خودرو سوار لشگری - خودرو سوار لشگری -
 در میان قطعات پلاستیکی خارج‌شده - خودرو سوار لشگری - از قالب‌ها، هرکدام پروسه مخصوص به خود را - خودرو سوار لشگری - طی می‌کنند تا به محل مونتاژ برسند. در اینجا قطعه بزل (ماسک) را مشاهده می‌کنید که - خودرو سوار لشگری - پس از تولید و آبکاری به روش  خلأ ، نقش زیبایی‌آفرینی در چراغ را بر عهده دارد.
خودرو سوار لشگری
 قطعات رفلکتور که برای انعکاس نور تولید می‌شوند، طی عملیات شست‌وشو و لاک‌زنی اقداماتی را انجام داده و سپس روی آن به روش آبکاری در خلاء (نوعی تکنولوژی خاص که در شرایطی که هوا مطلقا وجود ندارد انجام می‌شود)  با آلومینیوم - خودرو سوار لشگری - پوشش داده می‌شود.
خودرو سوار لشگری
در لنزهای پلیمری جدید که جایگزین شیشه در چراغ‌ها شده‌اند عمدتا از نوعی مواد پلاستیکی خاص استفاده می‌شود، که پس از تولید توسط دستگاه‌های تزریق - خودرو سوار لشگری - به مرحله پوشش‌دهی یا سخت‌کاری (Hard   coating) روی لنز منتقل می‌شود.
- خودرو سوار لشگری -
خودرو سوار لشگری
در مرحله بعدی قطعه وارد پوشش دهی روی لنز می‌شود - خودرو سوار لشگری - که با اعمال مواد شیمیایی با ربات‌های مخصوص به منظور ضدخط و خش و مقاومت در برابر اشعه UV خورشید مقاوم‌سازی می‌شود.
- خودرو سوار لشگری -
خودرو سوار لشگری
سپس به - خودرو سوار لشگری - منظور پایدارسازی مواد شیمیایی  اعمال شده قطعه لزوما باید مراحل ‌خشک‌شدن با لامپ‌های u.v و IR را طی کند. (کلیه این امور در اتاق‌های تمیز یا «Clean  Room» اجرا می‌شود)
خودرو سوار لشگری
 داخل این اتاق پر - خودرو سوار لشگری - نور، اشعه UV به‌وسیله لامپ‌های مخصوصی به لنز چراغ‌ها تابیده می‌شود تا آخرین لایه محافظ این قطعه روی آن تشکیل شود. این اشعه علاوه‌بر انتقال گرما به‌صورت غیرمستقیم، باعث افزایش استحکام پوشش لاک می‌شود.
خودرو سوار لشگری
همه قطعات پس از تولید به بخش مونتاژ ارسال می‌شود. این قطعات بالغ بر 40 قطعه می‌شوند که با استفاده - خودرو سوار لشگری - از دستورالعمل‌های تدوین‌شده در واحد مهندسی مونتاژ آنها شروع می‌شود.
خودرو سوار لشگری
تمامی خطوط مونتاژ چراغ در شرکت مدرن طراحی و ساخته شده‌اند که باعث افزایش راندمان تولید و حفظ کیفیت موردنظر - خودرو سوار لشگری - می‌شوند.
خودرو سوار لشگری
در انتهای فرایند مونتاژ، لزوما به طور 100درصد کلیه چراغ‌ها تست نورسنجی و آب‌بندی انجام می‌پذیرد و چنانچه قطعه‌ای این - خودرو سوار لشگری - تست‌ها را با - خودرو سوار لشگری - موفقیت طی نکند از ارسال به مرحله بعد جلوگیری به عمل می‌آید.
خودرو سوار لشگری
موقعیت نصب چراغ روی خودرو در مجاورت قطعاتی مانند سپر، در موتور، جلو پنجره و بدنه است. چنانچه ابعاد و اندازه چراغ یا هر قطعه مجاور تولید شده براساس نقشه‌های از پیش طراحی شده نباشد جلو و عقب ماشین دچار ناهمگونی می‌شود که همخوانی و یکسان‌بودن آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین‌منظور چراغ‌ها پس از تولید براساس معیارهای از پیش تعریف شده روی فیکسچرهای کنترلی - خودرو سوار لشگری - نصب و مغایرت آن با سایر قطعات اندازه‌گیری می‌شود و چنانچه اشکالی در مرحله تولید مشاهده شود سریعا مرتفع می‌شود.
خودرو سوار لشگری - خودرو سوار لشگری -
 پس از بررسی کلی و تایید کیفیت، چراغ راهی مرحله بسته‌بندی و ارسال به خط تولید کارخانه خودروساز می‌شود.

اولين صفحه   -  کرایه نیسان خودروبر لشگری   -   قیمت نیسان خودروبر لشگری   -   مبلغ نیسان خودروبر لشگری   -   تعرفه نیسان خودروبر لشگری   -   شماره تماس نیسان خودروبر لشگری   -   خدمات نیسان خودروبر لشگری   -   نیسان یدک کش لشگری   -   کرایه نیسان یدک کش لشگری   -   قیمت نیسان یدک کش لشگری   -   مبلغ نیسان یدک کش لشگری   -   تعرفه نیسان یدک کش لشگری   -   شماره تماس نیسان یدک کش لشگری   -   خدمات نیسان یدک کش لشگری   -   ماشین بر لشگری   -   کرایه ماشین بر لشگری   -   قیمت ماشین بر لشگری   -   مبلغ ماشین بر لشگری   -   تعرفه ماشین بر لشگری   -   شماره تماس ماشین بر لشگری   -   خدمات ماشین بر لشگری   -   خودرو سوار لشگری   -   کرایه خودرو سوار لشگری   -   قیمت خودرو سوار لشگری   -   مبلغ خودرو سوار لشگری   -   تعرفه خودرو سوار لشگری   -   شماره تماس خودرو سوار لشگری   -   خدمات خودرو سوار لشگری   -   جرثقیل یدک کش لشگری   -   کرایه جرثقیل یدک کش لشگری   -   قیمت جرثقیل یدک کش لشگری   -   مبلغ جرثقیل یدک کش لشگری   -   تعرفه جرثقیل یدک کش لشگری   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش لشگری   -   خدمات جرثقیل یدک کش لشگری   -   چرخگیر لشگری   -   کرایه چرخگیر لشگری   -   قیمت چرخگیر لشگری   -   مبلغ چرخگیر لشگری   -   تعرفه چرخگیر لشگری   -   شماره تماس چرخگیر لشگری   -   خدمات چرخگیر لشگری   -  آخرين صفحه