شماره تماس خودرو سوار دربند

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 02085.html

کمپانی کیا در نسل جدید سورنتو طراحی بسیار جذاب و دلپذیری ارائه کرده است. رینگ های آلیاژی که ترکیبی از آلومینیوم و کروم هستند ماندگاری و جلوه بسیار خوبی به چرخ های ماشین داده است.

۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸

بررسی مزایا و معایب کیا سورنتو 2018

کیا سورنتو 2018 یک SUV متوسط است که امکاناتی متفاوت‌تر از رقبای خود را به سرنشینان خود ارائه می‌دهد. کیا سورنتو در دو - شماره تماس خودرو سوار دربند - مدل پنج سرنشینه و هفت سر - شماره تماس خودرو سوار دربند - نشینه در بازار موجود است. کمپانی کیا مدل سورنتو خود را کمی‌ بزرگ‌تر از یک SUV متوسط به بازار عرضه کرده است. اما با این حال باز هم از SUV های بزرگ، کوچکتر و خوشایند تر است. کیا سورنتو 2018 با مدل 2017 آن تفاوت چندانی ندارد - شماره تماس خودرو سوار دربند - و - شماره تماس خودرو سوار دربند - فقط چند مورد - شماره تماس خودرو سوار دربند - کوچک در ماشین تغییر کرده است. با این حال خرید و فروش کیا سورنتو سهم زیادی در بازار ایران به خود اختصاص داده است.

در ادامه این مطلب می‌خواهیم به دلایلی که شما را مجاب به خرید کیا سورتنو 2018 می‌کند بپردازیم. در - شماره تماس خودرو سوار دربند - واقع مزایا و معایب کیا سورنتو 2018 را برای خرید و فروش خودرو در بازار بررسی خواهیم کرد. تا به تصمیم گیری شما کمک کنیم.

چند دلیل مهم برای خرید کیا سورنتو2018 - شماره تماس خودرو سوار دربند -

شماره تماس خودرو سوار دربند

طراحی خارجی اسپرت و جذاب

کمپانی کیا در نسل جدید سورنتو طراحی بسیار جذاب و دلپذیری ارائه کرده است. رینگ های آلیاژی که ترکیبی از آلومینیوم و کروم هستند ماندگاری و جلوه بسیار خوبی به چرخ های ماشین داده است. چراغ های هدلایت به کار رفته در این ماشین در نسل جدید برای دید بهتر فضای جلو ماشین تقویت شده اند. علاوه بر این یکی دیگر از عواملی که طراحی خارجی کیا سورنتو را در نگاه اول جذاب تر می کند، سپر این ماشین است که کیفیت آن در نسل های جدید کیا سورنتو بهتر شده است. این خودرو - شماره تماس خودرو سوار دربند - هم‌اکنون در بازار آزاد بین 600 تا 800 میلیون معامله می‌شود.

شماره تماس خودرو سوار دربند

طراحی داخلی بزرگ و جا دار

شماره تماس خودرو سوار دربند مواد استفاده شده برای طراحی داخلی ماشین - شماره تماس خودرو سوار دربند - از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همه چیز در بهترین حالت خود طراحی شده است. تمام اندازه‌گیری‌ها در این خودرو بسیار دقیق انجام شده و فضای داخلی در نظر گرفته برای کیا سورنتو 2018 حس بسیار خوبی را به سرنشینان می‌دهد. زیرا بزرگی و جادار بودن فضای داخلی راحتی زیادی را به افراد داخل ماشین می‌دهد.

کیفیت بالا برای رانندگی

صندلی راننده و کمک در کیا سورنتو 2018 بسیار راحت و ارگونومیک طراحی شده است. کیا سورنتو تجربه رانندگی - شماره تماس خودرو سوار دربند - بسیار خوبی را برای راننده فراهم خواهد کرد. کمپانی کیا در نسل جدید کیا سورنتو برای جلوگیری از پیچیدن صدای باد و جاده در فضای داخلی ماشین تدابیر فوق العاده‌ای اندیشیده است. این تدابیر باعث شده لحظاتی که در این خودرو سپری می‌کنید، با آرامش زیادی همراه باشد.  فرمان نرم و هدایت راحت ماشین کیفیت رانندگی با این ماشین را تا حد زیادی بالا می‌برد.

مصرف سوخت اقتصادی

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که خرید کیا سورنتو را توجیه می‌کند این - شماره تماس خودرو سوار دربند - است که مصرف - شماره تماس خودرو سوار دربند - سوخت - شماره تماس خودرو سوار دربند - این ماشین نسبت به خودروهای هم سطح آن بسیار کمتر است. کیا سورنتو در هر 100 کیلومتر 7.2 لیتر بنزین مصرف می‌کند که نسبت به مدل های قبلی آن 0.6 لیتر کمتر است.

عملکرد عالی

کمپانی کیا در مدل سورنتو 2018 خود آپشن‌های زیادی را برای موتور در نظر گرفته است که باعث عملکرد فوق العاده در این ماشین شده است. موتور - شماره تماس خودرو سوار دربند - استاندارد 2.4 لیتری که مصرف سوخت پایینی دارد - شماره تماس خودرو سوار دربند - و - شماره تماس خودرو سوار دربند - توربو 4 سیلندری آن قدرت زیادی را به موتور داده است. حداکثر قدرت موتور 240 اسب بخار است. همه این ویژگی‌ها باعث - شماره تماس خودرو سوار دربند - شده است خرید کیا سورنتو یک خرید منطقی و خوب به عنوان یک کراس اوور به نظر برسد.

اما چه دلایلی موجب فروش کیا سورنتو 2018 شده است؟ در ادامه معایب این ماشین را بررسی می‌کنیم.

طراحی داخلی مشابه با رقبای خود

با وجود این که کمبود فضا در این ماشین احساس نمی‌شود، اما رقبای این - شماره تماس خودرو سوار دربند - مدل امکانات بیشتری را در این فضا برای سر نشینان و حتی حمل بار ارائه می‌دهند.

عدم راحتی صندلی‌های دریف دوم

درحالیکه صندلی‌های جلو ماشین بسیار راحت و استاندارد طراحی شده‌اند، صندلی‌های ردیف دوم سفت و سخت هستند. طراحی صندلی‌های ردیف دوم در کیا سورنتو 2018 ارگونومیک نبوده و حس خوبی را به سرنشینان ردیف دوم نمی‌دهد.

صندلی های ردیف سوم باریک هستند

اتاق داخلی ماشین فضای مناسبی برای قرار گیری پا و سر مسافرین دارد. اما صندلی‌های ردیف سوم کمی‌ باریک هستند. البته لازم به ذکر است که برای کودکان و نوجوانان ممکن است استاندارد باشد اما برای - شماره تماس خودرو سوار دربند - بزرگسالان فضای محدودی دارد.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  خدمات نیسان خودروبر دربند   -   نیسان یدک کش دربند   -   کرایه نیسان یدک کش دربند   -   قیمت نیسان یدک کش دربند   -   مبلغ نیسان یدک کش دربند   -   تعرفه نیسان یدک کش دربند   -   شماره تماس نیسان یدک کش دربند   -   خدمات نیسان یدک کش دربند   -   ماشین بر دربند   -   کرایه ماشین بر دربند   -   قیمت ماشین بر دربند   -   مبلغ ماشین بر دربند   -   تعرفه ماشین بر دربند   -   شماره تماس ماشین بر دربند   -   خدمات ماشین بر دربند   -   خودرو سوار دربند   -   کرایه خودرو سوار دربند   -   قیمت خودرو سوار دربند   -   مبلغ خودرو سوار دربند   -   تعرفه خودرو سوار دربند   -   شماره تماس خودرو سوار دربند   -   خدمات خودرو سوار دربند   -   جرثقیل یدک کش دربند   -   کرایه جرثقیل یدک کش دربند   -   قیمت جرثقیل یدک کش دربند   -   مبلغ جرثقیل یدک کش دربند   -   تعرفه جرثقیل یدک کش دربند   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش دربند   -   خدمات جرثقیل یدک کش دربند   -   چرخگیر دربند   -   کرایه چرخگیر دربند   -   قیمت چرخگیر دربند   -   مبلغ چرخگیر دربند   -   تعرفه چرخگیر دربند   -   شماره تماس چرخگیر دربند   -   خدمات چرخگیر دربند   -   امداد خودرو گلاب دره   -   کرایه امداد خودرو گلاب دره   -   قیمت امداد خودرو گلاب دره   -   مبلغ امداد خودرو گلاب دره   -   تعرفه امداد خودرو گلاب دره   -  آخرين صفحه