شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00188.html
واردات روغن پایه

هشدار به تولیدکنندگان بزرگ روغن پایه گروه یک در ایران! با نزدیک‌شدن ‌قیمت روغن پایه ایرانی به روغن پایه گروه 2ترکمنستان، احتمال حذف نمونه ایرانی این محصول از سبد خرید بلندینگ‌های داخلی بالا گرفته است.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

واردات روغن پایه به‌ صرفه‌ تر از خرید داخلی می‌شود؟

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، در شرایطی که این روزها بعضی شرکت‌های تولیدکننده روغن پایه گروه یک با توزیع قطره چکانی در بورس،‌ سعی در بالابردن قیمت محصولات خود و جبران زیان‌های ناشی از افزایش غیرعادلانه قیمت روانکارها توسط دولت را دارند، ‌بررسی‌های صورت گرفته از بازار  روانکارها خودزنی برخی شرکت‌های پالایشگاهی را به ذهن متبادر می‌کند.

درحال‌حاضر بخش عمده‌ای از نیاز بازار - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - به روغن پایه تولید داخل توسط دو شرکت تامین می‌شود که متاسفانه تحلیل‌های بازار حکایت از عرضه قطره‌چکانی روغن - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - پایه با هدف افزایش قیمت‌ها دارد.

درحال حاضر عرضه محدود روغن پایه به میزان یک ششم از نیاز دوهزارو850تنی کشور باعث شده تا رقابت بر سر خرید، حتی قیمت پایه 6هزار و 700تومانی برای هر لیتر - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - روغن را تا هفت‌هزار و 770تومان - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - افزایش دهد.

افزایش قیمتی بیش از 15درصد منجر به بالا رفتن قیمت تمام‌شده تولید روغن موتور در شرکت‌های بلندینگ خصوصی‌ می‌شود و آن‌ها را از ادامه رقابت و جذب سهم بازار بیشتر بازمی‌دارد.

باتوجه‌به فروش روغن پایه در بورس که به‌صورت - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - معمول در روزهای یکشنبه انجام می‌شود،‌ دیروز روغن پایه SN500 می‌شود و یکی از این شرکت‌ها با وجود تقاضای دو هزار تنی تنها به میزان 250تن عرضه شد و دلال‌های روغن پایه موفق به خرید آن به صورت یکجا - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - به قیمت 7هزار و 770تومان به‌ازای هر لیتر شدند.

این درحالی است که قیمت پایه این روغن - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - نیز در بورس از هر لیتر 6هزارو 700تومان به هر لیتر 6هزار و 900تومان افزایش یافته - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - است.

دلال‌های - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - بورسی؛ آفت صنعت روانکارها

دلال‌هایی که ارزان می‌خرند و گران می‌فروشند. بعضی هم می‌گویند کارشان بالا بردن غیررسمی قیمت روغن پایه - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - است و همین افراد و شرکت‌ها باعث شده‌اند، قیمت هر لیتر روغن پایه گروه یک ایرانی در نهایت - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - با هزینه‌های تمام شده بیش از هشت هزار تومان به دست شرکت‌های خریدار برسد.

آن‌ها که در بازی عرضه قطره‌چکانی روغن پایه در بورس نقش مهمی را ایفا - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - می‌کنند، ‌با - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - خرید حجم بالایی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - از محصول به صورت یک‌جا و با قیمتی به‌مراتب بالاتر از قیمت پیشنهادی توسط شرکت‌های بلندینگ روغن، ‌درنهایت روغن را با قیمتی بالاتر به خریدار نهایی می‌فروشند و در این بین سود خوبی نیز به جیب می‌زنند.

  - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی -    روغن گروه یک ایران؛ هم‌قیمت گروه - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - دو ترکمنستان
اگرچه شرکت‌هایی که اقدام به عرضه روغن - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - پایه در بورس کرده‌اند با برخی اقدامات سعی در بالا بردن قیمت روغن پایه ایرانی داشته‌اند و تا حدودی نیز موفق شده‌اند،‌ اما آنچه جالب است، ‌نزدیک شدن قیمت - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - روغن پایه ایرانی به روغن پایه گروه دو تولید شده در ترکمنستان است. در حال حاضر هر لیتر روغن پایه گروه یک ایرانی نزدیک به لیتری - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - هشت هزار و 300تومان برای تولید کننده روغن موتور تمام می‌شود، در حالی که همین کارخانه‌دار می‌تواند روغن پایه گروه دو را از قرار هر لیتر 9هزارتومان از ترکمنستان - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - خریداری کند. 

اتفاقی که به‌زودی در بازار روانکارها رخ خواهد داد و درنهایت متضرر اصلی آن شرکت‌های پالایشگاهی تولیدکننده روغن پایه خواهند بود؛ شرکت‌هایی که با شیوه‌های مختلف سعی در افزایش قیمت محصول خود برای عرضه به تولیدکنندگان روغن موتور داشته اند.

این هشداری جدی برای آن‌هاست چراکه بازار روغن پایه دیگر کشش افزایش قیمت را ندارد و از مرحله‌ای به بعد خریدار ترجیح می‌دهد برای تامین نیاز خود دست به واردات بزند،‌ آن‌هم از روغن پایه گروه دو که به مراتب از - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - کیفیت بالاتری - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - نسبت به گروه یک ایران برخوردار است. در چنین شرایطی سرمایه در گردش صنعت روانکارها به جیب دلال‌های خارجی می‌رود و در حقیـــقت این پالایشگاه‌های ایرانی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - هستـــند که دچارخودزنی می‌شوند.

ترکمنستان؛ برنده بازی قیمتی در ایران!

فعالیت نزدیک به - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - 40واحد بلندینگ بخش خصوصی در کشور باعث شده تا این شرکت‌ها برای رفع نیاز خود به مواد اولیه به ویژه روغن پایه به سمت شرکت‌های تولید کننده این محصول در داخل کشور سوق پیدا کنند. 

در شرایط فعلی اما تولیدکننده‌های بزرگ روغن پایه که سعی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - در بالا بردن قیمت‌ها دارند، از این موضوع غافلند که عرضه قطره چکانی روغن پایه به بازار باعث می‌شود که این شرکت‌ها برای تامین نیاز خود به سمت فروشندگان خارجی بروند. 

بررسی آمارهای واردات حکایت از واردات روغن پایه گروه دو و سه از ترکمنستان به میزان4کشتی سه هزار و 500تنی در ماه های قبل از - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - تحریم دارد. درست درزمانی که تولیدکننده‌های داخلی نیز بدون مشکل روغن پایه را به بازار عرضه می‌کردند. 

حالا اما با قطع شدن شیر روغن پایه داخلی به سمت خریداران ایرانی و توزیع قطره چکانی در بورس، ‌پیش‌بینی می‌شود بار این بخش را نیز ترکمنستانی‌ها به دوش بکشند و به‌زودی با قیمتی نزدیک به روغن پایه گروه - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - یک،‌ روغن پایه گروه دو را دراختیار شرکت‌های تولیدکننده روغن موتور در کشورمان قرار دهند.

خودزنی به - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - سبک خود تحریمی

ازدیگر نکاتی که در شرایط فعلی جا دارد به آن توجه شود، خام‌فروشی روغن پایه گروه یک به دیگر کشورهاست. درصورتی‌که همین روغن پایه می‌تواند پس از تبدیل به روغن موتور باقیمتی به مراتب بالاتر به بازارهای خـــارجی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - صادر شود.

چراکه بعضی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - از این پالایشگاه‌ها به ارزان فروشی - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - روغن پایه در خارج از کشور مشهورند و کار را تا جایی پیش برده‌اند که شرکت‌های خصوصی تولیدکننده روغن موتور در بسیاری از موارد مجبور به خرید و واردات روغن پایه - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - ایرانی از امارات شده‌اند و ارز بیشتری را به نسبت ارز حاصل از صادرات،‌ صرف - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - واردات محصول تولید شده در - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - کشورمان کرده‌اند!

نام این حرکت را فقط می‌توان خودزنی گذاشت و آن را نوعی تحریم داخلی قلمداد کرد؛ شیوه‌ای که درنهایت به نفع تولیدکنندگان روغن - شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی - پایه در کشورهای همسایه تمام خواهد شد و سرمایه در گردش صنعت روانکارها را به جیب فعالان اقتصادی خارجی سرازیر خواهد کرد. 

اولين صفحه   -  خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   چرخگیر بزرگراه همدانی   -   کرایه چرخگیر بزرگراه همدانی   -   قیمت چرخگیر بزرگراه همدانی   -   مبلغ چرخگیر بزرگراه همدانی   -   تعرفه چرخگیر بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه