شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00286.html
صنعت خودرو

یکی از دلایلی که مجلس برای بازگشت شورای رقابت دست‌به کار شده، همین مساله رعایت‎نشدن فروش بر مبنای حاشیه بازار است

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

وزارت صمت قیمت‎گذاری خودرو را به هیات‎مدیره‌ شرکت‌ها تفویض کند

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، بازگشت احتمالی شورای رقابت به قیمت‎گذاری خودرو بستگی به تصمیم شورای نگهبان دارد. این در حالی است که سال گذشته و با تصمیم سران سه - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - قوه امر قیمت‎گذاری خودرو از شورای رقابت سلب شد و به سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار واگذار شد، موردی که با وجود استقبال خودروسازان، نتیجه دلخواه آنان را درپی نداشت و - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - خودرو همچنان با اختلاف بسیار زیادی از قیمت بازار به‌فروش می‎رسید.

 هرچند گفته - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - می‎شد سران سه قوه قیمت‎گذاری برمبنای قیمت حاشیه بازار و - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - حداکثر 5درصد زیر قیمت بازار را مورد نظر قرار داده بودند اما این در حالی است که وزارت صمت از بهمن‎ماه این مصوبه را

اجرایی کرد و آن‎طور که کارشناسان و البته خودروسازان می‎گویند اجرای ناقصی هم از این طرح - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شده است، چراکه قیمت‎ها همچنان با اختلاف نسبت‌به بازار تعیین می‎شود و این مساله سبب شده

است مردم نسبت‌به خرید خودرو در هر نوبت از پیش‎فروش‎ها اقدام کنند.

مورد دیگر این‌که چرا قیمت‎گذاری دستوری برای کالاهای دیگر مانند فولاد و مواد پتروشیمی اعمال نمی‎شود و اصولا - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شورای رقابت چرا در این صنایع دخالتی ندارد؟ قیمت‎ها در کارخانه‎های ساخت فولاد

به‎طور مرتب افزایش پیدا می‎کند و خودروساز نیز مجبور به خرید از فولادسازان با قیمت‎های جدید است. نکته اصلی اینکه چرا وزارت صمت - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - در خصوص عرضه ورق‎های فولادی به خودروسازان اقدامی 

انجام نمی‎دهد و آن‎ها را برای خرید به بورس کالا ارجاع می‎دهد. در همین زمینه، گفت‎وگویی با احمد نعمت‎بخش، دبیر انجمن خودروسازان انجام داده‎ایم که در ادامه از نظرتان می‎گذرد.

برخی نمایندگان بر ناموفق‎بودن طرح فروش بر مبنای قیمت حاشیه - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - بازار یا فرمول 5درصد تاکید دارند. - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - چرا این طرح به‎صورت ناقص اجرا شد؟ آیا همین مساله سبب نشد مجلس دوباره به سمت شورای رقابت بازگردد؟

بله. یکی از دلایلی که موجب شد نمایندگان مجلس تصمیم به بازسپاری قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت بگیرند، اجرای ناقص طرح فروش بر مبنای حاشیه بازار توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت بود که با مصوبه ستاد اقتصادی سران قوا مغایرت‎هایی داشت. من - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - بارها تاکید کرده‌ام و پرسیده‌ام چرا خودروها را با قیمت حاشیه بازار به فروش نمی‌رسانید؟

مساله قیمت‌گذاری برمبنای حاشیه بازار چگونه قابل‌انجام است؟

طی جلسه‌ای که در گذشته با وزیر - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - صمت داشتیم، من تاکید کردم چرا در قیمت‌گذاری خودروها نظر اعضای هیات‎مدیره شرکت‌ها را نمی‌پرسید؟ در گذشته که خودروها بر مبنای حاشیه قیمت بازار به فروش می‌رسید، وظایف مربوط به قیمت‌گذاری را به اعضای هیات‎مدیره شرکت‌ها تفویض می‌کردند. یعنی برای هر بار تعیین قیمت از وزارتخانه استعلام نمی‌شد - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - و وزارتخانه مربوط در این خصوص دخالت نمی‌کرد.

سوال کردم چرا خودرو پرایدی که 45میلیون‌تومان - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - قیمت داشت، به سایپا گفتید باید با 37میلیون‌تومان به فروش برساند. این اختلاف 8 میلیون تومانی برای دلالان جذاب بوده و برای خرید آن هجوم می‌آورند. همین مساله سبب دامن زدن به قیمت‌ها شد و قیمت این - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - خودرو در سال جاری نیز در بازار افزایش پیدا کرد. یکی از دلایلی که مجلس برای بازگشت شورای رقابت دست‌به‌کار شده همین مساله رعایت‎نشدن فروش بر مبنای حاشیه بازار است.

 وزارت صمت حاضر به تفویض اختیار به هیات‎مدیره‌ شرکت‌ها نیست. تنها راه کاهش قیمت همین است که خودرو 45میلیون تومانی با تصمیم هیات‎مدیره 44میلیون تومان فروخته - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شود. - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - در این صورت کسی برای سود یک‎میلیون‌تومانی برای خرید خودرو صف نمی‌کشد. در این شرایط خریدار واقعی اقدام به خرید می‌کند. ضمن این‎که سایت فروش هم سریع پر نمی‌شود و بعد از یک هفته قیمت‌ها در بازار - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - رو به پایین حرکت می‌کند.

 یعنی در جلسه سران قوا تاکید بر این شده که فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار باشد، اما وزارت صمت آن را اجرا نکرده است؟

بله. البته تاکید بر - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - حداکثر 5 درصد زیر قیمت بازار بوده است. تصمیم فروش خودرو با حداکثر 5 درصد زیر قیمت بازار موردی است که از جلسه سران قوا توسط - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - رسانه‌ها منتشر شد. طبق تصمیمات این جلسه، قیمت‌گذاری از شورای رقابت گرفته شد و - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - فروش بر مبنای حداکثر 5‌درصد زیر قیمت حاشیه بازار مبنا قرار گرفت. ما از تجربه دهه هفتاد و فروش خودرو در حاشیه بازار این را به دست آوردیم که با از بین رفتن اختلاف قیمت کارخانه و - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - بازار دیگر سودی برای دلال باقی نمی‌ماند.

وقتی اختلاف قیمت همچنان پابرجا بماند، این بهانه را دست پول‌های سرگردان در کشور می‌دهید که بازارهای مختلف را بهم بریزند. برای محصولات ایران‌خودرو تا 20‌میلیون‌تومان اختلاف در بازار و کارخانه وجود دارد. معلوم است وقتی سایت باز می‌شود، بسیاری برای کسب سود خرید می‌کنند.

اگر وزارت صمت با هیات‎مدیره شرکت‌ها مشورت کند - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - و قیمت‌گذاری را به آن‌ها تفویض کند، این مشکلات دیگر ایجاد نمی‌شود. یکی از نمایندگان حرف جالبی گفته بود این پیش‎فروش‌ها مانند بلیت بخت‎آزمایی شده و هرکس خرید کند، 15‌میلیون سود می‌کند. وزارت صمت باید اجازه بدهد از تجربه دهه هفتاد استفاده کنیم و با قیمت حاشیه بازار خودروها به فروش برسانیم. ما به‌عنوان سیاست‌گذار - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نباید سیاستی اتخاذ کنیم که مردم - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - به سمت دلالی بروند.

 به‌نظر شما این بند مربوط به بازگشت دوباره شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو در - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شورای نگهبان تایید می‌شود؟

ما امیدواریم شورای نگهبان این بند مربوط به بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری را تایید نکند. خطاب به شورای نگهبان این را می‌گویم که آقایان اگر شما عملکرد شورای رقابت در این چند سال را نگاه کنید، چند نکته مشهود نظرتان خواهد بود؛ نخست‌آنکه با قیمت‌گذاری این شورا همواره خودروسازان زیان می‌کردند. دوم این‎که چون خودروسازان را سرکوب مالی می‌کرد، قیمت در بازار افزایش می‌یافت.

یعنی یکی از دلایلی که سران سه قوه تصمیم گرفتند قیمت‌گذاری از شورای رقابت گرفته شود، به‌دلیل اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار بود. در سه سال گذشته شورای رقابت 12.5 درصد اجازه افزایش قیمت به ما داد، - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - درصورتی‎که قیمت مواد اولیه از اسفند - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - 94 تا آبان 97 گاهی تا 300 یا 400 درصد افزایش پیدا کرده است. در نتیجه این شرکت‌ها همیشه زیان می‌کردند. ضمن این‎که طی این سال‌ها، ضرر بسیاری به سهام‌داران ایران‌خودرو و سایپا وارد شده است. چرا کسی در نظر نمی‎گیرد بسیاری از مردم از طریق سود سهام ارتزاق می‌کنند و اموراتشان می‌گذرد. - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - مساله دیگر اینکه چون وزارتخانه حاشیه بازار را رعایت نکرده، این اختلاف قیمت پیدا شده است.

 باتوجه به مشکلاتی که خودروسازان با تولیدکنندگان فولاد دارند و قیمت این محصول افزایش پیدا کرده است، آیا با وزارت صمت در این خصوص مذاکره کرده‌اید؟

در این خصوص با وزارت صنعت، معدن و - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تجارت صحبت کرده‌ایم اما نتیجه‌ای به دست نیاورده‌ایم. پیشتر ال‌سی ریالی داشتیم که درحال‎حاضر - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - کاربرد ندارد و فروشندگان فولاد با پول - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نقد معامله می‌کنند. درواقع افزایش قیمت این تولیدکنندگان به‎طور مستمر ادامه دارد. این بخشی از مشکلاتی است که در زنجیره تامین وجود دارد و هنوز حل نشده، این در حالی است که به ما اعلام کرده‌اند - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - فولاد موردنیاز را از بورس خریداری کنیم، - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - آن هم درحالی‎که 40درصد از ورق فولاد مبارکه را خودروسازان مصرف می‌کنند که تامین آن از طریق بورس کار درستی نیست.

انتظار داریم آقای سرقینی در وزارتخانه مانند گذشته شرایطی را ایجاد کنند که به روال سابق فولاد مورد - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نیاز را - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - از فولادمبارکه خریداری کنیم. زیرا خریداری از بورس پای دلال‌بازی را باز می‌کند و باعث افزایش قیمت می‌شود.

ما خریدار عمده فولاد محسوب می‌شویم و دلیلی ندارد - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - این فولاد را - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - از بورس تامین کنیم. کسانی که سرمایه سرگردان دارند فولاد را از بورس و با قیمت بالاتر خرید می‌کنند و باعث می‌شود دسترسی خودروسازان به فولاد کم شود و خودروسازان مجبور می‌شوند فولاد را گران‌تر بخرند. این یعنی دلالی در دلالی که در بحث خرید فولاد اتفاق می‌افتد. من مثالی برای این مساله ذکر می‎کنم؛ زمانی - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - که حجم بالایی سرمایه سرگردان در اقتصاد وجود دارد، - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - دولت هر چقدر هم که سکه به بازار عرضه کرد، توسط مردم خریداری شد.

این موضوع درمورد خودرو هم صدق - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - می‌کند. در خودرو به دلیل آن‎که با قیمت‌های حاشیه بازار نمی‌فروشیم، بهانه به دست آن‌ها داده‌ایم. همچنین اگر نیاز خودروساز به ورق کششی را در بورس عرضه کنیم، خودروساز مجبور به خرید این محصول از دلالان و با قیمت بیشتر خواهد شد.

حرف آخر این است؛ شورای رقابت به‎جز ارائه فرمول قیمت‌گذاری برای رفع انحصار چه کارهایی - شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - انجام داده؟ عملکرد شورای رقابت در این زمینه زیرسوال است. 

اولين صفحه   -  خدمات کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   کرایه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   قیمت ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خدمات ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -  آخرين صفحه