قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00185.html
نیسان کیکس

با افزایش دوباره قیمت سوخت در آمریکا، احتمالا توجه به میزان مصرف سوخت خودروهای جدید جزو اولویت‌های خریداران خواهد بود.در سال‌های گذشته شاید این امر باعث افزایش فروش خودروهای کوچک می‌شد اما حالا این‌گونه نیست.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵

کراس‌اوورهایی با مصرف سوخت قطره‌چکانی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، شاسی بلندها و به خصوص کراس اوورهای شکل گرفته بر پایه خودروهای سواری به انتخابی جذاب بین خریداران تبدیل شده‌اند. خودروهای سواری هم‌اکنون فقط سهم 30 درصدی - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - از کل فروش خودروها را به خود اختصاص داده‌اند که در مقایسه با سهم 50 درصدی سال 2013 کاهش قابل‌توجهی را نشان - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - می‌دهد.

کم‌مصرف‌ترین شاسی بلندها به - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - نمونه‌های - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - الکتریکی شده یعنی هیبریدی و پلاگین هیبریدی و نسخه‌های تمام الکتریکی تعلق - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - دارند. از این نظر هیوندای کنا الکتریکی در رتبه اول قرار داشته و مصرف سوخت آن در - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - شهر و بزرگراه معادل 1.7 و 2.1 لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است؛ اما در - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - میان شاسی بلندهای هیبریدی نیز لکسس UX 250h 2019 با مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی به ترتیب - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - 5.4/5.7/5.6 لیتر تحسین‌برانگیز ظاهر شده است.

متاسفانه اکثر خودروهای الکتریکی و هیبریدی گران‌تر از نسخه‌های - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - استاندارد بنزینی یا دیزلی هستند. همان هیوندای کُنای ذکر شده 15 هزار و 150 دلار گران‌تر از نسخه درون‌سوز خود است.

لکسس UX اما به‌صورت معقولانه‌ای فقط 2 هزار دلار گران‌تر از مدل استاندارد فروخته می‌شود، اما متوسط صرفه‌جویی هزینه‌های سوخت این خودرو در - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - یک سال فقط 200 دلار تخمین زده شده است و برای - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - اینکه قیمت گران‌تر این خودرو را جبران کنید باید حداقل 7 سال مالک UX 250h  باشید.

خب با - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - این تفاسیر کدام خودروها جزو کم‌مصرف‌ترین شاسی بلندهای سال 2019 - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - هستند؟

همان‌گونه که حدس می‌زنید این - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - خودروها جزو - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - محصولات کوچک هستند و در لیست ما خودروهایی همچون شورولت تاهو یا فورد اکسپدیشن را نخواهید دید. البته موسسه تحقیقاتی EPA می‌گوید کم‌هزینه‌ترین خودرو این لیست در طول 5 سال صرفه‌جویی حدود هزار و 500 دلاری در مصرف کم سوخت را خواهد داشت. در ادامه شما را با 10 کراس اوور و شاسی‌بلند کم‌مصرف سال 2019 آشنا می‌کنیم.

رتبه دهم:‌ سوبارو فارستر

مصرف سوخت شهری/ترکیبی/بزرگراهی: 9/7.1/8.1 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

فارستر پس از اوت بک پرفروش‌ترین خودرو سوبارو بوده و دلیل این امر نیز واضح است. فارستر خودرویی جادار و راحت بوده و با سیستم چهار چرخ محرک درجهک و قیمتی مناسب عرضه می‌شود. این خودرو از نظر پرفورمنس نیز قوی عمل می‌کند چرا که در قلب خود یک پیشرانه 2.5 لیتر و گیربکس CVT  را جای داده است.

رتبه نهم: نیسان روگ

مصرف سوخت شهری/ترکیبی/بزرگراهی: 9/7.1/8.1 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای این کلاس نیسان روگ است که دارای - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - سواری نرم و پیشرانه 4 - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - سیلندر 2.5 لیتر و - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - گیربکس CVT شده است. مدل غیر هیبریدی این خودرو در صورت تجهیز به سیستم چهار چرخ محرک مصرف 7.3 لیتر در بزرگراه دارد که در نسخه هیبریدی این مصرف به 6.7 لیتر در هر - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - صد کیلومتر کاهش - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - می‌یابد.

رتبه هشتم: تویوتا  C-HR

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.7/7.5/8.1 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

این خودرو دارای طراحی متمایزی است که البته شاید همه از آن خوششان نیاید ولی برادر کوچک‌تر راو 4 است که طرفداران زیادی هم دارد. پیشرانه 4 سیلندر - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - 2 لیتر C-HR به یک گیربکس CVT متصل شده ولی برخلاف دیگر رقبا منحصرا به‌صورت دیفرانسیل جلو عرضه می‌شود.

رتبه هفتم: تویوتا راو 4

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.7/6.9/7.8 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

تویوتا راو 4 تبدیل به پرفروش‌ترین خودرو این برند ژاپنی شده است. این خودرو نه تنها کم‌مصرف بوده بلکه تکنولوژی‌های مدرن زیادی هم دارد. پیشرانه 4 سیلندر - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - 2.5 لیتر راو 4 از نظر قدرت و نرمی عملکرد برجسته‌ای داشته و با یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک همکاری می‌کند. این خودرو بسته به تریم انتخابی با سیستم چهار چرخ محرک نیز عرضه می‌شود.

رتبه ششم: هیوندای کُنا

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.4/7.3/7.8 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

- قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی -

هیوندای کنا کراس اوور فوق جمع‌جور شهری است و با استایلی متفاوت عرضه می‌شود. پیشرانه 1.6 لیتر توربو - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - به همراه گیربکس 7 سرعته - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - اتوماتیک در بطن این خودرو دیده می‌شوند. مدل دیگر - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - نیز با پیشرانه 2 لیتر در دسترس است که مصرف سوخت بالاتری دارد.

رتبه پنجم: هوندا HR-V

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.4/6.9/7.8 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

هوندا HR-V جایگزینی قدبلندتر و کاربردی‌تر برای هاچبک فوق جمع‌و جور فیت است زیرا بر پایه - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - آن شکل گرفته و از صندلی‌های جادویی در ردیف دوم سود می‌برد که تنظیمات زیادی دارند. یک پیشرانه 4 سیلندر 1.8 لیتر قدرت خود را از طریق گیربکس CVT به چرخ‌ها می‌رساند. این خودرو نیز با سیستم چهار چرخ محرک در دسترس است.

رتبه چهار: هوندا CR-V

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.4/6.9/7.8 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

این خودرو نیز یکی از پرفروش‌ترین کراس اوورهای بازار است. اگرچه CR-V بزرگ‌تر و جادارتر از برادر کوچک‌تر خود - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - درنظر گرفته شده، اما از نظر مصرف سوخت عملکرد مشابهی دارد. - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - نسخه پایه این شاسی‌بلند با - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - پیشرانه 4 سیلندر 2.4 - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - لیتر تنفس طبیعی عرضه می‌شود که تقریبا مصرف مشابهی با - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - مدل توربو دارد.

رتبه سوم: کیا سول

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.1/6.7/7.5 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

نسل جدید کیا سول به تازگی - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - معرفی شده و با وجود پیشرانه 2 لیتر تنفس - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - طبیعی در تریم اکو دینامیک، این کراس اوور جعبه‌ای مصرف سوخت 8.1 لیتر برای شهر را بر جای می‌گذارد که آن را به سومین خودرو کم‌مصرف لیست تبدیل کرده است. سول یکی از معدود کراس اوورهای ساب کامپکت بازار است که بدون - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - سیستم چهار چرخ محرک عرضه شده و دارای گیربکس CVT h.

رتبه دوم: لکسس UX 200

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 8.1/6.3/7.1 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

این خودرو که کاملا تازه‌نفس است کوچک‌ترین شاسی‌بلند لکسس محسوب می‌شود و به دنبال فروش بالاست. UX از استایلی چشمگیر در ظاهر و کابین برده و - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - نسخه - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - اف اسپرت آن نیز در دسترس قرار گرفته است. یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتر کم‌مصرف به همراه گیربکس CVT در این - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - خودرو نصب‌شده است. اگرچه سیستم چهار چرخ محرک در مدل‌های هیبریدی این کراس اوور وجود دارند - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - اما مدل بنزینی UX 200 از آن بی‌بهره است.

رتبه اول: نیسان کیکس

مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی: 7.5/6.5/7.1 لیتر در هر صد کیلومتر

قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی

نیسان کیکس یک کراس اوور فوق جمع‌وجوری است که از تجهیزات ایمنی و رفاهی مناسبی سود می‌برد. این خودرو سریع‌ترین مدل حاضر در لیست نبوده و مجهز به یک - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - پیشرانه 1.6 لیتر و گیربکس CVT شده است، اما مصرف سوخت خوبی دارد. این خودرو - قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی - فقط به‌صور

اولين صفحه   -  مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   چرخگیر بزرگراه همدانی   -   کرایه چرخگیر بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه