قیمت نیسان یدک کش لشگری

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00388.html
لکس کرسماکرس مدیر توسعه رابطه مستقیم با مشتریان ولوو

الگوی مالکیت خودرو به سرعت در حال تغییر است. این تغییر و تحول شیوه خرید خودروها و تجربه استفاده از آن‌ها را دگرگون می‌کند و همان‌طور که شما هم می‌دانید تغییر چیز دشواری است و آدم را نگران می‌کند. این تغییرات همکاران ما را در بخش فروش نیز نگران کرده است

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

پایداری در جهان ناپایدار

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، بازار خودرو در حال حاضر تحولاتی گسترده را تجربه می‌کند و به باور بسیاری بحث مالکیت خودرو در سال‌های آتی به چیزی اضافی و زاید - قیمت نیسان یدک کش لشگری - بدل شده و خدمات اشتراکی به مرور جایگزین خودروهای شخصی خواهند شد. این - قیمت نیسان یدک کش لشگری - مساله باعث شده است خودروسازان تلاشی مضاعف را صرف متقاعد کردن مشتریان برای مالکیت دیرپای خودروهای شخصی کنند.  

وقتی در - قیمت نیسان یدک کش لشگری - ماه مارس - قیمت نیسان یدک کش لشگری - ولوو جایگاه جدیدی را در - قیمت نیسان یدک کش لشگری - بالاترین رده مدیریتی‌اش ایجاد کرد که به طور ویژه بر توسعه روابط مستقیم با مشتریانش متمرکز است، ثابت کرد که چه میزان درباره‌ اصلاح و تعدیل الگوی مالکیت دیرپای خودرو جدی است.  

لکس کرسماکرس به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مدیران اجرایی ولوو وظیفه ترکیب بهترین قسمت‌های الگوی فعلی را با ایده‌های نوینی برعهده دارد که نگرانی‌هایی را در خصوص درون و بیرون این خودروساز سوئدی به وجود آورده‌اند. کرسماکرس در گفت‌وگوی اخیرش با نشریه رویترز به این مساله اشاره کرده که چگونه قصد دارد این چالش‌ها را از پیش روی خود بردارد

قیمت نیسان یدک کش لشگری

با پذیرفتن سمتی که جدیدا ایجاد شده، بیشتر از هر چیز انتظار چه را دارید؟

الگوی مالکیت خودرو به سرعت - قیمت نیسان یدک کش لشگری - در حال تغییر است. این تغییر و تحول شیوه خرید خودروها و تجربه استفاده از آن‌ها را دگرگون می‌کند و همان‌طور که شما هم می‌دانید تغییر چیز دشواری است و آدم را نگران می‌کند. این - قیمت نیسان یدک کش لشگری - تغییرات همکاران ما را در بخش فروش نیز نگران کرده است. هرچند تغییر به این معنا نیست که همه - قیمت نیسان یدک کش لشگری - چیز قرار است در یک مسیر پیش برود. قطعا ترکیبی از راه‌حل‌های مختلف وجود خواهد داشت. 

چه‌طور چنین چیزی عملی خواهد شد؟

چیزی که ما باید پیدا کنیم، یک ترکیب درست برای تعیین این مساله - قیمت نیسان یدک کش لشگری - است که چگونه می‌خواهیم بر این چالش غلبه کنیم. 

نکته - قیمت نیسان یدک کش لشگری - خوب این است که من در زمینه خودم سابقه قابل قبولی دارم و در آنجا با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ام. سعی من این است که این دو - قیمت نیسان یدک کش لشگری - جهان (موجود و آتی) را به شیوه‌ای به هم پیوند دهم که آسیب چندانی به نظام فعلی وارد نشود، در عین حال ما به عنوان یک - قیمت نیسان یدک کش لشگری - سازمان کاملا پذیرای نظامی جدید هستیم. یکی از وظایف من کاهش نگرانی‌ها خواهد بود. شرکای بخش فروش ما نگران آن هستند که آینده چه چیزی را به همراه خواهد آورد و آیا در آینده - قیمت نیسان یدک کش لشگری - آنها همچنان خواهند توانست خودروهای ولوو را به مشتریان عرضه کنند؟ 

نوامبر گذشته ولوو خدمت جدیدی را با عنوان کِر (Care) توسط ولوو معرفی کرد که مشتریان می‌توانند هنگام خرید از نمایندگی‌ها آبونه شوند و با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه از سوی ولوو بیمه و خدمات دیگری را دریافت ‌کنند. آیا فکر نمی‌کنید که این خدمت باید به شکل متفاوتی توسط نمایندگی‌های فروشتان عرضه - قیمت نیسان یدک کش لشگری - می‌شد؟ آیا به دنبال - قیمت نیسان یدک کش لشگری - تجدیدنظر و اصلاح آن نیستید؟ 

فکر نمی‌کنم این امکان وجود داشت که جور دیگری آن را ارائه دهیم، این قلمرویی است که هیچ‌کس درباره‌ آن واقعا چیزی نمی‌داند. باید به میزان مشخصی از آزمون و خطا تن دهیم. ما همیشه در ولوو تا بیشترین حد شفاف بوده‌ایم. اما هر چیز جنبه‌های بسیار زیادی دارد. چیزهایی هست که نمی‌دانیم و باید آن‌ها را کشف‌ کنیم. 

آیا درون ولوو در این خصوص پرسش‌هایی وجود دارد؟ 

قطعا. - قیمت نیسان یدک کش لشگری - افرادی که درون سازمان وجود دارند درست مانند مردم بیرون پرسش‌های یکسانی را مطرح می‌کنند: آیا این طرح‌ها جواب می‌دهد؟ آیا درآمدی کسب خواهیم کرد؟ هرچند من کاملا در این خصوص متقاعد شده‌ام که اگر می‌خواهید از سایر رقیبانتان جلوتر باشید، - قیمت نیسان یدک کش لشگری - باید قدم‌های جسورانه‌ای بردارید.این مساله هم در خصوص تولید درست و هم در رابطه با بازاریابی صدق می‌کند و وقتی پای تغییر الگوی مالکیت به میان می‌آید نیز از درستی برخوردار است. این همان کاری است که ما انجام می‌دهیم و البته همیشه راحت نیست. 

چه‌قدر از این مطمئن هستید که این تغییر اتفاق درستی است؟

من به این مساله اعتقاد و - قیمت نیسان یدک کش لشگری - درباره‌اش اشتیاق دارم. می‌خواهم این مساله را پیش ببرم زیرا جهان ظرف 10 تا 15 - قیمت نیسان یدک کش لشگری - سال آینده این‌طور خواهد بود. 

برای متقاعد کردن نمایندگی‌های فروش نسبت به کارآمدی خدمت (Care) توسط ولوو چه کاری باید انجام دهید؟

باید نتایج قابل قبولی به دست آوریم که نشان دهنده کارآمدی آن هستند. 

و اگر چیز جدیدی را - قیمت نیسان یدک کش لشگری - امتحان کردید و جوابی نگرفتید؟

اگر از چیزی جواب نگرفتیم، جرات تغییر دادنش را داریم. - قیمت نیسان یدک کش لشگری - آن را اصلاح می‌کنیم و دوباره به آزمایش می‌گذاریم. ما باید به نقطه اطمینان برسیم. 

اولين صفحه   -  مبلغ کفی خودروبر لشگری   -   تعرفه کفی خودروبر لشگری   -   شماره تماس کفی خودروبر لشگری   -   خدمات کفی خودروبر لشگری   -   جرثقیل خودروبر لشگری   -   کرایه جرثقیل خودروبر لشگری   -   قیمت جرثقیل خودروبر لشگری   -   مبلغ جرثقیل خودروبر لشگری   -   تعرفه جرثقیل خودروبر لشگری   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر لشگری   -   خدمات جرثقیل خودروبر لشگری   -   نیسان خودروبر لشگری   -   کرایه نیسان خودروبر لشگری   -   قیمت نیسان خودروبر لشگری   -   مبلغ نیسان خودروبر لشگری   -   تعرفه نیسان خودروبر لشگری   -   شماره تماس نیسان خودروبر لشگری   -   خدمات نیسان خودروبر لشگری   -   نیسان یدک کش لشگری   -   کرایه نیسان یدک کش لشگری   -   قیمت نیسان یدک کش لشگری   -   مبلغ نیسان یدک کش لشگری   -   تعرفه نیسان یدک کش لشگری   -   شماره تماس نیسان یدک کش لشگری   -   خدمات نیسان یدک کش لشگری   -   ماشین بر لشگری   -   کرایه ماشین بر لشگری   -   قیمت ماشین بر لشگری   -   مبلغ ماشین بر لشگری   -   تعرفه ماشین بر لشگری   -   شماره تماس ماشین بر لشگری   -   خدمات ماشین بر لشگری   -   خودرو سوار لشگری   -   کرایه خودرو سوار لشگری   -   قیمت خودرو سوار لشگری   -   مبلغ خودرو سوار لشگری   -   تعرفه خودرو سوار لشگری   -   شماره تماس خودرو سوار لشگری   -   خدمات خودرو سوار لشگری   -   جرثقیل یدک کش لشگری   -   کرایه جرثقیل یدک کش لشگری   -  آخرين صفحه