ماشین بر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00183.html
حسینی‌منش

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران در خصوص اجرایی شدن فاز دوم طرح کاهش گفت: طی اجرایی شدن این طرح نزدیک به ۳۸۰ هزار خودرو دودزا شناسایی ضمن این که بیش از ۴ میلیون خودرو توسط دوربین‌ها جریمه شده‌اند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

بیش از ۴ میلیون تهرانی جریمه شدند / کاهش چشمگیر تقلب در معاینه فنی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، سخت‌گیری‌های بیشتر به‌خصوص جریمه از طریق دوربین باعث شده که میزان مراجعه صاحبان خودرو برای دریافت معاینه فنی به مراکز بیشتر شود. در رابطه با تاثیرات طرح کاهش بر آلایندگی شهر تهران، میزان تقلب‌ها و - ماشین بر بزرگراه همدانی - اجاره لوزام گفت‌وگویی با سید نواب حسینی منش، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران صورت گرفته که در ادامه گزارش مشروح آن را می‌خوانید.

 حسینی‌منش ابتدا به ذکر نکاتی درباره فاز دوم طرح کاهش پرداخت و گفت: فاز دوم - ماشین بر بزرگراه همدانی - طرح کاهش باعث شد که ما در سال گذشته - ماشین بر بزرگراه همدانی - بالغ بر ۳۸۰ هزار خودروی آلاینده در شهر تهران را شناسایی و اصلاح کنیم. اگر بخواهیم مقایسه‌ای نسبت به سال‌های گذشته و به عنوان مثال سال ۹۴ داشته باشیم کل مراجعات شهر تهران حدود ۳۸۰ هزار خودرو  بود.

در سال ۹۷ فقط همین تعداد خودرو به عنوان خودروی آلاینده شناسایی شدند ضمن این که یک رقم میلیون و دویست هزار دستگاه، آمار کل مراجعه‌کنندگان است. شناسایی این خودروها را می‌توان بزرگترین دستاورد فاز دوم طرح کاهش دانست. مرحله دوم طرح - ماشین بر بزرگراه همدانی - کاهش از اواخر آبان ماه سال ۹۷ شروع شد اما با توجه به این که ما از تیر ماه اطلاع‌رسانی‌ها را انجام دادیم تاثیر بر روی خودروها از این ماه اتفاق افتاد.

تست کنار جاده‌ای

وی در خصوص تست کنار جاده‌ای و آمار جریمه‌ها گفت: حرکت جدیدی که از سال گذشته در تهران اتفاق افتاد، تست کنار جاده‌ای و صحت سنجی خودروها بود که به صورت مشترک شهرداری تهران و پلیس - ماشین بر بزرگراه همدانی - راهور انجام دادند.

علاوه بر این که معاینه فنی خودروها توسط دوربین‌ها کنترل می‌شود این کار در کنار جاده‌ها - ماشین بر بزرگراه همدانی - با دستگاه‌های پرتابل کنترل می‌وند. در این صورت خودروهایی که - ماشین بر بزرگراه همدانی - معاینه فنی داشتند و با این وجود دودزا بودند نیز جریمه می‌شدند. طرح کاهش در - ماشین بر بزرگراه همدانی - حال حاضر فقط در تهران انجام می‌شود و لازم به ذکر است در سال ۹۷ بیش از ۴ میلیون خودرو توسط دوربین‌ها اعمال قانون شدند.

وانت نیسان، در بدترین شرایط

حسینی‌منش درباره آمار مردودی‌ها اظهار کرد: در خصوص آمار مردودی سال گذشته بیشترین مشکل مربوط به تست آلایندگی خودرو بود. در این میان خودروی وانت پیکان، نیسان و - ماشین بر بزرگراه همدانی - پژو آردی بیشترین میزان رد شدن - ماشین بر بزرگراه همدانی - در تست‌های - ماشین بر بزرگراه همدانی - آلایندگی را داشته‌اند. نکته حائز اهمیت اینجاست که وانت نیسان در تست ترمز - ماشین بر بزرگراه همدانی - سیستم تعلیق نیز بیشترین آمار مردودی را داشته است و پس از آن خودروی تیبا در جایگاه دوم قرار می‌گیرد.

پس از آلایندگی مشکل اساسی خودروها مربوط به تست ترمز است اما به صورت کلی تمرکز ما بر روی تست آلایندگی است که در شهر تهران نیز بسیار مورد توجه قرار دارد. در نقطه - ماشین بر بزرگراه همدانی - مقابل نیز خودروهای رنو مگان و هیوندای سوناتا بیشترین آمار قبولی را دارند که پس از آن مزدا ۳ نیز از جمله خودروهایی است که شرایط مناسبی از لحاظ پاس کردن تست‌ها دارد.

کاهش معاینه‌های فنی جعلی

وی در پایان اشاره‌ای به وضعیت - ماشین بر بزرگراه همدانی - تقلب‌ها و اجاره لوازم کرد و گفت: طی گزارشات دبیرخانه طرح کاهش نشان داده شده است که میزان - ماشین بر بزرگراه همدانی - معاینات فنی جعلی به شدت کاهش پیدا کرده و نزدیک به صفر رسیده است.

ضمن این که مردم حساسیت دارند و می‌دانند که معاینات فنی که به - ماشین بر بزرگراه همدانی - صورت غیابی انجام می‌شود جعلی اسا و جریمه - ماشین بر بزرگراه همدانی - می‌شوند. در رابطه با بحث لوازم اجاره‌ای نیز حساسیت زیادی در این زمینه داریم که موضوع ذکر شده به حداقل رسیده است اما در رابطه با خودروهای سنگین شرایط لوازم اجاره‌ای کماکان وجود دارد.

منبع : گسترش نیوز

اولين صفحه   -  کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه