مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00291.html
حمل و نقل عمومی لندن

حمل‌ونقل عمومی در شهرهای توسعه‌یافته جهان با ویژگی‌هایی مانند ارزان‌ بودن، دسترسی آسان، مدرن بودن و رضایت بالای شهروندان شناخته می‌شود. 

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱

7 شهر با حمل‌ونقل عمومی رویایی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، با 7 شهری آشنا می‌شوید که از نظر داشتن حمل‌ونقل عمومی جزو بهترین‌های جهان هستند و می‌توانند سرمشقی برای شهرهایی مانند تهران باشند. 

سنگاپور؛ بهترین و ارزان‌ترین

مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده

شهر سنگاپور پایتخت کشور مالزی بیشترین میزان رضایت از حمل‌ونقل عمومی در جهان را به‌خود اختصاص داده - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - است. 

شاید مهم‌ترین دلیل آن هزینه بسیار پایین این نوع حمل‌ونقل باشد. 76درصد مردم سنگاپور می‌گویند از حمل‌ونقل عمومی راضی هستند. این رضایت به توریست‌های این شهر هم سرایت کرده است.

هزینه سفر نامحدود توریست‌ها در سنگاپور برای یک روز فقط 7دلار و 14.5‌دلار برای سه‌روز است. از کودکان هم هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. درعین‌حال دولت سنگاپور در تلاش - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - است برای سال 2030 که جمعیت این شهر به 6‌میلیون نفر خواهد رسید، سیستم پیشرفته کنونی را هم ارتقا دهد.

لندن؛ ساده و مطمئن

مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده

85 درصد جمعیت لندن از حمل‌ونقل عمومی این شهر رضایت دارند، زیرا این نوع حمل‌ونقل ارزان و مدرن است. سیستم حمل‌ونقل عمومی این شهر به‌رغم آنکه بسیار پیچیده و شبکه‌ای است اما درعین‌حال ساده بوده و بسیاری از مسافران می‌توانند به‌سادگی آن را تشخیص دهند.

اتوبوس‌های لندن در سیستم حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه اتوبوس‌های روباز این شهر - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - از شهرت جهانی برخوردارند و وسیله مطمئنی برای حمل‌ونقل و حتی تفریح و بازدید توریست‌ها از شهر - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - شناخته می‌شوند.

هنگ‌کنگ؛ ارزان و - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - دقیق 

- مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده -

مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده

در این شهر - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - به‌طور روزانه - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - 5.8 میلیون نفر از حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنند و به‌رغم ترافیک بسیار بالایی که در این شهر برای استفاده از حمل‌ونقل عمومی وجود دارد اما زمان‌بندی آن فوق‌العاده دقیق است. سیستم حمل‌ونقل عمومی در این شهر هم بسیار ارزان و بین 50 سنت تا 7.5دلار در روز است.

بر پایه آخرین آمارها حدود 83درصد مردم هنگ‌کنگ از حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنند.

پاریس؛ - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - امن و مطمئن 

مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده

پاریس یکی از بهترین و ساده‌ترین - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - حمل‌ونقل‌های عمومی را در جهان دارد و با عملکرد 24ساعته خود روزانه 6‌میلیون و 745 - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - هزار نفر را جابجا می‌کند.

حمل‌ونقل عمومی پاریس یکی از - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - امن‌ترین حمل‌ونقل‌های عمومی جهان است و روزانه توسط 40‌هزار دوربین و 2 هزار 400 نمایشگر به‌طور دقیق پایش می‌شود تا - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - اعتماد استفاده‌کنندگان از این نوع حمل‌ونقل بیش‌از بیش جذب شود.

مادرید؛ بزرگ و آسوده 

 پایتخت اسپانیا یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی در نوع خود است و قطارهای آن بیش‌از - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - 89درصد جمعیت یک‌کیلومتری خود را پوشش می‌دهد. آسودگی در دسترسی به حمل‌ونقل عمومی ویژگی این - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - نوع حمل‌ونقل در مادرید است به‌طوری‌که 60درصد ایستگاه‌های مترو و صددرصد ایستگاه‌های اتوبوس مدام در دسترس قرار دارند.

شیکاگو؛ اینترنت رایگان

شیکاگو یکی از بهترین سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی در آمریکا را دارد. قیمت این حمل‌ونقل از سال 2013 تاکنون افزایش نیافته است. 

این شهر در حال افزایش استفاده از اتوبوس‌های الکترونیکی است و 100 تاکسی‌ها و 70درصد ایستگاه‌های مترو آن اینترنت رایگان در دسترس است

توکیو؛ رؤیایی و عالی

پایتخت ژاپن یک شهر بزرگ و شلوغ است اما - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - سیستم  حمل‌ونقل عمومی آن را تبدیل به یک شهره آسان به لحاظ حمل‌ونقل کرده است. 

جالب است بدانید در یک کیلومتری 80 درصد از محل مشاغل و - مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده - سکونت‌گاه‌های توکیو یک ایستگاه مترو وجود دارد. این شهر ازنظر زمان‌بندی مترو ازجمله بهترین‌های جهان است. 

در سال 2018 یکی از مقامات توکیو تنها به خاطر 25 ثانیه تاخیر یک قطار عذرخواهی عمومی کرد.

اولين صفحه   -  تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   کرایه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   قیمت ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خدمات ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه فهمیده   -   چرخگیر بزرگراه فهمیده   -   کرایه چرخگیر بزرگراه فهمیده   -   قیمت چرخگیر بزرگراه فهمیده   -  آخرين صفحه