نیسان یدک کش بزرگراه خرازی

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00071.html
برندهای خودروسازی

از زمانی که دولت ترامپ تعرفه‌هایی را روی بیش از 200 میلیارد کالای وارداتی از چین اعمال کرد، کمپانی‌های بیشتری در خصوص افزایش قیمت‌های خود و در نتیجه رویگردانی مشتریان هشدار داده‌اند.

۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶

تاثیر جنگ تعرفه‌ها بر برندهای خودروسازی

برندها دارایی‌هایی ناملموس هستند، اما این مساله آن‌ها را در برابر کشمکش‌های تجاری که کالاهای فیزیکی را شامل می‌شوند، مصون نمی‌سازند.

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، السپت - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - چیونگ، مدیر پایگاه داده‌های برندز بر این باور است که  برندها برای بقا چاره‌ای ندارند جز آن‌که خود را ضروری و ناگزیر بسازند.

به گفته او: «مساله نه فقط بر سر محصول، بلکه بر سر چیزی است که مصرف‌کنندگان برای زندگی روزمره خود - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - به آن نیاز دارند».

با بالاتر رفتن قیمت‌ها برای جبران تعرفه‌های بالاتر، برندها چاره‌ای جز توجیه این - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - پول اضافه را ندارند (در - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - ماه مه آمریکا و چین به ترتیب روی واردات کالاهایی به ارزش 200 میلیارد دلار و 60 میلیارد - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - دلار تعرفه اعمال کردند).

برای مثال - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - کمپانی‌های خودروسازی آمریکا در چین را در نظر بگیرید که از همین حالا تحت فشار قرار گرفته‌اند. فروش خودرو در چین برای نخستین بار از سال 1990 کاهش پیدا کرده و این تا حدی نتیجه تردید‌های ناشی از جنگ تجاری است که مشتریان را از خرید خودروهای جدید منصرف کرده است.

خودروها سومین کالای ارزشمند صادراتی از - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - ایالات متحده به چین هستند و بر اساس داده‌های منتشر شده ارزش صادرات - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - این کالا که در سال 2017 بیش از 10 - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - میلیارد دلار بود در سال 2018 به 6.65 میلیارد دلار رسید.

اثر تعرفه یا ملی گرایی اقتصادی؟

فورد کاهشی قابل ملاحظه را در فروش خود در چین تجربه کرده و در نتیجه از فهرست 100 برند ارزشمند جهانی خارج شده است. برند لوکسی مانند مرسدس بنز که با فروش 28 درصد از کل مجحصولاتش در چین این کشور را بزرگترین بازار خود می‌داند نیز کاهشی را در روند رشد خود تجربه کرده است. - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - هرچند هنوز زود است که افول این کمپانی‌ها را تنها براساس بالاتر رفتن تعرفه‌ها پیش‌بینی کنیم.

اسکات - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - میلر مشاور ارزش در مرکز مطالعات راهبردی در واشنگتن می‌گوید: «از قبل تعرفه‌های زیادی روی قطعات و اجزای خودرویی وجود داشته، اما هیچ‌کس نمی‌تواند آن را در قیمت‌گذاری خودروها پیدا کند».

در عوض آقای میلر ملی‌گرایی اقتصادی را به عنوان خطری تاثیرگذارتر معرفی می‌کند: «من هرگز قدرت ملی‌گرایی در چین را دست کم نمی‌گیرم».

  تنها خودروسازان نیستند که فعالیت‌شان در چین با مشکلاتی روبه‌رو شده. کمپانی‌‌های آمریکای دیگر مانند اوبر و آمازون نیز که پیش‌تر با آزمون خطا سعی در ورود به این بازار داشتند، حالا رقابت با همتایان چینی خود را غیرممکن می‌بینند.

سهم بازار آمازون در سال جاری میلادی تا یک درصد کاهش پیدا کرد و در نتیجه آن‌ها تصمیم به صرف‌نظر کردن از - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - این - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - کشور گرفتند. اگر دولت چین - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - مشتریان چینی را تشویق به بایکوت کردن کمپانی‌های آمریکایی کند، این موضوع در - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - کنار - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - رقابت با رقبای دانه - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - درشت - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - چینی، برندهای آمریکایی را دچار مشکلات جدی‌تری برای فعالیت در این کشور روبه‌رو خواهد کرد.

طبق گفته اسکات میلر، دولت چین در دو سطح ملی و محلی می‌تواند بازرسی‌ها را افزایش داده و فرآیند‌های کاری را به تعویق بیاندازد و به - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - علاوه خرده‌مشکلات دیگری را - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - نیز بر سر راه آنان قرار دهد.

در تاریخ ششم ژوئن پس از آ‌ن‌که دولت ترامپ هوآوی را به وارد فهرست سیاه خود کرد و آن را «تهدید امنیت ملی» - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - خواند، دولت چین کمپانی فورد در چانگان را به خاطر تخطی از قوانین ضدانحصارگرایانه جریمه کرد که می‌توان آن را اقدامی تلافی‌جویانه ارزیابی کرد. به باور چیونگ «این نگران‌کننده‌ترین مساله ممکن است. مشتریان چینی گرایشاتی کاملاً وطن‌پرستانه دارند».

توجیه افزایش قیمت

درحالی‌که در کوتاه مدت ارزیابی ارزش برندهای آمریکایی در چین به دلیل جنگ - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - تجاری دشوار خواهد بود، - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - اما مشخص است - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - که در بلند مدت ملی‌گرایی - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - اقتصادی آسیبی جدی هم به فروش و هم اعتبار برندها وارد خواهد کرد. در سال‌های 2016 و 2017 چین به شکلی موثر محصولات کره - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - جنوبی را در نتیجه موافقت این کشور برای استقرار سامانه موشکی آمریکا تحریم کردند.

با این مورد می‌توان درصد تاثیر این اقدام تحریمی و ریسک بالقوه برای کمپانی‌های آمریکایی را مشاهده کرد. برندها در هر دو سوی این ماجرا نگرانی‌های خود را ابراز کرده‌اند؛ چیزی طول نخواهد کشید که تعرفه‌های بالاتر کمپانی‌ها و در نتیجه مشتریان را در چین و آمریکا با هزینه‌های سنگین‌تر روبه‌رو کنند.

از زمانی که دولت ترامپ تعرفه‌هایی را روی بیش از 200 میلیارد کالای وارداتی از چین اعمال کرد، کمپانی‌های بیشتری در خصوص افزایش قیمت‌های خود و در نتیجه رویگردانی مشتریان هشدار داده‌اند. 

در همان زمان بود که کمپانی‌های تولید کفش آمریکایی نامه‌ای سرگشوده به ترامپ فرستادند و در آن درخواست کردند که کفش از تبصره 301 فهرست منتشر - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - شده توسط دولت آمریکا حذف شود.

نظام ذخیره فدرال نیویورک اعلام کرده که افزایش تعرفه‌ها می‌تواند برای یک خانوار متوسط آمریکایی سالانه - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - 800 دلار افزایش هزینه را در پی داشته باشد.

میلر در این باره می‌گوید: «در ایالات متحده، رویارویی مشتریان با افزایش هزینه در - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - محصولاتی همچون - نیسان یدک کش بزرگراه خرازی - کفش، پوشاک و کالاهای الکترونیک مشهودتر خواهد بود».

سوالی که چیونگ برای برندهایی که تحت فشار تعرفه‌های بالاتر قرار دارند مطرح می‌کنند این است: «چه‌طور می‌خواهید چیز بیشتری را به مشتریان عرضه کنید که افزایش قیمت‌هایتان را توجیه کند؟»

اولين صفحه   -  کرایه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه خرازی   -   ماشین بر بزرگراه خرازی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه خرازی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه خرازی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه خرازی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه خرازی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه خرازی   -   خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه خرازی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه خرازی   -  آخرين صفحه