نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00281.html
بازدید اصحاب رسانه از کارخانه «کروز»

در ایربگ یک قطعه انفجاری داریم که در حقیقت مانند یک مین عمل می‌کند. با این تفاوت که به‎جای انفجار سریع، آتش می‎گیرد و گازی برای پرشدن کیسه هوا تولید می‎کند. در این تفاوت به‎ظاهر کوچک، اگر به‎‌جای احتراق، انفجار صورت بگیرد، سبب می‌شود تمام قطعات پلاستیکی به سرنشین اصابت کند. به همین دلیل کسی ریسک نمی‌کند این قطعه را تولید کند

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

تولیدایربگ در ایران برای نخستین بار

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، روز گذشته فرصتی به اصحاب رسانه دست داد - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تا بتوانند از مجموعه - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - کروز به‎عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده قطعات خودرو در کشور از سال 1371 تاکنون، بازدید داشته باشند. این کارخانه دارای سه سایت تولید در جاده مخصوص و دفاتر هماهنگی در کره، چین و هنگ‎کنگ است. مدتی پیش اخباری مبنی‌بر تعدیل نیرو و عدم تامین قطعات مورد - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نیاز خودروسازان از سوی این تولیدکننده منتشر شد، اما روز گذشته مدیران این شرکت ضمن رد و تکذیب این اخبار اعلام - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - کردند درحال‎حاضر تقریبا 11هزار نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند که 75 درصد از آن‎ها را بانوان تشکیل می‎دهند و نیرویی نیز - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - جز در قالب بازنشستگی از مجموعه جدا نشده است. 

جذب نیرو - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - در مجموعه کروز نیز پس از چند ماه توقف‌ استخدام، از ماه گذشته باردیگر آغاز شده است. ضمن بازدید از مجموعه و سایت شماره 2 کارخانه کروز، فرصتی پیش آمد که مصاحبه‌ای با نادر سخا، مدیرعامل مجموعه و حمید کشاورز، مالک هلـــدینگ مجموعه شرکت‌های کروز داشته باشیم.

در ادامه گزارشی از سایت‌های بازدیدشده و مشروح مصاحبه‎های - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - مذکور را از نظر می‌گذرانیم.

نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده

شما در این مجموعه تولید قطعات الکترونیکی و الکتریکی مانند سیم را عهده‎دار هستید. عمده مشکلاتی که در خودروها به‌وجود می‌آید به‌دلیل خوردگی و قطعی سیم است. دلیل این مورد چیست؟

ابتدا باید توجه داشت سیم نیز مانند هرقطعه دیگر دارای عمر مفیدی است و درمقابل شرایط محیطی و - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - فیزیکی مانند روغن، گرما و... تاحدی مقاومت دارد. زمانی‌که در مجموعه ما سیم تولید می‌شود، آزمایش‌های متعددی مانند سایش و... روی آن انجام می‌شود. 

قطعی سیم که شما بیان کردید عمدتا در محل اتصال‌ها به وجود می‎آید. اگر اتصالات سیم‌ها در محل‌هایی که قرار است به کانکتور متصل شود یا در محل‌های دیگر به‎درستی نباشد، منجر به خرابی در اثر ارتعاشات موجود در خودرو خواهد شد. این مورد - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - در آزمایشگاه ما به دقت بررسی می‌شود. ازسوی‌دیگر، ضعف‌های که شما اشاره کردید ممکن است عمدتا به دلیل مونتاژ در خط تولید خودروساز به‎وجود آید.

نادر سخا: سیم‌کشی - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - خودرو در - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تمام دنیا 3درصد از ارزبری خودرو را در بر - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - می‎گیرد. به همین دلیل، زمانی که قصد دارند یک خودرو را تولید داخل کنند، ابتدا به دنبال ساخت دسته‌سیم آن می‌روند

دلیل وجود ضعف و خرابی کانکتورهای سیم چیست؟ این قطعات مکانیکی نیستند که دارای استهلاک باشند، دلیل این موضوع چیست؟

محصولاتی که در این‎جا تولید می‌شود، در انتهای خط تولید با دستگاه تست، ترمینال‌ها را به عقب هل می‌دهد. یعنی اگر در زمان مونتاژ سیم‌ها به‎درستی در کانکتورها جا نرفته باشند، دستگاه تست متوجه خواهد شد. پس می‌توان نتیجه گرفت مشکل از تولید قطعه نیست. در یک دید کلی‌تر باید گفت - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تنها ما تولیدکننده این قطعه نیستیم و سایر برندها و شرکت‌های دیگر نیز در تولید این قطعه حضور دارند. به‌رغم - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تمام نظارت‌ها و حساسیت‌های مونتاژ، این‎که چه اتفاقی برای دسته‎سیم رخ می‌دهد، در کاهش عمر مفید یا خرابی آن دخیل است.

آیا درکشور توانایی تولید یونیت ایربگ و - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - سایر متعلقات آن مانند چاشنی و کیسه وجود دارد؟

در ایربگ یک قطعه - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - انفجاری داریم که در حقیقت مانند یک مین عمل می‌کند. با این تفاوت که به‎جای انفجار سریع، آتش می‎گیرد و گازی برای پرشدن کیسه هوا تولید می‎کند. در این تفاوت به‎ظاهر کوچک، اگر به‎‌جای احتراق، انفجار صورت بگیرد، سبب می‌شود تمام قطعات پلاستیکی به سرنشین اصابت کند. به همین دلیل کسی ریسک نمی‌کند این قطعه را تولید کند و در کل دنیا 4 تا 5 شرکت وجود دارد که تولیدکننده این محصول هستند. اما کیسه هوا دارای تاروپود و نخ است. نخ دوخت این کیسه، آمریکایی است و منبع دیگری برای تولید آن وجود ندارد.

تاروپود آن هم تکنولوژی خاص خود را دارد. ما با دانشگاه پلی‌تکنیک صحبت و بیان کردیم آیا اگر ما نخ - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - را وارد - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - کنیم، شما توانایی تولید بافت این کیسه را دارید، یا نه؟ درحال‎حاضر نیز قبول کرده‌اند آن را تولید کنــند و ارائه دهند. 

فکر کنم تا سه یا چهار ماه آینده فاز اول تحویل این قطعه - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - به ما آغاز شود. درخصوص ماژول کنترلی این قطعه نیز باید گفت که تقریبا دو سال است ما در مرکز تحقیقات خود روی آن کارمی‌کنیم. اکنون این ماژول در حال برگزاری تست‌های خاص خود است.

 به‌عنوان مثال، اگر در - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - جاده با ماشین به یک حیوان برخورد کنید، نباید ایربگ فعال شود. اما اگر خودرو منحرف شود و با درخت برخورد کند، باید - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - فعال شود. ما به این موارد، حالت می‌گویم، بنابراین طراحی و ساخت ماژول مذکور تمام شده است و در حال بررسی و تعریف حالت‌های خاص برای فعال شدن ایربگ برای این ماژول هستیم.

نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده

شما چنددرصد از قطعات خانواده رنو را تولید می‌کنید؟ 

ما برای خانواده رنو دسته‌سیم، آینه، ایربگ و سپرها را تامین می‌کنیم. توجه داشته باشید سیم‌کشی خودرو در تمام دنیا 3درصد از ارزبری خودرو را در بر می‎گیرد. 

به همین دلیل، زمانی که قصد دارند - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - یک خودرو را تولید داخل کنند، ابتدا به دنبال ساخت دسته‌سیم آن می‌روند. زیرا اگر خودرو شما محصولی به‎روز باشد، شما هر هفته تغییر روی آن خواهید داشت. به عبارت دیگر، اگر در یک - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نمونه از دسته‎سیم ضعفی یافت شود، اعلام می‌کنند که این ضعف را مرتفع کنید - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - و اگر تولیدکننده نباشید، باید تمام قطعات خود را - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - صرف آن کنید.

آیا برای پژو 301 - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شما قطعاتی را تولید خواهید کرد؟ 

برای این خودرو تنها پشت‌آمپر و تعدادی از کلیدها را به ما - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - سفارش ساخت داده‌اند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حمید کشاورز: 95درصد محصولات کروز ماهیت افترمارکت (لوازم یدکی به‎منظور - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - خدمات پس از فروش) را ندارند. به‎عنوان مثال سیم‌کشی - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - خودرو قرار نیست خراب - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شود، مگر این که تصادف رخ دهد

در بازار لوازم یدکی بسیاری از فروشندگان و مشتریان از کاهش کیفیت قطعات و افزایش قیمت‌ها گله دارند. علت کاهش کیفیت آن‌ها چیست؟ 

ابتدا باید گفت 95درصد محصولات کروز ماهیت افترمارکت (لوازم یدکی به‎منظور خدمات پس از فروش) را ندارند. به‎عنوان مثال سیم‌کشی خودرو قرار نیست خراب شود، مگر این که تصادف رخ دهد. ما محصولاتی با دو - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نوع کیفیت تولید نمی‌کنیم. به عبارتی، یک کالای باکیفیت و یک کالای بی‎کیفیت نمی‌سازیم. در بازار افترمارکت قطعات چینی وجود دارد - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - و به دلایل - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - معلوم قیمت قطعات نیز افزایش داشته است. بسیاری از تولیدکنندگان که نمی‌توانند اقدام به دریافت پول از خودروساز کنند، ترجیحا کالاهای خود را وارد بازار می‌کنند. 

نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده

برخی کارشناسان بیان می‌کنند صنعت خودرو در تامین مدولاتورهای ABS ضعف دارد. برای این مساله چه تدبیری اندیشیده‎اید؟

این تکنولوژی در دنیا سال‌هاست منسوخ شده و نسل‌های جدید آن در دنیا استفاده می‌شود. تقریبا از 10 تا 15 سال پیش، این قطعه را از سازنده‌های آن در دنیا مانند کره و آلمان آن را تامین می‌کردم. اما از زمانی که با مشکل مواجه - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - شدیم، - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - تامین‏کننده‌های جدید را پیدا - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - کردیم و در حال واردکردن هستیم.

نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده -
سایت تولید سیم‌های خودرو 
نخستین‌ واحدکه برای بازدید به آنجا رفتیم، سایت تولید سیم‌های خودرو بود. در این سایت دستگاه‌های خاص براساس تعریف بلندی و مقدار سیم و رنگ آن، اقدام به قطع‎ و سپس لخت‎کردن دو سر سیم برای اتصال - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - به کانکتور می‌کنند. در این سایت مجموعه کانکتورها و سیم‌ها تولید می‌شوند که درنهایت درختچه سیم را تشکیل می‌دهد.
 
نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده
واحد ابزارسازی
در این مرکز واحدابزارسازی و تست برای تمام قطعات وجود داشت که براساس نیاز شروع به ساخت می‌کنند. به‌عنوان مثال، دستگاه تست دسته‎سیم موتور وجود داشت که روی آن دسته‎سیم‌ها را تست می‌کنند.
 
نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده
مرکز تست
درکنار این دستگاه، دستگاهی برای تست ابعادی دسته‎سیم‌ها وجود داشت که شبیه‎ساز نصب دسته‎سیم روی بدنه خودرو است. این تست‌ها به‎خاطر بررسی چگونگی نصب درختچه سیم در خودرو انجام می‌شود که مشکلاتی را به وجود نیاورد و اگر محصولی ضعف دارد از رده خارج شود. این دستگاه‌ها دارای سنسورهایی است که دقیقا محل نصب را بدون ضعف نشان می‌دهد.
 
- نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده -
- نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده -
- نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده -
نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده
خط تولید  ECU
دومین واحدی که از آن بازدید کردیم، - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - مرکز ساخت - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - قطعات الکترونیکی و کنترلی بود. در این مرکز ECU یا واحد پردازش‌ الکترونیکی، سنسورها، ماژول‌ها - نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده - و قطعات پنل‎مانند صفحه‎کیلومتر و سیستم تهویه‎مطبوع تولید می‌شد.

اولين صفحه   -  کرایه کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه فهمیده   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه فهمیده   -   نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه فهمیده   -   ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   کرایه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   قیمت ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خدمات ماشین بر بزرگراه فهمیده   -   خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه فهمیده   -  آخرين صفحه