کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00184.html
آمیکو M2640

هم‌ترازی کشنده M2640 آمیکو را می‌توان در برخورداری این خودرو از ترمز Wabco هم یافت؛ ترمز قدرتمندی که در بسیاری از محصولات اروپایی به‌کار گرفته می‌شود. این در حالی است که ترمزهای این خودرو مجهز به سیستم‌های پیشرفته EBL، ASR و ABS هستند

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

M2640؛ دوشادوش بهترین کشنده‎های بازار ایران

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، در کنار تمام اما و اگرهای نوسازی و توقف تولید خودروهای تجاری به‎واسطه عدم واردات قطعات مورد نیاز این خودروها، هنوز هم هستند خودروسازانی که می‌توانند تولید را ادامه دهند و با به‌دست آوردن سهم در نوسازی ناوگان فرسوده، این طرح را به جریان بیندازند. در این میان باید آمیکو را ازجمله تولیدکنندگانی دانست که استمرار تولید را بارهاوبارها در شرایط دشوار - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - ثابت کرده است.

حالا این خودروساز در شرایطی که بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ کشور تولید خود را به حداقل رسانده‌اند، نه‎تنها خط تولید را متوقف نکرده بلکه در سگمنت‌های مختلف ازجمله پیکاپ و کشنده‌های سنگین، کار خود را پیش می‌برد. این خودروساز تجاری کشور به‎تازگی شرایط فروش کشنده 2640 خود را اعلام کرده است.

 به همین بهانه در ادامه نگاهی خواهیم داشت به محصول سنگین آمیکو و به بررسی مشخصات فنی و وجه تمایز - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - آن - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - نسبت‌به سایر محصولات بازار خواهیم پرداخت.

کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی

هم‌ترازی کشنده آمیکو با محصولات اروپایی

کشنده M2640 را به‌دلایل مختلفی باید رقیب بسیاری از محصولات موجود در - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - بازار دانست که حالا در کنار چینی‌ها و همپای اروپایی‌ها در بازار پرتنوع کشور حضور دارد. شاید مهم‌ترین - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - وجه‌ تمایز این کشنده با رقبای خارجی این باشد که - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - شاسی و بدنه کشنده 2640 آمیکو در داخل تولید می‌شود. این در حالی است که کشنده M2640 آمیکو در رقابت قیمتی از هم‌رده‌های خود پیشی گرفته است و - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - به نظر می‌رسد در روزهای پرتلاطم بازار کشور، بتواند جایگاه واقعی خود را به دست بیاورد.

هم‌ترازی کشنده M2640 آمیکو را می‌توان در برخورداری این خودرو از ترمز Wabco یافت؛ ترمز قدرتمندی که در بسیاری از محصولات اروپایی به‌کار گرفته می‌شود. این در حالی است که ترمزهای این خودرو مجهز به سیستم‌های پیشرفته - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - EBL، ASR و ABS هستند.

کشنده 2640 آمیکو همچنین به موتور 6 - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - سیلندر با ظرفیت حدود 12 لیتر مجهز است و از استاندارد یورو3 بهره می‌برد. این موتور با گشتاور 1920 نیوتون‌متری، قابلیت تولید قدرتی معادل 400اسب‌بخار را دارد که با توجه به کالیبراسیون مناسب ضرایب دنده‎های گیربکس و دیفرانسیل، کشش مناسبی را در سربالایی‎ها برای خودرو ایجاد می‎کند. از سوی دیگر، موتور 2640 با سوخت نه چندان باکیفیت ایران سازگاری دارد و در مقایسه با محصولات یورو 5 و 6 اروپایی آلایندگی کمتری را وارد محیط زیست می‌کند.

کابینی برای رفاه رانندگان

گروه صنعتی آمیکو در کشنده M2640 خود توجه ویژه‌ای به رفاه راننده و طراحی کابین داشته است. از این رو، در کابین تمام‌فولادی این کشنده، یک فیلتر - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - کویری و کولر تقویت شده برای کویر نصب کرده است تا پاسخگوی نیاز رانندگان این مناطق هم باشد. 

سیستم کامل گرمایش و سرمایش و صندلی‌های پنوماتیک و قابل تنظیم به چهار جهت تعبیه‌شده در این کابین، آسایش بیشتری را برای راننده و دیگر - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - سرنشینان این خودرو به همراه خواهد داشت.

در اتاق دوجداره این کشنده که کاملا عایق‌بندی و ایزوله شده، دو تخت‌خواب در نظر گرفته شده است. از سایر تجهیزات و امکانات رفاهی در این کشنده آمیکو می توان به قفل مرکزی، شیشه بالابر برقی، جعبه‎ابزار و محفظه غذا، 6 عدد آینه، محفظه مدارک، 2 محفظه البسه راننده، رادیو و MP4 به علاوه USB، آینه هیتردار، سقف بلند دوجداره، چراغ مطالعه راننده، جعبه ابزار، بخاری درجا و سیستم کروز کنترل با سیستم بالابر برقی هیدرولیک کابین اشاره کرد.

کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی

فروش ویژه آمیکو M2640

گروه صنعتی آمیکو (ارس خودرودیزل) اعلام کرده است تعدادی از کشنده‌های سنگین M2640 خود را در مدت زمانی - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - محدود و با شرایط ویژه به فروش خواهد رساند. در شرایطی که خودروسازان در تحویل محصولات پیش‌فروش‎شده خود با مشکل روبه‌رو هستند، باید این اقدام آمیکو - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - را به فال نیک گرفت و از ورود کشنده‌هایی که امید نوسازی را زنده نگه می‌دارند، استقبال کرد. 

آمیکو تنها تولیدکننده‌ای است که توانست استانداردهای 85گانه را روی - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - محصولات - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - خود پیاده کند. همین موضوع می‌تواند گواهی بر سطح بالای انطباق محصولات آمیکو با استانداردهای کشور باشد.

براساس آن‎چه شرکت آمیکو اعلام کرده است، فروش کشنده‌های M2640 تنها از طریق نمایندگی‌های رسمی این شرکت در سراسر کشور انجام می‌شود. گفتنی است - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - آمیکو به‎عنوان هدیه به خریداران - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - این خودرو یک یخچال مسافرتی نیز هدیه می‌دهد. آمیکو 2640 در مدل صفر کیلومتر و با گارانتی 200هزار کیلومتر با قیمت 628میلیون تومان یعنی کمتر از قیمت یک کشنده اروپایی دست دوم به - کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی - فروش می‌رسد.

اولين صفحه   -  قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   ماشین بر بزرگراه همدانی   -   کرایه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   قیمت ماشین بر بزرگراه همدانی   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه همدانی   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خدمات ماشین بر بزرگراه همدانی   -   خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه همدانی   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه همدانی   -   چرخگیر بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه