تعرفه امداد خودرو

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00005.html
چری آریزو‌5 توربو

چری آریزو 5 توربو از لحاظ طراحی ظاهری با نسخه اتمسفریک که پیش از آن به بازار ایران راه پیدا کرد، تفاوتی ندارد. در نمای جلو شاهد چهره‌ای خشن و اسپرت هستیم که به‌دلیل به‌کارگیری زبان طراحی جدید کمپانی چری، از جذابیت‌های بصری قابل‌توجهی برخوردار است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷

چری آریزو5 توربو؛ یکه‌تاز سدان‌های خانوادگی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، از گذشته تاکنون خودروهای سدان از اهمیت ویژه‌ای میان خریداران - تعرفه امداد خودرو - برخوردار بوده‌اند، علت این موضوع را می‌توان در مواردی از قبیل راحتی در سفر، جادار بودن کابین و - تعرفه امداد خودرو - فضای مناسب صندوق یافت. از همین رو خودروهای سدان همیشه مورد توجه خانواده‌ها قرار می‌گیرند. اما در این میان برخی مدل‌ها به‌دلیل داشتن طراحی مدرن و قابلیت‌های فنی فراوان، با استقبال خوبی از سوی جوانان همراه شده‌اند. به همین دلیل خودروسازان نیز همواره در تلاش‌ هستند تا محصولی را روانه بازار کنند که طیف بیشتری از خریداران - تعرفه امداد خودرو - را شامل شود. از آن‌جایی‌که بیش از یک‌دهه از حضور برندهای چینی در بازار ایران می‌گذرد، به جرات می‌توان گفت روند رو به رشد خودروسازان چینی با سرعت - تعرفه امداد خودرو - هرچه تمام در حال سپری شدن است و مصرف‌کنندگان ایرانی به‌دلیل سروکار داشتن با این دسته از محصولات، به‌خوبی متوجه این موضوع شده‌اند. بنابراین می‌توان گفت موفقیت یک محصول چینی در بازار ایران اتفاقی نبوده و به‌دلیل داشتن پارامترهای اصلی در جلب‌توجه مشتریان ایرانی، توانسته است جایگاهی باثبات را در بازار برای خود به‌دست آورد. شرکت مدیران‌خودرو که سال‌ها به‌عنوان شریک تجاری برند چری چین در ایران فعالیت می‌کند، یکی از خوش‌نام‌ترین‌ها در زمینه عرضه خودروهای چینی به بازار است. از همین رو - تعرفه امداد خودرو - شاهد عرضه محصولاتی باکیفیت در سطح جهانی از این خودروساز داخلی به بازار هستیم که توانسته رقابتی نزدیک با نمونه‌های وارداتی ایجاد کند. خودرو سدان آریزو5 را می‌توان یکی از محصولات موفق این برند دانست که پس از عرضه موفق تیگو5، به‌دلیل دارا بودن زبان طراحی مدرن و - تعرفه امداد خودرو - امکانات رفاهی فراوان، توانست طی مدت‌ کوتاهی آمار فروش بالایی را از خود به جا بگذارد. همین موضوع سبب شد مدیران ارشد این شرکت تصمیم بگیرند نسخه توربو این سدان جذاب را روانه بازار کنند - تعرفه امداد خودرو - تا سهم بیشتری از بازار سدان‌های تند و تیز را به خود اختصاص دهند.

تعرفه امداد خودرو

ظاهــــــر مــــدرن و اسپـــــرت
چری آریزو 5 توربو از - تعرفه امداد خودرو - لحاظ طراحی ظاهری با نسخه اتمسفریک که پیش از آن به بازار ایران راه پیدا کرد، تفاوتی ندارد. در نمای جلو شاهد چهره‌ای خشن و اسپرت هستیم که به‌دلیل به‌کارگیری زبان طراحی جدید کمپانی چری، از جذابیت‌های بصری قابل‌توجهی برخوردار است. به‌عنوان - تعرفه امداد خودرو - مثال جلوپنجره مشبک شش‌ضلعی که یک نوار کرومی از میان آن عبور کرده است، شباهت بسیار زیادی با رقبای کره‌ای دارد که همین موضوع سبب شده آریزو5 در میان رقبای خود یک سر و گردن بالاتر باشد. از نکات مثبت در طراحی نمای جلوی چری آریزو5، باید به خطوط حجم‌دهنده‌ روی کاپوت اشاره کرد که همراه با خط باریک بالای سپر، جایگاه چراغ‌های اصلی را تقویت می‌کنند و حس یک خودرو اسپرت و مدرن را به بیننده القا می‌کند. - تعرفه امداد خودرو - خطوط روی کاپوت، امتداد جذابی با ستون‌های A دارند و حجم بدنه‌ آریزو5 را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. همچنین چراغ‌های بزرگ و کشیده که در طرفین - تعرفه امداد خودرو - جلوپنجره نصب شده‌اند، ظاهری مدرن و - تعرفه امداد خودرو - جذاب را برای این سدان به ارمغان آورده‌اند. این چراغ‌ها که طراحی به‌روزی دارند، در امتداد نوار کرومی جلوپنجره جای گرفته‌اند که می‌توان رد آن را درون چراغ جلو نیز مشاهده کرد. - تعرفه امداد خودرو - همچنین نوشته «چری» در گوشه بیرونی چراغ نیز ممکن است با نگاه دقیق به خودرو متوجه آن شوید. به‌کارگیری ادوات کرومی در نمای جلوی این سدان سبب شده است علاوه‌بر ایجاد چهره‌ای اسپرت و - تعرفه امداد خودرو - مدرن، روح لوکس بودن نیز در کالبد آن دمیده شود.
 ورودی‌های هوا که - تعرفه امداد خودرو - به‌صورت مشبک در طرفین و وسط سپر - تعرفه امداد خودرو - تعبیه شده، علاوه‌بر خنک‌کاری موتور، چهره‌ای اسپرت و زیبا را برای آریزو5 به ارمغان آورده است. نوار LED نور - تعرفه امداد خودرو - در روز نیز یکی از بخش‌هایی است که - تعرفه امداد خودرو - این خودرو - تعرفه امداد خودرو - را به رقبای کره‌ای نزدیک‌تر کرده است. در نمای جانبی بیشترین چیزی که توجه را به خود جلب می‌کند، رینگ‌های اسپرت آلومینیومی است که با طراحی خاص و منحصربه‌فردی که دارد، چهره‌ای زیبا را - تعرفه امداد خودرو - پدید آورده است. همچنین خطوط برجسته روی بدنه، به‌خوبی توانسته است طرحی تهاجمی و پویا را ایجاد کند که این موضوع معمولا در خودروهای چینی کمتر دیده می‌شود.
در نمای عقب نیز شاهد چهره‌ای قابل قبول و زیبا هستیم - تعرفه امداد خودرو - که به‌خوبی از المان‌های مدرن و به‌روز طراحی پیروی کرده است. چراغ‌های کشیده و بزرگ در راستای ابرویی کرومی جای گرفته‌اند که به‌دلیل هماهنگی چشم‌نوازی که دارند، توانسته است ظاهری زیبا را به نمایش در آورد. نکته قابل توجه، چراغ‌های دنده‌ عقب بوده که پایین سپر و کنار چراغ‌های شبرنگ تعبیه شده است. چراغ مه‌شکن نیز در دیفیوزر نصب شده روی سپر جای گرفته است که این ویژگی در بسیاری از خودروهای اروپایی و آسیای شرقی دیده می‌شود.

تعرفه امداد خودرو


کابیــــن لوکس و باکیـــــــــفیت

یکی از ویژگی‌های بارز چری آریزو5 را - تعرفه امداد خودرو - می‌توان طراحی مدرن و لوکس کابین - تعرفه امداد خودرو - دانست. ترکیب و طراحی ادوات مختلف داشبورد به تبعیت از ظاهر بیرونی خودرو، اسپرت و مدرن به نظر می‌رسد. مجاری هوای تهویه مطبوع، با حالتی کشیده و پرانتزی، پیرامون نمایشگر ۷‌اینچی قرار گرفته‌اند و به نوعی یادآور محصولات کره‌ای و ژاپنی هستند. کلیدهای مربوط به - تعرفه امداد خودرو - سرگرمی‌های چندرسانه‌ای نیز به خوبی گروه‌بندی و روی کنسول شیبدار با ترکیب زیبا جای‌گذاری شده‌اند. چیدمان دیگر ادوات روی داشبورد، مثل کلیدهای گردان سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، به‌گونه‌ای است که کاربری را برای راننده و سرنشینان آسان کرده است. همچنین فضای مناسب برای سرنشینان جلو و عقب از نکات مثبتی است که می‌توان آریزو را خودرویی مناسب برای خانواده‌ها دانست.
- تعرفه امداد خودرو - ترکیب رنگ مشکی و قرمز - تعرفه امداد خودرو - در تودوزی صندلی‌های ارگونومیک آریزو5 توربو، انعکاسی از خصوصیات - تعرفه امداد خودرو - اسپرت این خودرو پرقدرت بوده که در عین زیبایی، طراحی بهینه صندلی‌های آن با فوم دولایه و دوخت دوبل فرانسوی و بهره‌مندی از 6حالت تنظیم و تنظیمات - تعرفه امداد خودرو - ارتفاع صندلی، احساس - تعرفه امداد خودرو - راحتی را به راننده و سرنشینان خودرو منتقل می‌کند. فرمان آریزو5 اسپرت - تعرفه امداد خودرو - دارای دو ناحیه کنترل جداگانه چپ و راست است که با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید کنترل صوتی، تماس تلفنی بلوتوثی و رانندگی در وضعیت - تعرفه امداد خودرو - کروز را مدیریت کنید.
طراحی داخلی این خودرو به‌ویژه در فضای ردیف عقب و فضای پای سرنشینان عقب، بسیار مناسب است. به‌طوری‌که فضای پای سرنشینان عقب به 919‌میلی‌متر و فضای زانو به 66‌میلی‌متر می‌رسد تا سرنشینان ‌نهایت آسایش و راحتی را در این خودرو تجربه کنند. همچنین صندوق عقب آریزو5 - تعرفه امداد خودرو - دارای فضای بسیار وسیعی است، به‌گونه‌ای‌که حدود 480‌لیتر فضا در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. علاوه‌بر این 24‌جای مختلف نیز در داخل خودرو برای قرار دادن وسایل مختلف تعبیه شده است تا سفری راحت - تعرفه امداد خودرو - و با اطمینان‌خاطر را فراهم کند.

امکـــــــــانات رفاهی و آپــــــــــشن ها

در خصوص امکانات رفاهی چری آریزو5 باید به این موضوع اشاره کرد که تفاوتی بین - تعرفه امداد خودرو - نسخه توربو - تعرفه امداد خودرو - و تنفس طبیعی آن وجود ندارد و هر دو مدل از امکانات رفاهی یکسانی بهره‌مند هستند. به‌عنوان مثال می‌توان از آپشن‌های این خودرو به مواردی از قبیل 6عدد - تعرفه امداد خودرو - کیسه هوا، ترمزهای دیسکی در هر 4چرخ، سیستم کنترل پایداری ESP، سیستم کنترل کشش TCS، سیستم اتوهلد HAC، کروز کنترل، - تعرفه امداد خودرو - سانروف برقی، تودوزی چرم، نمایشگر لمسی 7اینچی، غربیلک چرمی فرمان، رینگ‌های اسپرت - تعرفه امداد خودرو - ۱۶اینچی آلومینیومی، تنظیم برقی آینه‌های جانبی، استارت و ورود بدون کلید و سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد که در هر دو مدل - تعرفه امداد خودرو - آریزو5 توربو و تنفس طبیعی وجود دارند.

تعرفه امداد خودرو


مشخصــــــــــات فنی پیشــــــــرانه

چری آریزو5 توربو را می‌توان یکی از چابک‌ترین سدان‌های حال حاضر بازار دانست که با بهره‌مندی از پیشرانه چهارسیلندر مجهز به سیستم توربوشارژر، توانسته است شتاب قابل‌توجهی - تعرفه امداد خودرو - را در اختیار راننده قرار دهد. این موتور توربوشارژ 1.5لیتری قادر است حداکثر قدرتی معادل 147اسب‌بخار در 5500 دوربردقیقه و حداکثر گشتاور 210 نیوتون‌متر - تعرفه امداد خودرو - در 3500 دوربردقیقه را تولید کند که به‌وسیله جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. همه این‌ها سبب شده است شتاب صفر تا - تعرفه امداد خودرو - 100کیلومتر این سدان زیبا و جذاب چینی کمتر از 10ثانیه باشد و به‌عنوان خودرویی تند و تیز در میان رقبای خود شناخته شود. طبق اعلام کمپانی چری، آریزو5 توربو تنها 9.5ثانیه زمان نیاز دارد تا از سکون به سرعت 100کیلومتربرساعت دست یابد که این عدد برای یک سدان اقتصادی بسیار قابل توجه است. - تعرفه امداد خودرو - همچنین یکی دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه در خصوص بخش فنی این خودرو، استهلاک بسیار کم و عمر بالای قطعات به‌کار رفته در آن است زیرا این موضوع برای بسیاری از مصرف‌کنندگان از - تعرفه امداد خودرو - اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه طی مدت طولانی هزینه نگهداری کمتری را برای آن‌ها متحمل خواهد شد.

اولين صفحه   -  امداد خودرو   -   کرایه امداد خودرو   -   قیمت امداد خودرو   -   مبلغ امداد خودرو   -   تعرفه امداد خودرو   -   شماره تماس امداد خودرو   -   خدمات امداد خودرو   -   امداد خودرو سیار   -   کرایه امداد خودرو سیار   -   قیمت امداد خودرو سیار   -   مبلغ امداد خودرو سیار   -   تعرفه امداد خودرو سیار   -   شماره تماس امداد خودرو سیار   -   خدمات امداد خودرو سیار   -   خودروبر   -   کرایه خودروبر   -   قیمت خودروبر   -   مبلغ خودروبر   -   تعرفه خودروبر   -   شماره تماس خودروبر   -   خدمات خودروبر   -   یدک کش   -   کرایه یدک کش   -   قیمت یدک کش   -   مبلغ یدک کش   -   تعرفه یدک کش   -   شماره تماس یدک کش   -   خدمات یدک کش   -   حمل خودرو   -   کرایه حمل خودرو   -   قیمت حمل خودرو   -   مبلغ حمل خودرو   -   تعرفه حمل خودرو   -   شماره تماس حمل خودرو   -   خدمات حمل خودرو   -   حمل ماشین   -   کرایه حمل ماشین   -   قیمت حمل ماشین   -   مبلغ حمل ماشین   -   تعرفه حمل ماشین   -   شماره تماس حمل ماشین   -  آخرين صفحه