تعرفه ماشین بر ورامین

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 08272.html

سیل حاصل از توفان به قدر کافی قوی بود که بتواند صدها خودروی سبک وزن در راه خود را به آهن‌های قراضه تبدیل و مالکان آنها را مجبور به خرید خودروی نو کند.

۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶

پیامدهای توفان هاروی برای خودروسازان

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ،اگرچه از رخ دادن - تعرفه ماشین بر ورامین - حادثه توفان هاروی در جنوب تگزاس مدتی است که می‌گذرد، اما تبعات این فاجعه طبیعی در ساعات اولیه آن قابل برآورد نبود. هاروی به‌عنوان یک طوفان درجه ۴ توانسته است روز جمعه ساحل نزدیک به بندر راکپورت را به طور کل نابود کند. البته دلیل اصلی این فاجعه سرعت - تعرفه ماشین بر ورامین - بالای ۷۰ تا ۲۰۰ کیلومتربرساعتی این توفان نبوده، بلکه از دلایل مهم آن بارانی بوده که عامل ایجاد سیل در ارتفاع ۵۰ تا ۱۰۰ - تعرفه ماشین بر ورامین - میلی‌متری شده است. اما تاثیر مهمی که این توفان بر بخش خودروی تگزاس وارد کرده، قابل بررسی است. تگزاس یکی از بازارهای مهم - تعرفه ماشین بر ورامین - خودرو برای ایالات‌متحده است، مخصوصا در مورد وانت‌هایی که در دیترویت تولید می‌شوند. در مدت زمان کوتاهی که توفان مانع فعالیت نمایشگاه‌های خودرو در تگزاس شده بود، به قدری به این واحدهای تجاری ضرر وارد شد که با سود حاصله تا پایان سال، نمی‌توان آن را جبران کرد. به گفته نیک کولاس، تحلیل‌گر مستقل نیویورکی: «سیل حاصل از توفان به قدر کافی قوی بود که بتواند صدها خودروی سبک وزن در راه خود - تعرفه ماشین بر ورامین - را به آهن‌های - تعرفه ماشین بر ورامین - قراضه تبدیل و مالکان آنها را مجبور به خرید خودروی نو کند». همچنین به غیر از حمل‌ونقل ریلی که روز گذشته خبر از تعلیق چند روزه آن در صفحه بین‌الملل داده بودیم، - تعرفه ماشین بر ورامین - بنادر کشتی‌رانی از فعالیت باز ایستاده‌اند. بندر هوستون که سال گذشته ۸۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو را جابه‌جا کرده بود، تا سه روز آینده فعالیتی نخواهد داشت. جالب اینجاست که مجموعه صنعتی تولید قطعاتی از شرکت فولکس‌واگن قرار دارد که با وجود این حادثه به فعالیت خود ادامه داده است. در این بین تنها راه مواصلاتی بین مکزیک و میشیگان جاده‌های زمینی بوده است که شرکت‌های حمل‌ونقلی مثل شرکت Nationwide مسیر حرکت کامیون‌های خود را به مناطقی که توفان در آن رخ نداده تغییر داده، با این وجود بسیاری از همین شرکت‌ها نیز دست از فعالیت کشیده‌اند.
اولين صفحه   -  شماره تماس جرثقیل خودروبر ورامین   -   خدمات جرثقیل خودروبر ورامین   -   نیسان خودروبر ورامین   -   کرایه نیسان خودروبر ورامین   -   قیمت نیسان خودروبر ورامین   -   مبلغ نیسان خودروبر ورامین   -   تعرفه نیسان خودروبر ورامین   -   شماره تماس نیسان خودروبر ورامین   -   خدمات نیسان خودروبر ورامین   -   نیسان یدک کش ورامین   -   کرایه نیسان یدک کش ورامین   -   قیمت نیسان یدک کش ورامین   -   مبلغ نیسان یدک کش ورامین   -   تعرفه نیسان یدک کش ورامین   -   شماره تماس نیسان یدک کش ورامین   -   خدمات نیسان یدک کش ورامین   -   ماشین بر ورامین   -   کرایه ماشین بر ورامین   -   قیمت ماشین بر ورامین   -   مبلغ ماشین بر ورامین   -   تعرفه ماشین بر ورامین   -   شماره تماس ماشین بر ورامین   -   خدمات ماشین بر ورامین   -   خودرو سوار ورامین   -   کرایه خودرو سوار ورامین   -   قیمت خودرو سوار ورامین   -   مبلغ خودرو سوار ورامین   -   تعرفه خودرو سوار ورامین   -   شماره تماس خودرو سوار ورامین   -   خدمات خودرو سوار ورامین   -   جرثقیل یدک کش ورامین   -   کرایه جرثقیل یدک کش ورامین   -   قیمت جرثقیل یدک کش ورامین   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ورامین   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ورامین   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ورامین   -   خدمات جرثقیل یدک کش ورامین   -   چرخگیر ورامین   -   کرایه چرخگیر ورامین   -   قیمت چرخگیر ورامین   -   مبلغ چرخگیر ورامین   -  آخرين صفحه