تعرفه یدک کش اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00341.html
بی ام و i8

از ویژگی های مهم ماشین بی ام و i8 ، می توان به سیستم تهویه اتوماتیک، ایربگ های کار شده در ستون ها و کنار صندلی ها، دنده پشت فرمان، سیستم کروز کنترل، تاچ کنترل برای ثبت مکان در جی پی اس است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

بررسی مشخصات و فضای داخلی و طراحی بی ام و i8

بازار خودرو جهانی به سرعت در حال رشد در میزان خرید و فروش و تولید است. در بخش تولید و طراحی توجه کاربران هر روز بیشتر به سمت خودرو های هیبریدی و یا ترکیبی هیبریدی جلب می شود. یکی از - تعرفه یدک کش اسلامشهر - این خودروها که نظر بسیاری از علاقه مندان خودرو را به سمت خود جلب کرده است، اتومبیل بی ام و i8 از کمپانی محبوب و معروفBMW  است. از آنجا که در بسیاری از مقالات مشخصات فنی و موتورهای جالب این خودرو بررسی شده است، در - تعرفه یدک کش اسلامشهر - این مطلب سعی بر این است تا به بررسی مشخصات و فضای داخلی و طراحی این ماشین و نکات - تعرفه یدک کش اسلامشهر - کم و مهمی در مورد مشخصات باتری ماشین بپردازیم.

نظر بسیاری از منتقدان این است که با وجود این که طراحی بیرونی ماشین - تعرفه یدک کش اسلامشهر - با تحول بسیاری همراه بود، در طراحی - تعرفه یدک کش اسلامشهر - فضای داخلی نوآوری زیادی نشده است و تکرار در آن به چشم می خورد ولی این نقد حق - تعرفه یدک کش اسلامشهر - مطلب را ادا نمیکند، چرا که طراحی داخلی این ماشین بسیار چشمگیر و هیجان آور است.

هنگامی که در ماشین می نشینید اولین گزینه هایی - تعرفه یدک کش اسلامشهر - که - تعرفه یدک کش اسلامشهر - توجه شما را - تعرفه یدک کش اسلامشهر - به خود جلب می کند - تعرفه یدک کش اسلامشهر - امکانات آشنای تنظیم حالت رانندگی ( اسپرت، اکونومیک، نرمال، کامپورت و ... )،امکان خاموش و روشن کردن کنترل کشش با کمک یک دکمه، امکان تنظیم - تعرفه یدک کش اسلامشهر - دوربین هایی که روی آینه و جلوی ماشین است، سنسور پارک و ترمز دستی برقیست.

- تعرفه یدک کش اسلامشهر -

از ویژگی های مهم ماشین بی ام و i8 ، می توان به - تعرفه یدک کش اسلامشهر - سیستم تهویه اتوماتیک، ایربگ های کار شده در ستون ها و کنار صندلی ها، دنده پشت فرمان، سیستم کروز کنترل، تاچ کنترل برای ثبت مکان در جی پی اس است. - تعرفه یدک کش اسلامشهر - هم چنین به هنگام استارت زدن این ماشین صدایی تولید نمی کند.

توجه به این نکته بسیار مهم است که با وجود این که این خودرو در دسته 2+2 جای میگیردف اما فضای صندلی پشتی این ماشین به حدی کوچک است که حتی بچه های خردسال نیز در - تعرفه یدک کش اسلامشهر - آن به راحتی جای نمی گیرند.

در نظر داشته باشید که - تعرفه یدک کش اسلامشهر - فضای داخل صندوق عقب این ماشین بسیار بسیار کوچک است و در آن حتی به اندازه یک چمدان کوچک فضای کافی وجود ندارد.

شیشه های این اتومبیل عایق صدا و حرارت هستند و صدا از داخل - تعرفه یدک کش اسلامشهر - ماشین به بیرون نمی رود. یکی از وسایل مهمی که در این ماشین وجود دارد شارژر باطری های - تعرفه یدک کش اسلامشهر - لیتیومی است که در بک در جلوی ماشین برای استفاده از آن تعبیه شده است. در نظر داشته باشید که باک این ماشین فقط سی لیتر گنجایش دارد. و برای استفاده بهتر از این خودرو که در دسته اتومبیل های دوستدار محیط زیست است، باید بیشتر گاز بدهید تا باتری های - تعرفه یدک کش اسلامشهر - لیتیومی سریعتر شارژ شوند. شاسی این ماشین تماما از فیبر کربن ساخته شده است.

در نظر داشته باشید که هم اکنون خدمات پس از فروش خوبی برای این خودرو در کشور عزیزمان ایران عرضه نمی شودف بنابراین در صورت بروز مشکل در سیستم های برقی این خودرو، خریداران محترم با دردسر بزرگی رو به رو خواهند شد.

با وجود خدمات پس از فروش نه چندادن خوب، این خودرو در حال حاضر در زنگ های مختلف در نمایشگاه های فروش اتومبیل و هم چنین سایت های خرید و فروش خودرو مانند دیوار وجود دارند.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  شماره تماس امداد خودرو اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو اسلامشهر   -   امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   کرایه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   قیمت امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   مبلغ امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   تعرفه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خودروبر اسلامشهر   -   کرایه خودروبر اسلامشهر   -   قیمت خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس خودروبر اسلامشهر   -   خدمات خودروبر اسلامشهر   -   یدک کش اسلامشهر   -   کرایه یدک کش اسلامشهر   -   قیمت یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس یدک کش اسلامشهر   -   خدمات یدک کش اسلامشهر   -   حمل خودرو اسلامشهر   -   کرایه حمل خودرو اسلامشهر   -   قیمت حمل خودرو اسلامشهر   -   مبلغ حمل خودرو اسلامشهر   -   تعرفه حمل خودرو اسلامشهر   -   شماره تماس حمل خودرو اسلامشهر   -   خدمات حمل خودرو اسلامشهر   -   حمل ماشین اسلامشهر   -   کرایه حمل ماشین اسلامشهر   -   قیمت حمل ماشین اسلامشهر   -   مبلغ حمل ماشین اسلامشهر   -   تعرفه حمل ماشین اسلامشهر   -   شماره تماس حمل ماشین اسلامشهر   -   خدمات حمل ماشین اسلامشهر   -   کفی اسلامشهر   -   کرایه کفی اسلامشهر   -   قیمت کفی اسلامشهر   -   مبلغ کفی اسلامشهر   -  آخرين صفحه