حمل خودرو تربت حیدریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 09140.html

بیشترین تولید خودروهای باری مربوط به سگمنت کامیونت بوده است

۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷

رشد ۳درصدی تولید کامیون ، مثبت اما ناکافی

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، پیش‌بینی شده بود آثار اجرای برجام از نیمه دوم سال گذشته آشکار شود و روند رونق و افزایش تولید بسیاری از خودروهای کاروتجاری - حمل خودرو تربت حیدریه - به‌خصوص در بخش کامیون‌ - حمل خودرو تربت حیدریه - ادامه پیدا کند اما درصد کمی از این پیش‌بینی‌ها تحقق پیدا کرد و این روند علی‌رغم رشد حدود ۴۰درصدی در سال گذشته به کندی پیش رفت و تا پایان امسال امیدی به تکمیل ظرفیت - حمل خودرو تربت حیدریه - تولید خودروسازان در این سگمنت نیست.

[caption id="attachment_199828" align="alignleft" width="345"]حمل خودرو تربت حیدریه رشد ۳درصدی تولید کامیون ، مثبت اما ناکافی[/caption]

تولید خودروهای سنگین باری در سه ماهه نخست امسال نسبت به سه ماهه نخست سال جاری تنها ۳٫۶ درصد رشد داشته است که نشان می‌دهد - حمل خودرو تربت حیدریه - رکود در این - حمل خودرو تربت حیدریه - بخش پابرجاست و تولیدکنندگان علی‌رغم تمام تلاش‌های خود هنوز نتوانسته‌اند ثبت سفارش خود را افزایش دهند.

در ادامه به بررسی وضعیت تولیدی خودروهای کاروتجاری باری سنگین و نیمه‌سنگین‌ می‌پردازیم.

شیب ملایم رشد در سه ماهه ابتدایی سال

تولید انواع خودروهای کاروتجاری باری شامل کامیونت، کامیون - حمل خودرو تربت حیدریه - و کشنده در فروردین ماه امسال نسبت به فروردین سال گذشته ۳٫۶ درصد رشد داشت و از ۴۴۹ دستگاه به ۴۶۵ دستگاه - حمل خودرو تربت حیدریه - رسید.

در اردیبهشت‌ماه اما این سگمنت با کاهش ۹٫۵ درصدی تولید روبه‌رو بود و تولید این خودروها از ۱۱۱۲ دستگاه به ۱۰۰۶ دستگاه رسید. همچنین آمار تولید در خرداد ماه نیز از ۹۴۵ دستگاه در سال ۹۵ به ۹۸۶ دستگاه در سال جاری رسید که نشان از رشد ۴٫۳ درصدی - حمل خودرو تربت حیدریه - داشت.

تولید تمام خودروهای تجاری در مجموع از ۴ هزار و ۵۵۵ دستگاه در فروردین سال ۹۵ به سه هزار و ۴۸۲ دستگاه در فروردین سال جاری رسید که در این میان خودروهای باری از ۴۴۹ - حمل خودرو تربت حیدریه - دستگاه به ۴۶۵ دستگاه رسیده‌اند.

۱۶ شرکت فعال در سگمنت باری

شرکت‌هایی - حمل خودرو تربت حیدریه - که به تولید خودروهای باری می‌پردازند شامل : ارس‌خودرودیزل، ایران‌خودرودیزل، رخش خودرو‌دیزل، سروش‌دیزل مبنا، زامیاد، سایپادیزل، کاریزان‌خودرو ساوه، کاریزان خودرو قزوین، سیباموتور، بهمن‌دیزل، آکیادویچ، خودروهای - حمل خودرو تربت حیدریه - دیزلی آذربایجان، آذهایتکس، رایان‌فن‌گستردیزل، تیراژه دیزل و ماموت هستند که در - حمل خودرو تربت حیدریه - فروردین ماه سال‌ گذشته به ترتیب صفر، ۲۶، ۴۵، ۹۵، صفر، ۳۶، صفر، ۱۰، ۵۵، ۱۳۲، صفر، صفر، ۱۲، ۲۰، ۱۰ و هشت دستگاه تولید خودروهای کاروتجاری باری داشته‌اند و این آمار در فروردین ماه سال جاری به صفر (بدون تغییر)، دو (کاهش ۹۲٫۳ درصدی)، - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر (کاهش صددرصدی)، ۶۶ (کاهش ۳۰٫۵درصدی)، ۱۱ (رشد)، ۷۵ (افزایش ۱۰۸٫۳درصدی)، ۷۰ (رشد)، ۲۱ (افزایش ۱۱۰ درصدی)، ۴۳ (کاهش ۲۱٫۸درصدی)، ۱۶۵ (افزایش ۲۵ درصدی)، صفر (بدون تغییر)، صفر (بدون تغییر)، صفر (کاهش صددرصدی)، صفر (کاهش صددرصدی)، ۱۲ (افزایش ۲۰ درصدی) و صفر (کاهش صددرصدی) دستگاه رسید. تولیدکنندگان این سگمنت در اردیبهشت‌ماه ایران‌خودرودیزل (کاهش ۹۶٫۹درصدی)، رخش‌خودرودیزل (کاهش صددرصدی)، سروش‌دیزل مبنا (کاهش ۲٫۳ درصدی)، زامیاد (کاهش صددرصدی)، سایپادیزل (افزایش ۲۳۵٫۷ درصدی)، کاریزان خودرو ساوه (کاهش ۶۱٫۵ درصدی)، کاریزان خودرو - حمل خودرو تربت حیدریه - قزوین (کاهش ۵۳٫۳ درصدی)، سیباموتور (افزایش ۵۹٫۵ درصدی)، بهمن‌دیزل (افزایش ۹٫۹ درصدی)، آذهایتکس (کاهش ۱۶٫۷ درصدی)، رایان فن‌گستردیزل (کاهش صددرصدی)، تیراژه‌دیزل (کاهش - حمل خودرو تربت حیدریه - ۳۵٫۵ درصدی) و ماموت (کاهش ۲۱٫۱ - حمل خودرو تربت حیدریه - درصدی) بوده‌اند که تولید آن‌ها به ترتیب از ۱۶۰، ۴۵، ۱۳۰، ۹، ۷۰، ۲۶، ۱۵۰، ۷۹، ۳۵۳، ۱۲، ۲۸، ۳۱ و ۱۹ دستگاه در فروردین‌ سال گذشته به - حمل خودرو تربت حیدریه - ۵، صفر، - حمل خودرو تربت حیدریه - ۱۲۷، صفر، ۲۳۵، ۱۰، ۷۰، ۱۲۶، ۳۸۸، ۱۰، صفر، ۲۰ و ۱۵ دستگاه در ماه مشابه سال جاری رسید. در آمار خرداد ماه نیز شرکت‌های ایران‌خودرودیزل، رخش‌خودرودیزل، سروش‌دیزل مبنا، زامیاد، سایپادیزل، کاریزان‌خودرو ساوه، سیباموتور، - حمل خودرو تربت حیدریه - بهمن‌دیزل، آذهایتکس، تیراژه‌دیزل و ماموت دخیل بوده‌اند که به ترتیب از ۹۱، ۸۸، ۱۳۰، صفر، ۱۳۹، ۴۷، ۱۱۶، ۲۳۹، ۱۱، صفر، ۱۶ و ۴۸ دستگاه در اردیبهشت ۹۵ به سه، صفر، ۱۲۸، ۱۶، ۳۳۸، صفر، ۱۰۵، ۳۱۷، ۱۲، ۱۲ و ۵۵ دستگاه رسیده‌اند.

ایران‌خودرودیزل

آمار تولید خودروهای باری سنگین و نیمه‌سنگین در ایران‌خودرودیزل فروردین ماه سال گذشته ۲۶ دستگاه بود که با کاهش ۹۲٫۳ درصدی به ۲ دستگاه در ماه مشابه امسال رسید.

این آمار در اردیبهشت ماه از ۱۶۰ دستگاه در سال گذشته با افت ۹۶٫۹ درصدی - حمل خودرو تربت حیدریه - به ۵ دستگاه در سال جاری کاهش یافت. تولید خودروهای باری در این خودروسازی خردادماه سال جاری در مقایسه - حمل خودرو تربت حیدریه - با خرداد ماه سال گذشته نیز با افت ۹۶٫۷ درصدی روبه‌رو شد و از ۹۱ دستگاه به ۳ دستگاه کاهش - حمل خودرو تربت حیدریه - یافت.

شرکت‌ ایران‌خودرودیزل تولید دو مدل کامیون باری بنز L2624 و L1924 و دو کشنده فراز و دنیز را در دستور کار دارد که تولید آن‌ها در فروردین‌ماه ۹۵ به ترتیب دو، صفر، صفر و ۲۴ بوده که در ماه مشابه سال جاری به صفر، یک، یک و صفر رسیده و در مجموع تولید خودروهای باری این خودروسازی را از ۲۶ به دو دستگاه رسانده است.

در اردیبهشت‌ماه نیز به تولید کامیونت آرنا، کمپرسی LK2624، کامیون باری L1924 و کشنده دنیز را - حمل خودرو تربت حیدریه - پرداخته که به ترتیب ۱۶، ۵۴، ۵ و ۳۵ دستگاه در اردیبهشت ۹۵ تولید داشته‌اند که در سال جاری تنها کامیون باری بدون تغییر به کار خود ادامه داده است و دیگر محصولات با کاهش صددرصدی تولید نشده‌اند.

در خردادماه نیز کامیونت بنز LPK608، کامیونت آرنا، کمپرسی LK2624، باری L2624، بنز آکسور و کشنده فراز را در سبد محصولات خود قرار داد. آمار تولید آن‌ها در سال ۹۵ صفر، ۲۳، ۴۶، ۶، ۱۵ و یک - حمل خودرو تربت حیدریه - دستگاه بوده که در خرداد ۹۶ تنها کامیونت بنز سه دستگاه تولید داشته است و بقیه آن‌ها به صفر رسیده‌اند.

ماموت

ماموت‌دیزل در فروردین ۸ دستگاه اسکانیا G400 و در اردیبهشت و خرداد اسکانیا G400، G410 و G460 را ۷، صفر و ۱۲ (اردیبهشت)، ۱۵، - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر و ۳۳ دستگاه (خرداد) تولید کرد که - حمل خودرو تربت حیدریه - تولید آن‌ها در سال جاری به صفر، ۱۵، صفر، صفر، صفر، ۵۵ و - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر رسید.

سایپادیزل

تولید کامیونت، کامیون و کشنده در گروه خودروسازی فروردین ماه سال گذشته به ۳۶ دستگاه رسید که در ماه مشابه سال جاری این رقم با افزایش ۱۳۸٫۹درصدی ۸۶ دستگاه شد.

این خودروسازی در تولید خودروهای سنگین - حمل خودرو تربت حیدریه - باری در اردیبهشت‌ماه نیز با افزایش همراه - حمل خودرو تربت حیدریه - بود و با رشد ۱۹۷٫۵ درصدی توانست تولید این خودروها را از ۷۹ دستگاه در سال ۹۵ به ۲۳۵ دستگاه در سال جاری برساند.

همچنین خرداد ماه نیز شاهد رشد ۱۵۴٫۷ درصدی در این سگمنت بود و از ۱۳۹ دستگاه تولید خود را - حمل خودرو تربت حیدریه - به ۳۵۴ - حمل خودرو تربت حیدریه - دستگاه رساند. سایپادیزل نیز کشنده T375، کمپرسی D375 و کامیونت فوتون را در اختیار داشته است که آمار تولید آن‌ها در فروردین به ترتیب - حمل خودرو تربت حیدریه - ۱۴، ۲۲ و صفر بوده که دو مدل نخست با صد درصد کاهش تولید همراه بوده‌اند و کامیونت آن با افزایش چشمگیری به ۷۵ دستگاه در سال جاری رسید.

این خودروسازی در اردیبهشت ماه نیز به تولید کشنده FM، FH460، FH500، T375، KT4 و کامیونت فوتون پرداخت که در سال ۹۵ - حمل خودرو تربت حیدریه - به ترتیب صفر، صفر، صفر، ۸، ۱۱ و یک دستگاه تولید داشته‌اند. - حمل خودرو تربت حیدریه - این آمار برای سال ۹۶ - حمل خودرو تربت حیدریه - به ترتیب به ۱۰، ۵۰، ۱۰۰، - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر و - حمل خودرو تربت حیدریه - ۷۵ دستگاه رسید.

این خودروسازی در خردادماه به تولید کشنده FH460، FH500، T375، کمپرسی FMX، KD و کامیونت فوتون T8 - حمل خودرو تربت حیدریه - پرداخت. این محصولات در خرداد سال گذشته به ترتیب صفر، - حمل خودرو تربت حیدریه - ۶۵، ۲۴، صفر، - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر و ۵۰ دستگاه - حمل خودرو تربت حیدریه - تولید داشته‌اند که در ماه مشابه سال جاری به ۵۰، ۱۵۰، صفر، ۲۴، ۱۴ و ۱۰۰ رسیدند.

زامیاد

شرکت زامیاد نیز فروردین ماه تولید کشنده SIH را از صفر در سال ۹۵ به ۱۱ دستگاه در سال جاری رساند. در اردیبهشت ماه - حمل خودرو تربت حیدریه - نیز با کشنده AS440 وارد بازار شد که از ۹ دستگاه - حمل خودرو تربت حیدریه - در سال گذشته به توقف تولید در سال جاری رسید.

در خردادماه نیز توانست ۱۶ دستگاه از کشنده تک‌محور خود - حمل خودرو تربت حیدریه - را که سال قبل تولید نداشت، به بازار عرضه کند.

رخش‌خودرودیزل

رخش‌خودرودیزل نیز توانست ۴۵ دستگاه کامیونت کاماز را در هر یک از ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۹۵ تولید کند که این رقم در - حمل خودرو تربت حیدریه - هر دو ماه سال جاری با کاهش صد درصدی همراه بود.

کمپرسی کاماز نیز در خرداد سال گذشته ۹۵ دستگاه تولید شد که در ماه مشابه سال جاری این رقم به صفر رسید.

گروه‌بهمن

زیرمجموعه‌های گروه بهمن نیز در فروردین‌ماه کامیونت ایسوزو NPR، NQR، NKR، کامیونت ۱۸ تن FVR (بهمن‌دیزل) کشنده J6 (سیباموتور) را به ترتیب ۴۳، ۳۶، ۴۴، ۹ و ۵۵ دستگاه تولید کردند که این ارقام در سال ۹۶ به ۱۰۵، ۲۴، ۳۶، صفر و ۴۳ رسید.

در اردیبهشت‌ماه نیز محصولات این دو خودروسازی به کامیونت‌های ایسوزو NPR، NQR، NKR، شیلر ۶، ایسوزو FVR (بهمن‌دیزل)، کشنده J6 و کامیونت تایگر (سیباموتور) تغییر یافت.

این محصولات به ترتیب - حمل خودرو تربت حیدریه - در سال گذشته ۲۳۷، ۷۲، ۲۴، صفر، ۲۰، ۷۹ و صفر دستگاه تولید شدند که این آمار در سال جاری به ۲۶۷، ۷۳، ۳۶، ۱۲، صفر، ۱۳ و ۱۱۳ رسید.

محصولات این شرکت در خردادماه نیز شامل کامیونت‌های ایسوزو NPR، NQR، NKR، شیلر ۶، ایسوزو FVR (بهمن‌دیزل)، کشنده J6 و کامیونت تایگر (سیباموتور) می‌شدند که از ۱۱۸،، ۹۶، چهار، صفر، ۲۱، ۱۰۰ و ۱۶ دستگاه به ۱۹۳، ۷۱، ۴۱، ۱۲، صفر، ۳۸ و ۶۷ در سال جاری تغییر یافت.

سروش‌دیزل‌مبنا

سروش‌دیزل مبنا نیز تولید دو کامیونت HD65 و HD78 را در دستور کار داشته است - حمل خودرو تربت حیدریه - که فروردین ماه تولید این دو محصول از ۸۰ و ۱۵ دستگاه در سال گذشته به ۶۳ و سه دستگاه در سال جاری رسید.

تولید این دو کامیونت در اردیبهشت ماه نیز از ۱۰۰ و ۳۰ دستگاه به ۱۲۵ و دو دستگاه رسید که در خرداد ماه - حمل خودرو تربت حیدریه - نیز مشابه اردیبهشت بود.

کاریزان‌خودرو

کاریزان خودرو نیز با کامیون K119 (ساوه) و کامیونت K105 (قزوین) تولید خود را ادامه داد که این دو نمونه به ترتیب در فروردین ۹۵، صفر و ۱۰ دستگاه، در اردیبهشت ۲۶ و ۱۵۰ دستگاه و در خرداد - حمل خودرو تربت حیدریه - ۴۷ و صفر دستگاه تولید داشته‌اند.

این آمار در سال ۹۶ به ۷۰، ۲۱، ۱۰، ۷۰، صفر و صفر رسید.

آذهایتکس و رایان‌فن‌گستر‌دیزل و تیراژه دیزل

شرکت آذهایتکس نیز - حمل خودرو تربت حیدریه - کشنده ماز را - حمل خودرو تربت حیدریه - در فروردین، اردیبهشت و خرداد سال گذشته به ترتیب ۱۲، ۱۲ و ۱۱ دستگاه تولید کرد که این اعداد در سال جاری به - حمل خودرو تربت حیدریه - صفر، ۱۰ و ۱۲ رسیدند.

رایان‌فن‌گستردیزل نیز در دو ماه نخست سال گذشته به ترتیب ۲۰ و ۲۸ دستگاه کامیونت JMC تولید کرد که در - حمل خودرو تربت حیدریه - ماه‌های مشابه سال جاری با کاهش صددرصدی همراه بود.

تیراژه‌دیزل نیز موفق به تولید ۱۰، ۳۱ و ۱۶ دستگاه از کامیون - حمل خودرو تربت حیدریه - BEIBEN شد که تولید - حمل خودرو تربت حیدریه - آن‌ در سال جاری به ۱۲، ۲۰ و ۱۲ دستگاه تغییر یافت.

 
اولين صفحه   -  چرخگیر تبریز   -   امداد خودرو تربت جام   -   امداد خودرو سیار تربت جام   -   خودروبر تربت جام   -   یدک کش تربت جام   -   حمل خودرو تربت جام   -   حمل ماشین تربت جام   -   کفی تربت جام   -   کفی خودروبر تربت جام   -   جرثقیل خودروبر تربت جام   -   نیسان خودروبر تربت جام   -   نیسان یدک کش تربت جام   -   ماشین بر تربت جام   -   خودرو سوار تربت جام   -   جرثقیل یدک کش تربت جام   -   چرخگیر تربت جام   -   امداد خودرو تربت حیدریه   -   امداد خودرو سیار تربت حیدریه   -   خودروبر تربت حیدریه   -   یدک کش تربت حیدریه   -   حمل خودرو تربت حیدریه   -   حمل ماشین تربت حیدریه   -   کفی تربت حیدریه   -   کفی خودروبر تربت حیدریه   -   جرثقیل خودروبر تربت حیدریه   -   نیسان خودروبر تربت حیدریه   -   نیسان یدک کش تربت حیدریه   -   ماشین بر تربت حیدریه   -   خودرو سوار تربت حیدریه   -   جرثقیل یدک کش تربت حیدریه   -   چرخگیر تربت حیدریه   -   امداد خودرو تلو بالا   -   امداد خودرو سیار تلو بالا   -   خودروبر تلو بالا   -   یدک کش تلو بالا   -   حمل خودرو تلو بالا   -   حمل ماشین تلو بالا   -   کفی تلو بالا   -   کفی خودروبر تلو بالا   -   جرثقیل خودروبر تلو بالا   -   نیسان خودروبر تلو بالا   -  آخرين صفحه