خدمات امداد خودرو سیار

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00014.html

پریوس جدید با موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر به همراه تکنولوژی VVT-i بنزینی هیبرید به بازار عرضه شده است

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

تنها با 350 میلیون تومان صاحب بهترین خودرو هیبریدی جهان شوید

خدمات امداد خودرو سیارزمانی که نام خودروهای هیبریدی مطرح می‌شود بسیاری از افراد به خودروهای تسلا - خدمات امداد خودرو سیار - و سایر - خدمات امداد خودرو سیار - کمپانی‌های بزرگ اروپایی فکر می‌کنند. اما واقعیت این است که اولین خودرو - خدمات امداد خودرو سیار - هیبریدی جهان که توانست - خدمات امداد خودرو سیار - مجوز عرضه عمومی را پیدا کند تویوتا پریوس بود. در ابتدای قرن 21 تویوتا تصمیم گرفت تحولی عظیم در صنعت خودرو سازی جهان ایجاد کند و با اقدامی شجاعانه در حالی که بسیاری از خودرو سازان مطرح دنیا همچنان در مرحله تحقیق و توسعه خودروهای هیبریدی قرار داشتند، فروش تویوتا پریوس را در دستور کار قرار داد. در ابتدا شرایط پریوس در بازارهای - خدمات امداد خودرو سیار - جهانی کمی سخت بود و کمی طول کشید تا این خودرو جایگاه خود را پیدا کند اما خیلی زود کیفیت ساخت بالای خودرو و عملکرد مناسب آن که فراتر از انتظارها بود سبب شد که خرید تویوتا پریوس به یک گزینه اقتصادی و به صرفه تبدیل شود.

در نتیجه در حال حاضر بازار خرید و فروش تویوتا پریوس در 90 کشور و منطقه جهان گسترده شده است و در سال 2017 فروش جهانی این خودرو از مرز 6 میلیون دستگاه نیز گذشته است. از آن جایی که فروش کل خودروهای هیبرید در جهان در حدود 10 میلیون دستگاه بوده است، تویوتا پریوس را با داشتن سهم 61 درصدی در مجموع پرفروش‌ترین خودرو هیبریدی - خدمات امداد خودرو سیار - جهان بدانیم.

خدمات امداد خودرو سیار

خدمات امداد خودرو سیار

حضور پرفروش‌ترین خودرو - خدمات امداد خودرو سیار - هیبریدی جهان در ایران

علاقه‌مندان به خرید تویوتا پریوس در ایران تا سال 2016 و عرضه نسل چهارم آن منتظر ورود این خودرو به ایران مانده بودند. ورود خودرو در نسل چهارم با چهره‌ای گیرا و خاص و حل شدن بسیاری از مشکلات نسل‌های قبلی سبب شده است که خیلی زود تویوتا پریوس جایگاه خود را در بین خریداران ایرانی پیدا کند. تکنولوژی استفاده شده در تویوتا پریوس با این که بسیار پیچیده است اما دارای عملکرد بسیار بهینه‌ای است و امکان استفاده از این - خدمات امداد خودرو سیار - خودرو را در شرایط مختلف امکان پذیر کرده است. به همین دلیل در ابتدا تصور می‌شد این خودرو دردسرهای زیادی برای مالکان خود ایجاد کند اما در عمل تفاوت چندانی در نگهداری با آن سایر خودروها - خدمات امداد خودرو سیار - دیده نمی‌شود.

مشخصات فنی تویوتا پریوس

با خرید تویوتا پریوس جدید صاحب یک خودرو اقتصادی‌تر نسبت به نسل قبلی آن خواهید شد. پریوس جدید با موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر به همراه - خدمات امداد خودرو سیار - تکنولوژی VVT-i بنزینی هیبرید به بازار عرضه شده است. موتور الکتریکی خودرو به نوعی است که انرژی حرکتی خودرو - خدمات امداد خودرو سیار - را تبدیل به نیروی الکتریکی می‌کند و به این ترتیب مصرف سوخت را تاحد - خدمات امداد خودرو سیار - بسیار زیادی کاهش می‌دهد. این موتور توانایی تولید 121 اسب بخار نیرو را دارد که نسبت به نسل قبلی قوی‌تر شده است. شتاب خودرو راضی کننده نیست و در بهترین حالت 10 ثانیه خواهد بود که به دلیل ترکیب موتور و جعبه دنده CVT کند آن - خدمات امداد خودرو سیار - است. عملکرد خودرو در مجموع از نسل قبلی بهتر شده است و نسل جدید باتری‌های لیتیوم یونی نسبت قبل سبک‌تر و در عین حال قوی‌تر شده‌اند. سبک‌تر شدن - خدمات امداد خودرو سیار - وزن باتری‌ها وزن کلی خودرو را نیز کاهش داده که به سرحال‌تر شدن خودرو کمک کرده است. اما مهمترین نکته در مصرف سوخت بسیار پایین خودرو نهفته است. در - خدمات امداد خودرو سیار - حال حاضر مصرف سوخت تویوتا پریوس به صورت ترکیبی و در حالت ECO حدود 4.2 لیتر در صد کیلومتر است که یک فوق العاده به نظر می‌رسد. تویوتا - خدمات امداد خودرو سیار - قصد - خدمات امداد خودرو سیار - دارد در نسل بعدی این عدد را به زیر 4 لیتر برساند.

خدمات امداد خودرو سیار

طراحی تویوتا پریوس

تویوتا پریوس دارای یک طراحی مدرن و نسبتاً عجیب است که شاید موردپسند عامه مردم و به خصوص ایرانیان - خدمات امداد خودرو سیار - قرار نگیرد. اما دلیل - خدمات امداد خودرو سیار - این طراحی عجیب آیرودینامیک بودن - خدمات امداد خودرو سیار - بالای خودرو است. طراحی خودرو در نمای رو به رو با خطوط زیادی - خدمات امداد خودرو سیار - همراه - خدمات امداد خودرو سیار - شده - خدمات امداد خودرو سیار - است - خدمات امداد خودرو سیار - که ظاهری - خدمات امداد خودرو سیار - از یک خودرو آیندهنگر را ترسیم می‌کند. در طراحی عقب خودرو اما اوضاع عجیب‌تر نیز می‌شود. خودرو از نوع هاچبک 5 در است و که شیشه عقب آن دید محدودی دارد. اما در اتفاقی عجیب تویوتا زیر اسپویلر صندوق عقب خودرو را به شیشه مجهز کرده است به این ترتیب راننده می‌تواند از این شیشه دودی دید بیشتری نسبت به پشت خودرو داشته باشد.

خدمات امداد خودرو سیار

خدمات امداد خودرو سیار

درون اتاق پریوس مانند بیرون آن نمایی از آینده را به شما به شما نشان خواهد داد. طراحی منحصر به فرد داشبورد و کنترل‌هایی که به خوبی در - خدمات امداد خودرو سیار - دسترس راننده قرار گرفته‌اند اولین موردی است که باید به آن اشاره کنیم. صندلی‌های - خدمات امداد خودرو سیار - راحت و فضای مناسب درون کابین نشان دهنده یک خودرو خانوادگی است. درون خودرو چندان لوکس نیست اما امکانات کافی را در دسترس شما قرار خواهد داد. سانروف، تهویه هوای مطبوع اتوماتیک، نمایشگر 7 اینچی لمسی، هدآپ، کروز کنترل، - خدمات امداد خودرو سیار - هشدار نقطه کورف استارت دکمه‌ای و شارژر وایرلس مهمترین امکانات این خودرو است که - خدمات امداد خودرو سیار - البته در تیپ‌های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد.

قیمت تویوتا پریوس

بازار خرید وفروش تویوتا پریوس در سایت دیوار داغ‌تر از قبل شده است و نمونه‌های صفر و دست دوم این خودرو در دسترس هستند. - خدمات امداد خودرو سیار - میانگین قیمت تویتا پریوس - خدمات امداد خودرو سیار - در تیپ‌های - خدمات امداد خودرو سیار - سهگانه وارد شده به ایران - خدمات امداد خودرو سیار - در حدود - خدمات امداد خودرو سیار - 350 میلیون تومان است. البته نمونه‌های صفر تا 380 میلیون تومان نیز معامله می‌شوند.

منبع :‌ویرلن

- خدمات امداد خودرو سیار -
اولين صفحه   -  امداد خودرو   -   کرایه امداد خودرو   -   قیمت امداد خودرو   -   مبلغ امداد خودرو   -   تعرفه امداد خودرو   -   شماره تماس امداد خودرو   -   خدمات امداد خودرو   -   امداد خودرو سیار   -   کرایه امداد خودرو سیار   -   قیمت امداد خودرو سیار   -   مبلغ امداد خودرو سیار   -   تعرفه امداد خودرو سیار   -   شماره تماس امداد خودرو سیار   -   خدمات امداد خودرو سیار   -   خودروبر   -   کرایه خودروبر   -   قیمت خودروبر   -   مبلغ خودروبر   -   تعرفه خودروبر   -   شماره تماس خودروبر   -   خدمات خودروبر   -   یدک کش   -   کرایه یدک کش   -   قیمت یدک کش   -   مبلغ یدک کش   -   تعرفه یدک کش   -   شماره تماس یدک کش   -   خدمات یدک کش   -   حمل خودرو   -   کرایه حمل خودرو   -   قیمت حمل خودرو   -   مبلغ حمل خودرو   -   تعرفه حمل خودرو   -   شماره تماس حمل خودرو   -   خدمات حمل خودرو   -   حمل ماشین   -   کرایه حمل ماشین   -   قیمت حمل ماشین   -   مبلغ حمل ماشین   -   تعرفه حمل ماشین   -   شماره تماس حمل ماشین   -  آخرين صفحه