خدمات نیسان یدک کش ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00182.html

خودرو ام وی ام ایکس 22 محصول مدیران خودرو، که در داخل کشور ایران مونتاژ می شود و در کلاس بدنه، کراس اوور کوچک به بازار عرضه شده است.

۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

نقد و بررسی ام وی ام ایکس 22

طراحی بخش جلویی خودروی ام - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - وی ام ایکس ۲۲، اسپرت - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - و نسبت به رقبای خود از طراحی ایده آل و جدیدتری برخوردار است، به طوری که چراغ ها و جلو پنجره خودرو مانند چری تیگو۴ طراحی شده که هنوز به بازار عرضه نشده است.

رینگ هایی که روی این مدل - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - ام وی ام استفاده شده است ۱۶ اینچی کرومی ۱۰ پره ای اسپرت می باشند، اما نکته ی قابل توجهی که در این مدل خودرو وجود دارد ارتفاع آن، نسبت به سطح زمین می باشد که ارتفاعی حدود ۱۸۶ - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - میلی متر است که این ارتفاع در مقایسه با پژو ۲۰۰۸ بیشتر و قابل ملاحظه تر می باشد.

 ام وی ام ایکس ۲۲  در دو مدل لاکچری و اسپرت به بازار عرضه شده است که در مدل های لاکچری سقف خودرو با بدنه آن یکرنگ است، اما در مدل های اسپرت رنگ سقف با رنگ بدنه ی خودرو متفاوت است که این تفاوت می‌ توانند  نکته بارز  قابل توجهی  در - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - این خودرو باشد  که - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - جذابیت آن را  دو چندان میکند.  در دو مدل اسپرت و لاکچری چند مورد تفاوت ظاهری دیگر وجود دارد اما از نظر موتوری یکسان هستند.

خدمات نیسان یدک کش ابوذر

از نکات مثبت دیگر خودرو ام وی ام ایکس ۲۲  می توان به صندوق عقب آن اشاره کرد، حدود ۴۲۰ لیتر حجم دارد که نسبت به رقبای دیگر ممتاز می باشد. صندلی های عقب ام وی ام ایکس ۲۲ برای - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - سرنشینان نسبتا راحت و برای پاها و سر سرنشینان، فضای کافی و راحتی وجود دارد.

 شیشه های خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ برقی و یک تیکه هستند که سرنشینان عقب می‌توانند به راحتی به بیرون از خودرو دید داشته باشند.

بسیاری از کارشناسان خودرو معتقدند، خودروی ام وی ام ایکس ۲۲ برادر کوچک، خودرو ام وی ام ایکس ۳۳  می باشد که از - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - نظر طراحی داخلی بسیار اسپرت و مشابه یکدیگر میباشند. اما استفاده از نوارهای نارنجی رنگ در طراحی داخلی ام وی ام ایکس ۲۲ باعث شده که این خودرو اسپرت تر و جوان پسند تر دیده شود. - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - پلاستیک های به کار برده شده - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - در - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - داخل این خودرو از جنس فیبر کربن می باشد، که باعث زیبا جلوه دادن فضای داخلی آن شده است. ولی یک امتیاز مثبت این خودرو نسبت به ام وی ام  ایکس 33 و محصولات مشابه مدیران خودرو، گیربکس این خودرو است که سی وی - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - تی نیست  زیرا ترکیب سی وی تی و موتور 1.5 بسیار کند است.

گیربکس این خودرو اتومات و ۴ سرعته - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - می باشد، اما متاسفانه قابلیت تعویض گیربکس از اتومات به دستی در این مدل ام وی ام وجود ندارد  و همیشه در حالت اتومات می باشد، اما در مدل های اتومات، کنار فرمان یک دکمه وجود دارد که می توان توسط آن، حالت رانندگی را به اکونومیک - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - یا اسپرت انتخاب کرد که این تغییر با چراغ - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - سبز و نارنجی در پشت آمپر به نمایش گذاشته می شود. اما در حالت کلی تغییر در این - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - دو حالت رانندگی بسیار کم است به صورتی که در حالت رانندگی اسپرت دور موتور بالاتر می رود و دنده بیشتر سنگین است، و در مقابل وقتی در خودرو حالت اکو قرار دارد دنده سبک تر مصرف سوخت کمتر می باشد.

خدمات نیسان یدک کش ابوذر

 از نکات منفی این خودرو می توان به صندلی های نیمکتی این خودرو اشاره کرد که در سفرها و مسافت های طولانی بین شهری باعث خستگی سرنشینان می شود و صدای زیاد موتور خودرو می باشد که ممکن است برای بعضی از افراد حساس به این موضوع - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - کمی اذیت کننده باشد و این صدای زیاد به دلیل حجم کم موتور است و در دورهای بالا صدای موتور خیلی داخل کابین شنیده می شود.

برای خرید و فروش ام وی - خدمات نیسان یدک کش ابوذر - ام ایکس 22 می توانید به دسته بندی خودرو در سایت دیوار مراجعه کنید، که این سایت بزرگترین مرجع درج آگهی رایگان است.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  جرثقیل خودروبر ابوذر   -   کرایه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   قیمت جرثقیل خودروبر ابوذر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر ابوذر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -  آخرين صفحه