شماره تماس امداد خودرو سیار

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00013.html

تویوتا کرولا سابقه‌ای طولانی در ایران دارد و نسخه‌های کلاسیک آن نیز بعضاً دیده می‌شود. اما به طور کلی تویوتا کرولاها از سال 2005 در نسل‌های جدید خود وارد ایران شده است

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳

تویوتا کرولا کارکرده؛ بهترین امکانات در ازای قیمتی مناسب

شماره تماس امداد خودرو سیارتویوتا کرولا یک خودرو ارزان شهری با امکانات متوسط است که توانسته - شماره تماس امداد خودرو سیار - با آمار فروش بالای 1 میلیون و 100 هزار دستگاه در سال به پرفروش‌ترین خودرو جهان تبدیل شود. خرید تویوتا کرولا در سراسر جهان مناسب افرادی است که می‌خواهند با هزینه کم یک خودروی باکیفیت و کم خرج داشته باشند. فروش تویوتا کرولا نیز نشان می‌دهد که این خودرو توانسته است به خوبی نیاز مشتریان هدف خود را تشخیص دهد و در جهت رفع آن‌ها گام - شماره تماس امداد خودرو سیار - بردارد.

شماره تماس امداد خودرو سیار

با این حال داستان تویوتا کرولا در ایران - شماره تماس امداد خودرو سیار - کمی با سایر نقاط جهان تفاوت دارد. اگر نگاهی به بازار خرید و فروش تویوتا کرولا دست دوم در - شماره تماس امداد خودرو سیار - سایت دیوار بیاندازیم متوجه می‌شویم شرایط آنقدرها - شماره تماس امداد خودرو سیار - نیز برای این خودرو خانوادگی کوچک در ایران عالی نیست. - شماره تماس امداد خودرو سیار - قیمت خودرو در سراسر جهان یک مزیت مهم برای آن محسوب می‌شود اما در ایران اوضاع کاملاً متفاوت است و افراد عادی جامعه ما در حال حاضر توان خرید یک خودرو 22 هزار دلاری را ندارند. به هر صورت خرید تویوتا کرولا کار کرده در این بازار بی در و پیکر - شماره تماس امداد خودرو سیار - نیز از سایر خودروهای هم دسته انتخاب بهتری خواهد بود.

تویوتا کرولا دست دوم موجود در بازار ایران

تویوتا کرولا سابقه‌ای طولانی در ایران دارد و نسخه‌های کلاسیک آن نیز بعضاً دیده می‌شود. اما به طور کلی تویوتا کرولاها از سال 2005 در نسل‌های جدید خود وارد ایران شده است. بعد از آن در سال 2008 نسل بعدی و جدیدترین نسل آن نیز در سال 2014 وارد ایران شدند. این خودرو دارای ماهیت - شماره تماس امداد خودرو سیار - اقتصادی و کم خرج است تا خانواده‌های با در آمد متوسط رو به پایین را در سراسر جهان به خود جلب - شماره تماس امداد خودرو سیار - کند. تویوتا کرولا همواره داری یک فرمول جادویی بین امکانات و قیمت خودرو بوده است و توانسته است در این سال‌ها این فرمول را حفظ کند. در نسل‌های مختلف این خودرو نیز - شماره تماس امداد خودرو سیار - می‌توان تناسب بین عملکرد، کیفیت و امکانات خودرو با قیمت آن را مشاهده کرد.

در واقع چیزی که به موفقیت بیش از 40 ساله تویوتا کرولا کمک کرده است این موضوع بوده که با قیمت تویوتا - شماره تماس امداد خودرو سیار - کرولا چیزی بهتر از کرولا پیدا نخواهید کرد! اما در ایران قیمت‏گذاری خودروها آن هم از نوع وارداتی داستان دیگری دارد. سال 2005 که اولین تویوتا - شماره تماس امداد خودرو سیار - کرولا وارد ایران شد به هیچ عنوان قیمت رقابتی نداشت و از خودروهای به اصطلاح لوکس وطنی قیمت بالاتری داشت. این موضوع هم اکنون نیز در بازار کرولا - شماره تماس امداد خودرو سیار - دیده می‌شود.

شماره تماس امداد خودرو سیار

شماره تماس امداد خودرو سیار

قیمت تویوتا کرولا دست دوم 2005 تا 2008

اولین - شماره تماس امداد خودرو سیار - سری از تویوتا کرولاهای ایران با امکاناتی در حد خودروهای وطنی و حتی در مواردی پایین‌تر از آن‌ها در حال حاضر قیمتی در حدود 120 تا 200 میلیون تومان دارد. از امکانات سطح پایین خودرو که بگذریم موتور بسیار ضعیف و طراحی ضعیف‌تر از آن را نمی‌شود به هیچ عنوان نادیده گرفت. قیمت تویوتا کرولا 2005 تا 2008 برای این که با امکانات آن هماهنگ شود باید به یک سوم تا نصف کاهش پیدا کند!

- شماره تماس امداد خودرو سیار -

شماره تماس امداد خودرو سیار

شماره تماس امداد خودرو سیار

تویوتا کرولای دست دوم 2008 تا - شماره تماس امداد خودرو سیار - 2012

با جستجو در بین آگهی‌های فروش تویوتا کرولا می‌توان خودروهای زیادی از این نسل را پیدا کرد. در واقع تویوتا کرولا در این نسل بود که توانست محبوبیت بالایی در ایران پیدا کند. این خودروها دارای کیفیت قابل قبول و سطح بالا در ساخت، استهلاک بسیار پایین و هم چنین مصرف سوخت پایینی هستند و می‌توانند یک گزینه عالی برای افراد باشند که به خودروهای خانوادگی کم خرج علاقه دارند. در همین یکی دو سال گذشته به قیمت تویوتا کرولای - شماره تماس امداد خودرو سیار - دست دوم مدل‌های 2008 تا 2012 تنها 80 میلیون تومان بود که ارزش خرید بالایی را برای آن‌ها به همراه داشت. اما در حال حاضر به راحتی قیمت این خودروها به بیش از 250 میلیون تومان رسیده است.

شماره تماس امداد خودرو سیار

شماره تماس امداد خودرو سیار

تویوتای کرولای دست دوم 2013 تا - شماره تماس امداد خودرو سیار - 2017

آخرین نسلی که از تویوتا کرولا به ایران وارد شد دارای ظاهری جذاب‌تر و امکانات بسیار بیشتری نسبت به نسل‌های - شماره تماس امداد خودرو سیار - قبلی خود است؛ و به عنوان یک خودرو مدرن وارد ایران شده است. در این نسل شاهد حضور تیپ‌های لوکس‌تر نیز هستیم که به امکاناتی نظیر ورود بدون - شماره تماس امداد خودرو سیار - کلید، استارت - شماره تماس امداد خودرو سیار - دکمه‌ای و سیستم تهویه هوای متبوع مجهز شده است. قیمت تویوتا - شماره تماس امداد خودرو سیار - کرولا در این اواخر به 200 میلیون تومان نیز رسیده بود که روی بازار آن تأثیر - شماره تماس امداد خودرو سیار - منفی داشت. اما در حال حاضر قیمت تویوتا کرولا دست دوم مدل 2013 تا 2017 در حدود 350 تا 370 میلیون تومان است. با این حال تویوتا کرولا جدید دارای موتور 2 لیتری با خروجی 140 اسب بخار است که نسبت به نسل‌های قبلی قوی‌تر شده است. ضمن این که مصرف ترکیبی خودرو حتی در مدل 2 لیتری از 7 لیتر در 100 کیلومتر فراتر نمی‌رود. به این ترتیب خرید تویوتا کرولا در این نسل - شماره تماس امداد خودرو سیار - نیز به دلیل ظاهر جذاب، کیفیت بالا و هزینه نگه داری بسیار پایین حتی با این قیمت نجومی از سایر رقبا انتخاب بهتری است.

منبع :‌ ویرلن

اولين صفحه   -  امداد خودرو   -   کرایه امداد خودرو   -   قیمت امداد خودرو   -   مبلغ امداد خودرو   -   تعرفه امداد خودرو   -   شماره تماس امداد خودرو   -   خدمات امداد خودرو   -   امداد خودرو سیار   -   کرایه امداد خودرو سیار   -   قیمت امداد خودرو سیار   -   مبلغ امداد خودرو سیار   -   تعرفه امداد خودرو سیار   -   شماره تماس امداد خودرو سیار   -   خدمات امداد خودرو سیار   -   خودروبر   -   کرایه خودروبر   -   قیمت خودروبر   -   مبلغ خودروبر   -   تعرفه خودروبر   -   شماره تماس خودروبر   -   خدمات خودروبر   -   یدک کش   -   کرایه یدک کش   -   قیمت یدک کش   -   مبلغ یدک کش   -   تعرفه یدک کش   -   شماره تماس یدک کش   -   خدمات یدک کش   -   حمل خودرو   -   کرایه حمل خودرو   -   قیمت حمل خودرو   -   مبلغ حمل خودرو   -   تعرفه حمل خودرو   -   شماره تماس حمل خودرو   -   خدمات حمل خودرو   -   حمل ماشین   -   کرایه حمل ماشین   -   قیمت حمل ماشین   -   مبلغ حمل ماشین   -   تعرفه حمل ماشین   -   شماره تماس حمل ماشین   -  آخرين صفحه