شماره تماس کفی ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00153.html
کادیلاک XTS

در این مطلب به معرفی، تست و بررسی یکی از خاص‌ترین نمونه‌های کادیلاک موجود در کشور خواهیم پرداخت.

۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰

پشت فرمان نوه کادیلاک ایران

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، در این مطلب به معرفی، تست و بررسی - شماره تماس کفی ابوذر - یکی از خاص‌ترین نمونه‌های کادیلاک موجود در کشور خواهیم پرداخت. خودرویی که تنها یک دستگاه از آن وارد کشور شده و باید آن را نایاب بدانیم. این نسخه کادیلاک - شماره تماس کفی ابوذر - XTS بوده و تاکنون توسط - شماره تماس کفی ابوذر - هیچ نشریه خودرویی مورد تست - شماره تماس کفی ابوذر - و بررسی قرار نگرفته است. این خودرو همچنین پلاک منطقه آزاد کیش را روی خود دارد. نکته جالب‌تر این‌که حدود 4 سال در جزیره تردد می‌کند اما به‌دلیل شباهت ظاهری به دیگر سدان‌های کادیلاک همچون CTS که تعداد زیادی از آن در جزیره کیش است، نتوانسته به قدر کافی جلب توجه کند. در - شماره تماس کفی ابوذر - ادامه این بیشتر با تنها XTS کشور آشنا خواهیم شد.

شماره تماس کفی ابوذر

از نوادگان کادیلاک ایران

نام کادیلاک برای همه ما ایرانیان به‌خوبی شناخته‌شده و آشناست؛ خودرویی که بیش از 40‌سال پیش در کشورمان مونتاژ می‌شد. البته نام اصلی آن «کادیلاک سویل» بود و در ایران با نام انحصاری «کادیلاک ایران» مونتاژ و به بازار عرضه می‌شد. در سال 2004 کمپانی کادیلاک زمانی‌که نسل پنجم سویل را از خط تولید برکنار کرد، دیگر برنامه‌ای برای ارائه نسل ششم آن نداشت. در اصل این سدان بزرگ لوکس آمریکایی بر‌کنار شده بود تا جای خود را به یک سدان بزرگ لوکس کاملا جدید - شماره تماس کفی ابوذر - بدهد. 
از این رو کادیلاک یک خودرو کاملا جدید را با نام کادیلاک STS جایگزین سویل کرد. خودرو‌ STS در اصل ادامه‌دهنده راه سویل بود و از همان سال 2004 وارد خط تولید شد. بعد از گذشت 7سال از عرضه STS به بازار، باز هم کادیلاک سیاست نام‌گذاری سدان بزرگ لوکس خود را تغییر داد و خودرو جایگزین با نام XTS در سال 2011 وارد خط تولید شد. - شماره تماس کفی ابوذر - با - شماره تماس کفی ابوذر - آمدن XTS به‌عنوان سدان بزرگ لوکس جدید، کادیلاک STS برای همیشه به خاطره‌ها پیوست. از آن - شماره تماس کفی ابوذر - زمان تا‌کنون شاهد عرضه XTS به بازار‌های جهانی هستیم و در سال 2018 فیس‌لیفت این خودرو توسط کادیلاک ارائه شد. این سدان بزرگ آمریکایی در رده خودروهای لوکس تولید شده است و نزدیک‌ترین رقیب آن را باید لینکلن کانتیننتال دانست. البته XTS را - شماره تماس کفی ابوذر - با برخی مدل‌های لکسوس LS، مرسدس‌بنز S کلاس، جگوار XJ و ... نیز مقایسه می‌کنند. اما اتفاق عجیبی که همیشه از سوی - شماره تماس کفی ابوذر - کادیلاک شاهد آن هستیم تولید موازی دو مدل سدان بزرگ با ابعاد و طراحی مشابه به‌صورت همزمان است. به‌عنوان مثال کادیلاک DTS یک سدان بزرگ لوکس بود که در بازه زمانی 2005 تا 2011 تقریبا هم‌زمان با مدل STS به بازار عرضه شد. در حال حاضر نیز از سال 2016 یک - شماره تماس کفی ابوذر - سدان بزرگ لوکس جدید دیگر از سوی این خودروساز آمریکایی، معرفی و وارد بازار شده است که به‌صورت موازی با مدل XTS تولید می‌شود.
 

- شماره تماس کفی ابوذر -

تنها - شماره تماس کفی ابوذر - یک دستگاه در ایران

با وجود این‌که چند سال پیش هم‌زمان با ورود XTS مورد نظر به کیش امکان واردات - شماره تماس کفی ابوذر - بیشتر از این مدل در - شماره تماس کفی ابوذر - مناطق آزاد کشور میسر بود اما در کمال تعجب تنها یک دستگاه - شماره تماس کفی ابوذر - از آن وارد کشور شد. پس از ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی به مناطق آزاد کشور و بسته‌شدن واردات خودرو، اکنون این خودرو نایاب، خاص‌تر از قبل شده است. کادیلاک XTS مورد نظر ما از نوع V Sport بوده و این یعنی با - شماره تماس کفی ابوذر - قدرتمند‌ترین نسخه از - شماره تماس کفی ابوذر - XTS مواجه هستیم. این خودرو در سال 2014 تولید شد و به نسخه قبل از - شماره تماس کفی ابوذر - فیس‌لیفت XTS تعلق - شماره تماس کفی ابوذر - دارد. یکی از - شماره تماس کفی ابوذر - ویژگی‌های مهم XTS مورد نظر پلت‌فرم چهار چرخ محرک آن است. - شماره تماس کفی ابوذر - این در حالی است که اگر مدل معمولی XTS را خریداری کنید، مجهز به - شماره تماس کفی ابوذر - پلت‌فرم دیفرانسیل‌جلو است. اگر - شماره تماس کفی ابوذر - حدود 4‌سال پیش یعنی دقیقا زمانی‌که XTS مورد نظر وارد کشور شد، در مناطق آزاد یک دستگاه از نسخه صفر کیلومتر آن را خریداری می‌کردید حدود 300 تا 350 میلیون‌تومان برایتان آب می‌خورد. البته اگر - شماره تماس کفی ابوذر - مدل معمولی آن را می‌خریدید، قیمت آن 250 تا 300 میلیون‌تومان بود. این در حالی است که اکنون با افزایش نرخ ارز، قیمت این خودرو در نسخه صفر‌کیلومتر و فیس‌لیفت‌شده (قیمت مدل فیس‌لیفت شده نسبت به مدل قبل از فیس‌لیفت تغییری نکرده است) از یک میلیارد و 5‌میلیون‌تومان آغاز شده و در نسخه V اسپرت - شماره تماس کفی ابوذر - تا یک میلیارد و 210‌میلیون‌تومان - شماره تماس کفی ابوذر - ادامه پیدا می‌کند.

زیبا اما مشابه

یکی از دلایل اصلی که باعث شده است کادیلاک XTS مورد نظر آنقدر که باید و شاید معروف نشود طراحی ظاهری آن است. سبک طراحی سال‌های اخیر کادیلاک که شامل جلوپنجره به فرم لوگوی این شرکت در کنار چراغ‌های جلو و عقب عمودی است، در تمام‌ خودروهای تولیدی این شرکت به‌کار گرفته شده و همین امر باعث شده است در نگاه کلی چهره سدان‌های آن شبیه هم به - شماره تماس کفی ابوذر - نظر برسد. در حال حاضر 3 مدل از سدان‌های این کمپانی یعنی XTS، CTS - شماره تماس کفی ابوذر - و ATS در جزیره کیش موجود بوده که تعداد دو مدل CTS و ATS بیشتر از XTS است. حال اگر کسی هر 3 مدل مورد نظر را از نزدیک ندیده و درک درستی از ابعاد آنها نداشته باشد، قطعا تفاوت این مدل را در یک نگاه متوجه نخواهد شد. اما - شماره تماس کفی ابوذر - این تشابه دلیل بر ایراد در - شماره تماس کفی ابوذر - طراحی کادیلاک نیست. تک‌تک خودروهای حال حاضر این کمپانی - شماره تماس کفی ابوذر - همچون سال‌های گذشته زیبا، جذاب و با ابهت هستند که نشان از تیم حرفه‌ای طراحی آن است. با وجود این‌که آمریکایی‌ها در استفاده از کروم در - شماره تماس کفی ابوذر - طراحی خودروهایشان افراط به خرج می‌دهند اما XTS از این قاعده مستثنی بوده و به میزان کافی از کروم در دیزاین آن بهره گرفته شده است که تاثیر مثبتی در زیبایی‌اش دارد.  

قدرتمند‌ترین نسخه با برچسب V

کادیلاک XTS مورد نظر از نوع V اسپرت بوده و این یعنی وقتی پشت فرمان آن قرار می‌گیرد، حواستان حسابی جمع باشد چون این هیولای 5.2‌متری از دل پیشرانه 6‌سیلندر 3.6‌لیتری توربوشارژر خود 416‌اسب‌بخار - شماره تماس کفی ابوذر - قدرت و 500‌نیوتون‌متر گشتاور استخراج می‌کند. پرفورمنس XTS در نسخه V اسپرت نه‌تنها برای به حرکت در آوردن این خودرو 2‌تنی کافی بوده، بلکه حتی آن را از نظر چالاکی و سرعت در کنار کوپه‌های اسپرت قرار داده است. درون کابین این - شماره تماس کفی ابوذر - سدان آمریکایی می‌توانید شتاب صفر تا 100کیلومتربرساعت را تنها در - شماره تماس کفی ابوذر - 5.5ثانیه تجربه کنید. البته هزینه رانندگی با آن به لطف اشتهای خوبی که دارد، بالاست. این نسخه از XTS برای پیمایش هر - شماره تماس کفی ابوذر - 100کیلومتر به‌طور میانگین 10.3‌لیتر بنزین نیاز دارد. در مجموع می‌توان عملکرد و ویژگی‌های XTS را مثبت ارزیابی کرد. 

شماره تماس کفی ابوذر

- شماره تماس کفی ابوذر -
اولين صفحه   -  خدمات یدک کش ابوذر   -   حمل خودرو ابوذر   -   کرایه حمل خودرو ابوذر   -   قیمت حمل خودرو ابوذر   -   مبلغ حمل خودرو ابوذر   -   تعرفه حمل خودرو ابوذر   -   شماره تماس حمل خودرو ابوذر   -   خدمات حمل خودرو ابوذر   -   حمل ماشین ابوذر   -   کرایه حمل ماشین ابوذر   -   قیمت حمل ماشین ابوذر   -   مبلغ حمل ماشین ابوذر   -   تعرفه حمل ماشین ابوذر   -   شماره تماس حمل ماشین ابوذر   -   خدمات حمل ماشین ابوذر   -   کفی ابوذر   -   کرایه کفی ابوذر   -   قیمت کفی ابوذر   -   مبلغ کفی ابوذر   -   تعرفه کفی ابوذر   -   شماره تماس کفی ابوذر   -   خدمات کفی ابوذر   -   کفی خودروبر ابوذر   -   کرایه کفی خودروبر ابوذر   -   قیمت کفی خودروبر ابوذر   -   مبلغ کفی خودروبر ابوذر   -   تعرفه کفی خودروبر ابوذر   -   شماره تماس کفی خودروبر ابوذر   -   خدمات کفی خودروبر ابوذر   -   جرثقیل خودروبر ابوذر   -   کرایه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   قیمت جرثقیل خودروبر ابوذر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر ابوذر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -  آخرين صفحه