ماشین بر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00183.html
لوازم یدکی

برای تمام خودروها قطعه موردنیاز وجود دارد اما یافتن و تهیه‎کردن آن به سادگی پارسال نیست

۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

نه فراوانی، نه کمبود!

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، شرایط بازار قطعات و لوازم یدکی خودرو در روزهای پایانی سال قابل‌توجه است. از یک طرف خبرهایی مبنی‌بر کمبود قطعات و زیادشدن لوازم یدکی تقلبی شنیده می‌شود و از سوی - ماشین بر ابوذر - دیگر گفته می‌شود قیمت قطعات و لوازم یدکی افزایش زیادی داشته است. این در حالی است که در ماه‌های گذشته، فعالان بازار و مسئولان اتحادیه‌ها و اصناف مرتبط با این - ماشین بر ابوذر - حوزه، بارها درمورد شرایط خاص بازار شب - ماشین بر ابوذر - عید، هشدار داده بودند.

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران در گفت‌وگو با روزنامه «دنیای خودرو» با بیان این‎که به‎طور طبیعی لوازم یدکی در بازار امسال به فراوانی سال - ماشین بر ابوذر - گذشته نیست، گفت: «با وجود این درحال‎حاضر برای تمام خودروها به هر حال قطعه موردنیاز وجود دارد. با این تفاوت که فقط پیداکردن و تهیه لوازم یدکی نسبت‌به سال قبل کمی دشوارتر شده است.»

تامین بخشی از نیاز بازار توسط واردکنندگان

مهدی کاظمی در این رابطه با - ماشین بر ابوذر - اشاره به این‎که در تهران حدود 700فروشنده لوازم یدکی محصولات پژو فعالیت دارند، اظهار کرد: «بیش‌از - ماشین بر ابوذر - 500فروشنده لوازم پراید، 100فروشگاه لوازم محصولات رنو و همین حدود فروشنده لوازم خودروهای چینی در این - ماشین بر ابوذر - صنف فعال هستند که با توجه به این مساله، به هر حال تهیه قطعات و لوازم یدکی در بازار امکان‌پذیر شده است.»

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه‌به مشکلات موجود در حوزه تولید و واردات، تامین نیاز بازار چگونه انجام می‌شود، توضیح داد: «قیمت لوازم یدکی بسیار متاثر از سایر عوامل اقتصادی ازجمله نرخ ارز است. بنابراین به دلیل این‎که قیمت ارز در ماه‌های گذشته کاهش یافت و در عین حال وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در زمینه ثبت سفارش‌ها همکاری کردند، واردکنندگان اقدام به ثبت‌سفارش قطعاتی کردند که امکان تولید آن‎ها در کشور وجود نداشت. این واردات بعد از دو، سه ماه به بازار رسید و بخشی از کمبودها را جبران کرد.»

افزایش استقبال بازار - ماشین بر ابوذر - از لوازم یدکی ایرانی

کاظمی با اشاره به این‎که در سال‌های قبل به دلیل بالابودن حجم واردات، تولید داخل تحت‌تاثیر قرار گرفته بود، افزود: «حدود 20درصد از توزیع‌کنندگان اتحادیه، تولیدکننده نیز هستند و همه امروز از وضعیت بازار رضایت دارند. چراکه با کاهش حجم واردات، شرایط عرضه بیشتر محصولات تولید داخل به بازار افزایش - ماشین بر ابوذر - یافته است.»

وی در ادامه با بیان این‎که این شرایط البته قطعه‌سازان را با دشواری نیز مواجه کرده است، خاطرنشان کرد: «با وجود این‎که بازار امروز بیش‌از گذشته از عرضه محصولات داخلی استقبال می‌کند، چالش‌های موجود در زمینه تامین مواداولیه، تولید را برای قطعه‌سازان سخت کرده است.»

وی همچنین تاکید کرد: «دولت و وزارت صمت باید در راستای حل این مشکلات و تسهیل فرایند واردات مواداولیه قطعه‌سازان را یاری کند.»

گمرک به حل مشکل بازار کمک کند

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی خودرو تهران با تاکید بر این‎که نمی‌توان منکر وجود قطعات بی‌کیفیت در بازار لوازم یدکی شد، بیان کرد:‌ - ماشین بر ابوذر - «مشاهده می‌شود که برخی اقدام به واردات یا تولید قطعات نامرغوب کرده و این محصولات بی‌کیفیت را در بسته‌بندی‌های شناخته‎شده ارائه می‌کنند. البته این مساله در مدت اخیر کمتر شده است. اما به‎هرحال همچنان شاهد عرضه لوازم یدکی بی‌کیفیت در بازار هستیم.»

کاظمی - ماشین بر ابوذر - درخصوص امکان تقلب از برندهای معروف نیز اظهار کرد: «در همه اصناف این طور است که افراد سودجو و متقلب از خلأهای قانونی استفاده می‌کنند. در حوزه لوازم یدکی هم این اتفاق می‌افتد. اگرچه تاکید می‌کنم که این روزها میزان شکایت از این موارد به اتحادیه بسیار کاهش یافته است و حتی می‌توان گفت مورد شکایت تازه نداشته‌ایم.»

وی درخصوص شرایط بازار لوازم یدکی در شب عید گفت: «متاسفانه اتحادیه برنامه مشخصی برای نظارت بر بازار شب عید ندارد. اما به این معنا نیست که قطعه به خواب خودرو در تعمیرگاه منجر شود، کمبود نداریم. هرچند که میزان عرضه قطعات به بازار امسال کاهش یافته است.»

مهدی کاظمی در پایان تاکید کرد: «برای حل مشکلات فعلی بازار، درخواست ما از گمرک این است که روند ترخیص قطعات را تا حد امکان تسهیل کرده و قوانین این حوزه را کمی اصلاح کنند تا واردکننده به‎راحتی بتواند نیاز بازار را تامین کند و مصرف‌کننده نیز دیگر با مشکل کمبود - ماشین بر ابوذر - قطعه و بالابودن قیمت‌ها مواجه نشود.»

اولين صفحه   -  کرایه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   قیمت جرثقیل خودروبر ابوذر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر ابوذر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -  آخرين صفحه