مبلغ حمل خودرو

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00032.html
بنز CLS 2019

در این روزها که ممنوعیت واردات خودرو موجب محدود شدن بازار کشور و نداشتن تنوع در محصولات‌شده، شنیدن خبر ورود یک خودرو خاص به کشور آن هم به‌صورت گذرموقت، موجب خوشنودی علاقه‌مندان به خودرو شده است. 

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

ورود نخستین بنز CLS 2019 به کشور

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، اوایل هفته‌جاری تصاویری از ورود نسل جدید مرسدس‌بنز CLS به کشور در فضای مجازی منتشر شد که سروصدای زیادی را به‌پا کرده است. در این روزها که ممنوعیت واردات خودرو موجب محدود شدن بازار کشور و نداشتن تنوع در - مبلغ حمل خودرو - محصولات‌شده، شنیدن خبر ورود یک خودرو خاص به کشور آن هم به‌صورت گذرموقت، موجب خوشنودی علاقه‌مندان به خودرو شده است. 
نکته قابل‌توجه درخصوص - مبلغ حمل خودرو - این - مبلغ حمل خودرو - خودرو این است - مبلغ حمل خودرو - که تنها - مبلغ حمل خودرو - چندماه از  معرفی و عرضه آن می‌گذرد. درواقع باید گفت نسل جدید مرسدس‌بنز CLS نه‌تنها در ایران، بلکه در دنیا خودرویی خاص و جدید بوده که علاقه‌مندان به آن برای دیدنش لحظه‌شماری می‌کنند. این خودرو که در ابتدا وارد شهر تبریز شد، درحال‌حاضر به - مبلغ حمل خودرو - شیراز منتقل و در خیابان‌های این شهر رویت شده است. البته اطلاعات دقیقی درخصوص نحوه واردات و مدت زمان تردد این خودرو منتشر نشده است. 
کوپه مرسدس‌بنز CLS کلاس ۲۰۱۹ یکی از جدیدترین محصولات - مبلغ حمل خودرو - جذاب غول خودروسازی آلمانی است که در - مبلغ حمل خودرو - نمایشگاه - مبلغ حمل خودرو - خودروی لس‌آنجلس - مبلغ حمل خودرو - امسال رونمایی شد. مرسدس‌بنز CLS جدید با پیشرانه خطی
 ۶ سیلندر و قدرت تولیدی ۳۶۲ اسب‌بخار، همراه  ۵۰۰ نیوتون‌متر گشتاور در مقایسه با مدل قبلی با ۳۲۹ اسب‌بخار قدرت و  ۴۸۰‌نیوتون‌متر گشتاور قدرتمندتر شده است. 
حداکثر قدرت در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور در ۱۶۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌شود. یک جعبه‌دنده اتوماتیک ۹سرعته، قدرت پیشرانه را به محور عقب یا هر چهار چرخ ارسال - مبلغ حمل خودرو - می‌کند.