مبلغ ماشین بر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00291.html

غول سرعت آلمان‌ها به‌صورت گذر موقت در سایت دیوار قابل خریداری است. AMG GTS با طراحی اسپرت و تهاجمی چهره دلربایی دارد که همه نگاه‌ها را به خود جلب خواهد کرد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱

گذرِ موقت بنزها در سایت دیوار

مبلغ ماشین بر اختیاریه

چند سالی است که نام بنزهای گذر موقت بیشتر از قبل شنیده می‌شود و خریدوفروش مرسدس بنز گذر موقت به بازار خودروهای ایران اضافه‌شده است. واقعیت - مبلغ ماشین بر اختیاریه - این است که بعد از وضع قوانین سخت‌گیرانه در سال 2013 و تصمیم بر ممنوعیت خودروهای لوکس شرایط برای - مبلغ ماشین بر اختیاریه - ورود خودروهایی با موتورهای قوی - مبلغ ماشین بر اختیاریه - و بالای 2 لیتر مهیا نبود. بااین‌حال مرسدس بنز یکی از پرطرفدارترین برندهای خودروسازی در ایران است و سابقه‌ای به قدمت تاریخ ورود خودرو به - مبلغ ماشین بر اختیاریه - ایران، در بازار کشور ما دارد. به همین دلیل عطش بازار داخلی به سواری‌های باقدرت بالای مرسدس بنز سبب شده است که تعداد زیادی از این خودروها در سالیان اخیر وارد بازار خریدوفروش مرسدس بنز در ایران شوند. هرچند این خودروها دارای محدودیت‌های عبور مرور زیادی هستند و از این لحاظ برای - مبلغ ماشین بر اختیاریه - خریداران دردسرهایی ایجاد می‌کنند.

 اما خرید مرسدس بنز گذر موقت در حال حاضر به معنای هزینه کمتر برای داشتن خودرو به‌روز و بهتر است. در سایت دیوار - مبلغ ماشین بر اختیاریه - مرجع خرید و فروش خودرو نیز آگهی‌های فروش زیادی برای مرسدس بنزهای گذر موقت دیده می‌شود به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم شمارا با تعدادی از بنزهای گذر موقت موجود در سایت دیوار آشنا کنیم؛ با ما همراه باشید.

مبلغ ماشین بر اختیاریه

- مبلغ ماشین بر اختیاریه -

مبلغ ماشین بر اختیاریه

مرسدس بنز CLS500

خانواده CLS در دهه هشتاد شمسی به ایران وارد شدند. این خانواده شامل خودروهای لوکس میان رده محسوب می‌شوند که از کلاس E جداشده‌اند. اما به‌طورکلی آن‌ها را بالاتر از کلاس E پایین‌تر از کلاس S که خانواده خودروهای لوکس مرسدس بنز محسوب می‌شوند دسته‌بندی می‌کنند. خودروهای این خانواده به طراحی فست بک یا همان 4 درهای کوپه معروف‌اند که دارای - مبلغ ماشین بر اختیاریه - یک انحنای زیبا در قسمت عقب - مبلغ ماشین بر اختیاریه - هستند که به آن‌ها ظاهری جذاب و اسپرت داده است. مرسدس بنز CLS 500 درواقع قوی‌ترین عضو بعد از AMG های خانواده محسوب می‌شود که با موتور 4.7 لیتری V8 توربو و شتاب 4.7 ثانیه ایی جزو خودروهای قدرتمند بازار ایران - مبلغ ماشین بر اختیاریه - به‌حساب می‌آید.

 چراغ‌های زنون دوگانه، تهویه هوای دوگانه خودکار، سانروف برقی و ناوبری ماهواره‌ای همراه با 10 گیگ فضای خالی برای مالتی مدیا از امکانات اولیه این خودرو محسوب می‌شوند. به این امکانات باید تعداد زیادی سیستم امنیتی و 10 عدد ایربگ را نیز به‌عنوان تأمین‌کنندگان امنیت سرنشینان و راننده اضافه کنید. به‌این‌ترتیب CLS500 به‌عنوان یکی از خودروهای زیبا، - مبلغ ماشین بر اختیاریه - لوکس و سریع بازار ایران می‌تواند انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای باشد. خرید مرسدس بنز CLS 500 از سایت دیوار در نمونه‌های 2012 تا 2014 به‌صورت گذر موقت امکان‌پذیر است. قیمت مرسدس بنز CL500 در حال حاضر بیش از 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به‌صورت گذر موقت هزینه خواهد داشت.

مبلغ ماشین بر اختیاریه

مبلغ ماشین بر اختیاریه

AMG GTS

غول سرعت آلمان‌ها به‌صورت گذر موقت در سایت - مبلغ ماشین بر اختیاریه - دیوار قابل خریداری - مبلغ ماشین بر اختیاریه - است. AMG GTS با طراحی اسپرت و تهاجمی چهره دلربایی دارد که همه نگاه‌ها را به خود جلب خواهد - مبلغ ماشین بر اختیاریه - کرد. یکی از خاص‌ترین خودروهای ایران با طراحی کوپه و به‌صورت دو درب در سال 2016 به بازار عرضه‌شده است. سرعت این خودرو به بیش از 310 کیلومتر خواهد رسید و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت آن کمتر از 3.8 ثانیه است. موتور 4 لیتری توربو V8 گشتاوری در حدود 670 نیوتون بر متر را تولید می‌کند که - مبلغ ماشین بر اختیاریه - به این خودرو این قابلیت را داده - مبلغ ماشین بر اختیاریه - است - مبلغ ماشین بر اختیاریه - تا همچون تیری - مبلغ ماشین بر اختیاریه - از چله کمان رها شود. - مبلغ ماشین بر اختیاریه - طراحی داخلی خودرو نیز کاملاً ورزشی و اسپرت است بااین‌حال صندلی‌های راحت و تریم چرمی خودرو کلاس مرسدس بنز - مبلغ ماشین بر اختیاریه - را حفظ کرده است. قیمت مرسدس AMG GTS توسط فروشنده آن تعیین نشده است اما قطعاً بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت‌گذاری - مبلغ ماشین بر اختیاریه - خواهد شد.

سایر گذر موقت‌های بنز در سایت دیوار

علاوه بر 2 خودروی خاص و کم‌نظیر CLS500 و AMG GTS خودرویی‌هایی که باقیمت‌های بسیار بالا به‌صورت پلاک ملی در ایران حضور دارند مانند - مبلغ ماشین بر اختیاریه - E350، C200 و GLA200 در بازار خودروهای گذر موقت باقیمت بسیار کمتری در دسترس هستند. بااین‌حال مشکلات عبور و مرور و - مبلغ ماشین بر اختیاریه - عدم پشتیبانی در ایران - مبلغ ماشین بر اختیاریه - از این خودروها مشکلاتی هستند که در مقابل قیمت کمتر این خودروها باید به آن توجه شود.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -   خدمات نیسان خودروبر اختیاریه   -   نیسان یدک کش اختیاریه   -   کرایه نیسان یدک کش اختیاریه   -   قیمت نیسان یدک کش اختیاریه   -   مبلغ نیسان یدک کش اختیاریه   -   تعرفه نیسان یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس نیسان یدک کش اختیاریه   -   خدمات نیسان یدک کش اختیاریه   -   ماشین بر اختیاریه   -   کرایه ماشین بر اختیاریه   -   قیمت ماشین بر اختیاریه   -   مبلغ ماشین بر اختیاریه   -   تعرفه ماشین بر اختیاریه   -   شماره تماس ماشین بر اختیاریه   -   خدمات ماشین بر اختیاریه   -   خودرو سوار اختیاریه   -   کرایه خودرو سوار اختیاریه   -   قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   چرخگیر اختیاریه   -   کرایه چرخگیر اختیاریه   -   قیمت چرخگیر اختیاریه   -  آخرين صفحه