کرایه خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00016.html

بی ام و برند محبوبی نزد ایرانیان است که در کنار رقیب قدیمی خود یعنی مرسدس بنز همواره طرفداران بسیار زیادی در ایران داشته است

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱

با 250 میلیون تومان صاحب شاسی بلند آلمانی شوید!

کرایه خودروبر در - کرایه خودروبر - بازار افسار گسیخته ایران قیمت‌ها هر روز به رقم‌های نجومی‌تری نزدیک می‌شوند. در چنین شرایطی اهداف خرید خودرو هر روز تغییر می‌کنند و آرزوهای بسیاری از افراد در حال تبدیل شدن به رؤیاهای دست نیافتنی است. روزگاری با قیمت زیر 500 میلیون تومان می‌توانستید صاحب بهترین شاسی بلندهای بازار شوید؛ اما شرایط به گونه‌ای پیش رفته است که خودروهای 400 میلیون - کرایه خودروبر - تومان با ارقام فضایی - کرایه خودروبر - 2 میلیارد تومان خرید و فروش می‌شوند. در این بین - کرایه خودروبر - برندهای اروپایی مانند بی ام و و مرسدس - کرایه خودروبر - بنز خیلی زود در محدوده قیمتی قرار گرفتند که از دسترس 98 درصد مردم ایران خارج شده است. - کرایه خودروبر - در چنین شرایطی - کرایه خودروبر - اما همچنان می‌توان در بین خودروهای دست - کرایه خودروبر - دوم گزینه‌هایی که قابلیت خرید داشته باشند را پیدا کنید.

کرایه خودروبر

کرایه خودروبر

خرید بی ام و X3 یکی از گزینه‌ها است. بی ام و برند محبوبی نزد ایرانیان است که در کنار - کرایه خودروبر - رقیب قدیمی خود یعنی مرسدس بنز همواره طرفداران بسیار زیادی در ایران داشته است. در این بین شاسی - کرایه خودروبر - بلندهای بی ام و با کد x جایگاه ویژه‌ای در ایران دارند. فروش بی ام و X3 در ایران در زمانی شروع شد که خودروهای شاسی بلند زیادی برای پاسخگویی به نیاز بازار ایران برای شاسیبلندهای لوکس وجود نداشت. به این ترتیب خیلی زود بی ام و X3 به یکی از اهداف اصلی ثروتمندان ایرانی تبدیل شد. در حال حاضر این خودروها به - کرایه خودروبر - صورت دست دوم با قیمت پایینی در سایت دیوار - کرایه خودروبر - در دسترس هستند و شما می‌توانید با هزینه خرید یک شاسی بلند چینی مانند جک صاحب یکی از بهترین و - کرایه خودروبر - امن‌ترین شاسی بلندهای جهان شوید.

کرایه خودروبر

بررسی فنی بی ام و X3 های نسل اول در سایت دیوار

بی ام و X3 های نسل اول از سال 2003 تا 2010 تولید می‌شدند. در این بین تنها نمونه‌های مربوط به سال‌های 2005 تا 2010 وارد ایران شدند. بی ام و X3 در آن زمان در 5 مدل با موتورهای 2 تا 3 لیتری به بازار عرضه می‌شد که تنها مدل‌های 30 و 25 آن با - کرایه خودروبر - موتورهای 3 لیتری و 2.5 لیتری به بازار ایران عرضه شدند. مدل 25 با موتور 2.5 لیتری می‌توانست 181 اسب بخار - کرایه خودروبر - نیرو تولید کند و به یک جعبه دنده 6 سرعته اتومات مجهز شده بود. در مقابل موتور 3.0 لیتری در مدل 30 کمی قوی‌تر بود و می‌توانست 228 اسب بخار نیرو تولید کند. این مدل نیز به همان جعبه دنده مدل قبلی مجهز شده بود. امکانات و تجهیزات در نظر - کرایه خودروبر - گرفته شده برای هر دو مدل شرایط یکسانی دارد اما مدل‌های سال 2006 به بعد شاهد یک فیس لیفت بودند که طی - کرایه خودروبر - آن خارج و داخل خودرو از نظر طراحی و امکانات کمی بهبود پیدا کرد. این خودروها به دلیل کیفیت بالای ساخت همچنان - کرایه خودروبر - بعد از حدود 10 سال دارای عملکرد قابل قبولی در نسخه‌های دست دوم خود - کرایه خودروبر - هستند.

کرایه خودروبر

کرایه خودروبر

امکانات بی ام و X3 های نسل اول

این خودروها در زمان - کرایه خودروبر - عرضه خود دارای امکانات - کرایه خودروبر - کاملی بودند که سبب شده بود ارزش خرید بی ام و X3 قابل قبول باشد. در حال حاضر نیز نمونه‌های 2005 تا 2010 این خودرو دارای 8 کیسه هوا، انواع سیستم‌های ترمز پایداری، کی لس، تهویه مطبوع اتوماتیک، نمایشگر، مسیریاب، بلوتوث، صندلی‌های برقی به همراه گرمکن، سانروف، کروز کنترل و ... هستند - کرایه خودروبر - که آن‌ها را در بعضی از موارد از خودروهای روز نیز در سطح بالاتری قرار می‌دهد خصوصاً اگر بخواهیم آن‌ها را با شاسی بلندهای چینی مقایسه کنیم.

با 250 میلیون تومان از سایت دیوار بی ام و X3 بخرید.

آگهی‌های فروش بی ام و X3 در سایت دیوار طرفداران زیادی دارد و به طور کلی بازار خرید و فروش بی ام و X3 دست دوم همواره شلوغ بوده است. در این بین افزایش قیمت‌های سرسام آور نیز سبب شده است بسیاری از افراد به جای خرید خودروهای صفر که با قیمت‌های جدید ارزش خرید بالایی ندارند، رو به خرید گزینه‌های با کیفیت دست دوم مانند بی ام و X3 بیاورند. هرچند افزایش شدیدی قیمت‌ها روی - کرایه خودروبر - این - کرایه خودروبر - خودروهای نیز تأثیر گذاشته است و قیمت آن‌ها را از زیر 100 میلیون تومان تا به حدود 300 میلیون رسانده است اما همچنان انتخاب بهتری به نظر می‌رسند. قیمت بی ام و X3 نسل - کرایه خودروبر - اول در حال حاضر به صورت میانگین 250 میلیون تومان است که می‌تواند شما - کرایه خودروبر - را صاحب یکی از بهترین شاسی بلندهای آلمانی می‌کند.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  امداد خودرو   -   کرایه امداد خودرو   -   قیمت امداد خودرو   -   مبلغ امداد خودرو   -   تعرفه امداد خودرو   -   شماره تماس امداد خودرو   -   خدمات امداد خودرو   -   امداد خودرو سیار   -   کرایه امداد خودرو سیار   -   قیمت امداد خودرو سیار   -   مبلغ امداد خودرو سیار   -   تعرفه امداد خودرو سیار   -   شماره تماس امداد خودرو سیار   -   خدمات امداد خودرو سیار   -   خودروبر   -   کرایه خودروبر   -   قیمت خودروبر   -   مبلغ خودروبر   -   تعرفه خودروبر   -   شماره تماس خودروبر   -   خدمات خودروبر   -   یدک کش   -   کرایه یدک کش   -   قیمت یدک کش   -   مبلغ یدک کش   -   تعرفه یدک کش   -   شماره تماس یدک کش   -   خدمات یدک کش   -   حمل خودرو   -   کرایه حمل خودرو   -   قیمت حمل خودرو   -   مبلغ حمل خودرو   -   تعرفه حمل خودرو   -   شماره تماس حمل خودرو   -   خدمات حمل خودرو   -   حمل ماشین   -   کرایه حمل ماشین   -   قیمت حمل ماشین   -   مبلغ حمل ماشین   -   تعرفه حمل ماشین   -   شماره تماس حمل ماشین   -  آخرين صفحه