کرایه ماشین بر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00184.html
بازار خودرو

لازم است شرکت‌های خودروساز یک بازرسی کامل و دقیق از کار نمایندگان خود داشته باشند

۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹

نفوذ دلالان به شبکه نمایندگی خودروسازان

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، قیمت‌گذاری خودرو برمبنای حاشیه - کرایه ماشین بر ابوذر - بازار در حالی محقق شده که بسیاری از کارشناسان درخصوص توفیق آن در - کرایه ماشین بر ابوذر - تنظیم بازار تردید دارند و برخی - کرایه ماشین بر ابوذر - دیگر البته - کرایه ماشین بر ابوذر - این کار را امری ضرروی می‌دانند که باید در سال‌های گذشته - کرایه ماشین بر ابوذر - اجرا می‌شده است. اما به‎هرحال این امر در حال انجام است، هرچند شرط اصلی آن یعنی افزایش تولید و عرضه - کرایه ماشین بر ابوذر - و نیز ارتقای کیفی در شرایطی که خودروسازان با چالش کمبود قطعه روبه‎رو هستند، - کرایه ماشین بر ابوذر - بسیار سخت شده است.

اجرای مستمر این فرمول توسط خودروسازان درصورت افزایش تولید برای پاسخ به نیازهای بازار می‌تواند بازار خودرو را به آرامش، ثبات، تعادل نرخ و کشف حقیقی - کرایه ماشین بر ابوذر - قیمت‌ها برساند. اما کمبود عرضه و حضور دلالان که قیمت‌ها را روزبه‌روز افزایش می‌دهند و تداوم اعمال‌نظر در همین فرمول قیمت‎گذاری - کرایه ماشین بر ابوذر - نیز بهای این روزهای خودرو را در بازار نجومی کرده است. یک سر این موضوع را باید در برخی نمایندگی‌های خودروسازان جست‌وجو کرد.

در همین زمینه با محمد بیاتیان، کارشناس اقتصادی و نماینده پیشین مجلس به گفت‌وگو پرداختیم. وی معتقد است قانون فروش برمبنای - کرایه ماشین بر ابوذر - حاشیه بازار - کرایه ماشین بر ابوذر - اقدام صحیحی بوده و در بدترین شرایط اقتصادی و در شرایط پرچالش این روزهای خودروسازان در حال اجرا شدن است. وی همچنین برخی نمایندگی‌های خودروسازان - کرایه ماشین بر ابوذر - را در بروز وضعیت نابسامان فعلی بازار خودرو مقصر می‌داند و اظهار می‌کند: - کرایه ماشین بر ابوذر - «برخی کمر به ورشکست کردن خودروسازان بسته‌اند.»

 قیمت‌گذاری به نوعی آزاد شده و قرار بر این است قیمت‌ خودروها در کارخانه 5درصد کمتر از حاشیه بازار باشد. اما همچنان شاهد هستیم به‎صورت دستوری و با اختلاف حدود 10میلیون تومان نسبت‌به قیمت بازار، خودروها قیمت‌گذاری می‌شوند. به نظر شما دستوری‎بودن قیمت‎گذاری می‌تواند تاثیر این فرمول را از بین ببرد؟

این‌که قیمت خودرو در حاشیه بازار تعیین - کرایه ماشین بر ابوذر - شود، یکی از آرزوهای خودروسازان و البته دلسوزان فضای تولید و بازار خودرو بود. کسانی که هم برای مصرف‌کننده و هم برای تولیدکننده اهمیت ویژه‌ای قائل می‌شدند و می‌خواستند پول به جیب دلالان نرود. اما نوع تحقق این آرزو و البته قانون ازجمله مواردی بودند که باید بسیار درباره آن فکر می‌شد. این کار باید زمانی که همه چیز در شرایط عادی قرار داشت، اجرا می‌شد و این قانون تحقق پیدا می‌کرد. ما در شرایطی این قانون را در اختیار خودروسازان برای اجرا گذاشتیم که تولید خودرو در بدترین شرایط خود به سرمی‌برد. در فضای تولید خودرو رکود به وجود آمده - کرایه ماشین بر ابوذر - بود، در کنار آن پرواز نرخ ارز - کرایه ماشین بر ابوذر - را داشتیم و همچنین کمبود تیراژ خودرو که باعث شد فضا در دست دلال و واسطه قرار بگیرد. بنابراین خودروساز آن‌طور که باید نتوانسته تولیدات خود را به بازار عرضه کند و سودی برای خود به دست بیاورد.

 در این وضعیت انتقادهای بسیاری به خودروسازان و وزارت صمت می‌شود. چه راه‌حلی برای کاستن از این انتقادها وجود دارد؟

من فکر می‌کنم در شرایط فعلی قیمت خودرو تبدیل به چشم اسفندیار برای زدن خودروسازان و مدیران صنعتی ما شده است. وقتی قیمت - کرایه ماشین بر ابوذر - خودرویی - کرایه ماشین بر ابوذر - مانند پراید به 50‌میلیون تومان می‌رسد، - کرایه ماشین بر ابوذر - یعنی قانون عرضه خودرو بر مبنای حاشیه بازار در بدترین شرایط - کرایه ماشین بر ابوذر - خود اجرا شده است. باید خودروسازان در کنار وزارت صنعت، معدن و تجارت یک هم‌افزایی فکری داشته باشند و تمهیدات کوتاه‌‎مدتی  را برای قیمت‌های افسار گسیخته بیندیشند. درحال‎حاضر بازار دست دلالان است. یعنی اگر در روزهای آینده شنیدیم قیمت پراید به بالای 70 میلیون رسیده است، نباید - کرایه ماشین بر ابوذر - تعجب کنیم. به نظرم این وضعیت، در حال خنثی‎کردن راهکار فروش بر مبنای حاشیه - کرایه ماشین بر ابوذر - بازار است. افسارگسیختگی بازار و عطشی که در مصرف‌کننده‌ها وجود دارد، بازار را تحت‌شعاع قرار داده و - کرایه ماشین بر ابوذر - این قانون را لوث کرده است. فکر می‌کنم به صورت کوتاه‌مدت هم که شده است، شرکت‌های خودروسازی در کنار - کرایه ماشین بر ابوذر - وزارت صمت باید بازار را کنترل کنند. به‎طور کلی معتقدم خودرو باید با قیمت حاشیه بازار در اختیار مصرف‌کننده قرار بگیرد و زیان ناشی‌از افزایش قیمت از جیب مصرف‌کننده به جیب دلالان نرود.

 خودروسازان از زیان 11هزارمیلیارد تومانی از ابتدای سال تا امروز سخن می‌گویند. اما شما معتقد هستید این قانون در زمان نامناسبی اجرا شده است. چه پیشنهاد - کرایه ماشین بر ابوذر - و روشی وجود دارد تا هم خودروساز ضرر نکند و هم زمان مناسب برای - کرایه ماشین بر ابوذر - فروش برمبنای حاشیه بازار به دست بیاید؟

درحال‎حاضر بسیاری از نمایندگی‌ها، خودروهای فراوانی برای عرضه در اختیار دارند اما خودروسازان درحال پیش‎فروش خودرو برای سال‌ 99 یا اواخر 98 هستند. اگر بدبینانه بخواهیم به این موضوع بنگریم، شاید مافیایی در دل آن مشاهده کنیم. البته مدیران خودروسازی به این مساله راضی نیستند. اگر کمی در - کرایه ماشین بر ابوذر - این خصوص تحقیق کنیم، خواهیم دید این نمایندگی‎ها دربرخی موارد هم به ضرر خودروسازان و هم مردم اقداماتی را انجام می‌دهند. به این صورت که در دست دلال‌ها خودروهای فراوانی وجود دارد اما برای عرضه به مردم خودرویی موجود نیست. اگر در این خصوص مدیریت مناسبی انجام شود، می‌توان حلقه مفقوده را پیدا کرد و از - کرایه ماشین بر ابوذر - زیان - کرایه ماشین بر ابوذر - انباشته صنایع خودروسازی جلوگیری کرد. با تغییر - کرایه ماشین بر ابوذر - مدیریتی و تغییر هیات‎مدیره‌ها اتفاقی رخ نخواهد داد. باید بر سیاست‌ها و نوع عرضه خودرو به بازار نظارت مناسبی وجود داشته باشد. این‎که بگوییم کسانی که در یک‌سال گذشته و با کد ملی خودرو دریافت کرده‎اند، نمی‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند، راه درمان نخواهد بود. تجربه نشان - کرایه ماشین بر ابوذر - داده است در این کشور هرچیزی سهمیه‌بندی شده، سود دلالان افزایش - کرایه ماشین بر ابوذر - پیدا کرده اما در وضعیت موجود تغییری حاصل نشده است. بنابراین این کار درمان درد نیست و باید چاره را در جای دیگری پیدا کرد. در این راستا، باید از جانب دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان تعزیرات و سازمان بازرسی نظارت جدی - کرایه ماشین بر ابوذر - روی - کرایه ماشین بر ابوذر - بازار خودرو انجام شود تا از نابسامانی که بین مصرف‌کننده و تولیدکننده به‌وجود آمده است، جلوگیری شود.

 به‌نظر شما برخی نمایندگی‌های خودروسازان در بروز این وضعیت برای بازار نقش دارند؟

من فکر می‌کنم نمایندگی‌ها در این خصوص نقش دارند. البته نمی‌توان به صورت عام این مساله را بیان - کرایه ماشین بر ابوذر - کرد و آن را به همه نمایندگی‌ها این موضوع را تعمیم دهیم. اما برخی نمایندگی‌ها در بروز شرایط - کرایه ماشین بر ابوذر - بد برای بازار خودرو - کرایه ماشین بر ابوذر - نقش ایفا می‌کنند. اگر به یکی از این نمایندگی‌ها برای خرید خودرویی که در کارخانه 50 میلیون تومان است، مراجعه کنید، خواهید دید به شما قیمت 70میلیون می‌دهند و عنوان می‌کنند 50 میلیون به‎صورت رسمی دریافت می‌کنیم و برای 20 میلیون تومان باقیمانده رسید هم نمی دهیم. این‌گونه - کرایه ماشین بر ابوذر - با مشتریان رفتار می‌کنند. این امر، معضلی برای بازار خودرو است و طبیعتا این نمایندگی‎ها دلسوز خودروساز نیستند بلکه یک بخش از پازل ورشکست‌کننده شرکت‌های خودروساز هستند. بنابراین لازم است شرکت‌های خودروساز - کرایه ماشین بر ابوذر - یک بازرسی کامل و دقیق از کار نمایندگان خود داشته باشند.

 به افزایش قیمت خودرو اشاره کردید. آیا تداوم این بالارفتن بها سبب از بین رفتن بحث ارزش افزوده و اقتصادی بودن تولید - کرایه ماشین بر ابوذر - در صنعت خودرو ایران خواهد - کرایه ماشین بر ابوذر - شد؟

خودروسازان نیز این موضوع را تایید خواهند کرد که بالارفتن بی‌رویه قیمت‌ها به معنی افزایش سود آن‌ها نیست بلکه به معنای حرکت به سمت ورشکست کردن این صنعت خواهد بود. باتوجه به نابسامانی که در بازار خودرو داریم، یک عده درپی زمین‎زدن صنعت خودرو هستند. شاید در پس ذهن این افراد بحث واردات خودرو در کلاس خودروهای داخلی مانند خودروهای چینی و... باشد. اگر نگاه‌مان را تیزتر و قوی‌تر کنیم به مافیایی می‌رسیم که با این روند به سمتی حرکت‌ می‌کنند که شرکت‌های خودروساز ما را زمین بزنند و با جایگزینی خودروهای چینی باعث بیکاری ده‌ها هزار نفر در سطح کشور شوند.

 بسیاری از کارشناسان معتقدند سال آینده سال سختی برای اقتصاد خواهد بود. شما وضعیت صنعت خودرو در سال آینده را باتوجه به بدهی سنگینی که در سال جاری متحمل شده‌اند، چگونه پیش‎بینی می‌کنید؟

به نظر من سال آینده سال دشواری خواهد بود. اما اگر شرکت‌های خودروساز با برنامه جلو بروند و بتوانند نبض بازار را در دست‌ بگیرند و اجازه ندهند - کرایه ماشین بر ابوذر - بازار به محلی برای جولان دلال‌ها تبدیل شود، می‌توان سال آینده را مدیریت - کرایه ماشین بر ابوذر - کرد و سال - کرایه ماشین بر ابوذر - خوبی - کرایه ماشین بر ابوذر - را پشت سر گذاشت. به‎هرحال صنعت خودرو کشور ما که یک صنعت مادر و نیازمند کمک ویژه دولت است. چرا که تحریم‌ صنعت خودرو همواره جزو اولین تحریم‌ها برای کشورهای غربی بوده، بنابراین در برنامه‌های دولت برای - کرایه ماشین بر ابوذر - قبل از پایان سال 97 تدوین یک بسته حمایتی برای صنعت خودرو باید در اولویت باشد. در این بسته حمایتی می‌توان - کرایه ماشین بر ابوذر - بسته‌های ارزی برای خرید مواد اولیه تولید خودرو و تسهیلاتی در راستای پوشش زیان‌ انباشته خودروسازان در این بازار را در نظر گرفت. در کنار آن دولت باید تسهیلاتی بهره پایین به‌منظور خرید خودرو را در اختیار مردم بگذارد.

 آیا قیمت خودرو - کرایه ماشین بر ابوذر - تعدیل خواهد شد؟

اگر تولید خودرو به روند معمول خود بازگردد، قیمت‌ها تعدیل خواهند شد. اما آنچه در این آشفته‌بازار اصلا به آن توجه نمی‌شود، بحث توسعه و تولید محصولات جدید است. شرکت‌های خودروساز باید به سمتی حرکت کنند که خودروهای باکیفیت و با آپشن‌های بالا به مردم تحویل دهند. شاید شرکتی مانند سایپا سود اصلی خود را از بالا بودن تیراژ خودرویی مانند پراید به دست آورد، اما اگر من جای مدیر سایپا بودم، تولید پراید را متوقف می‌کردم و سراغ خودرو دیگری می‌رفتم که مطابق با استانداردهای روز بوده تا در آینده قابلیت رقابت در داخل کشور را داشته باشد.

 وضعیت واردات خودرو را چگونه می‌بینید؟ آیا ادامه این روند و ممنوعیت واردات خودرو منصفانه است؟

با بستن سایت - کرایه ماشین بر ابوذر - ثبت‌سفارش و ماندن خودروها در گمرک و مباحث دیگر درواقع خودتحریمی می‌کنیم. ما نمی‌گوییم خودرو لوکس چندمیلیاردی وارد شود. اما باید به خودروهایی که تا حدودی مورد مصرف طبقه متوسط جامعه هستند، اجازه واردات داده شود. می‌توان با واردات خودرو بازار را تعدیل کرد. - کرایه ماشین بر ابوذر -  یعنی این تب را که در بازار خودرو به وجود آمده و در حال تبدیل‎ به تشنج است و می‌تواند صنعت خودرو را به - کرایه ماشین بر ابوذر - کما ببرد، بنابراین می‌توان با واردات خودرو آن را بهبود بخشید. بنابراین دولتمردان و تصمیم‌گیرندگان باید بحث واردات خودرو را به‎صورت کنترلی آزاد کرده و سایت ثبت‌سفارش را باز کنند تا سال آینده واردات خودروهای خارجی از سر گرفته شود.

 بر این اساس به‌نظر شما واردات خودرو می‌تواند بازار خودروهای داخلی را هم به آرامش برساند؟

مطمئنا واردات خودروهای خارجی تاثیر مثبتی در کاهش - کرایه ماشین بر ابوذر - قیمت خودروهای داخلی خواهد داشت.

اولين صفحه   -  قیمت جرثقیل خودروبر ابوذر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر ابوذر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -   چرخگیر ابوذر   -  آخرين صفحه