کرایه چرخگیر اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00415.html
ترخیص خودروهای مانده در گمرک

در مجوع 1477 خودرو در بندرهای شهید رجایی، باهنر و بندر لنگه به گمرک اظهار شده و 2481 خودرو تاکنون به گمرک اظهار نشده است که در مجموع 3958 خودرو در این گمرک‌ها بلاتکلیف مانده‎اند

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۶

احتمال صادرات خودروهای دپوشده توسط واردکنندگان

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ضرورت تعیین تکلیف خودروهای موجود در گمرک استان هرمزگان با - کرایه چرخگیر اسلامشهر - توجه مصوبه هیات‌دولت براساس توافق سران قوا و - کرایه چرخگیر اسلامشهر - دستورالعمل اجرایی وزارت صمت در حالی مورد بررسی خبرنگار «دنیای خودرو» قرار گرفت که علیرضا دشتانی، ناظرکل گمرک استان هرمزگان و رئیس گمرک بندرعباس برخلاف گذشته از پاسخگویی به تماس‌های این روزنامه امتناع می‌کند. گمرک استان هرمزگان به‌عنوان بزرگ‌ترین محل ورودی کالا به کشور همیشه دارای اهمیت مضاعفی بوده و اطلاعات و آمار آن به‌دلیل موقعیت استراتژیک این استان منشأ بیشتر محاسبات تجاری، فعالان و بازرگانان کشور قرار می‌گیرد. 

در - کرایه چرخگیر اسلامشهر - خصوص وضعیت آماری خودروهای بلاتکلیف در - کرایه چرخگیر اسلامشهر - گمرک‌های استان هرمزگان احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس می‌گوید: «٣هزار و ٩۵٨ دستگاه خودرو در بندرهای شهید رجایی، باهنر و بندر لنگه بلاتکلیف مانده‌اند.»

البته خوداظهاری درباره 329 دستگاه خودرو به گمرک شهید رجایی در حالی انجام شده است که درخصوص 337 خودرو دیگر موجود در انبارهای این گمرک تاکنون هیچ‎گونه خوداظهاری انجام نشده است. بر این اساس، در مجموع در این گمرک 666 خودرو بلاتکلیف وجود دارد.

احمد مرادی؛ نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی - کرایه چرخگیر اسلامشهر - آباد و خمیر

منشأ ارز خودروهای اظهارنشده معلوم نیست

تعداد خودروهای اظهارشده در گمرک شهید باهنر تاکنون چند دستگاه بوده و چه تعداد خودرو در این گمرک وجود دارد که فرآیند قانونی اظهار آنان انجام نشده است؟ 

گزارش خوداظهاری درباره 958 دستگاه خودرو در گمرک شهید باهنر محقق شده است اما 2102 خودرو نیز تاکنون به گمرک اظهار نشده‌اند. در بندر لنگه نیز 190 خودرو خوداظهاری شده و42 دستگاه خودرو در انبارهای این گمرک تاکنون خوداظهاری نکرده‎اند.

مجموع خودروهای موجود در گمرک‌های استان چه عددی است؟ چه تعداد از این خودروها به‌عنوان اموال متروکه در - کرایه چرخگیر اسلامشهر - اختیار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی قرار - کرایه چرخگیر اسلامشهر - گرفته است؟

در مجوع 1477 خودرو در - کرایه چرخگیر اسلامشهر - بندرهای شهید رجایی، باهنر و بندر لنگه به گمرک اظهار شده و 2481 خودرو تاکنون به گمرک اظهار نشده است که در مجموع 3958 خودرو در این گمرک‌ها بلاتکلیف مانده‎اند و باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند. 424 دستگاه خودرو نیز به دلیل توقیف در گمرک به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی فرستاده شده است.

از این آمار چه تعداد خودرو دارای تخلف قضایی هستند و سرنوشت این خودروها چه می‌شود؟

- کرایه چرخگیر اسلامشهر -

طبق آمار - کرایه چرخگیر اسلامشهر - موجود - کرایه چرخگیر اسلامشهر - 152 دستگاه خودرو از محل 12 فقره اظهارنامه به دلیل عدم تایید مجوز ثبت سفارش در کمرگ شهید باهنر رسوب شده است و به پیگیری قضایی نیاز دارد. همان‌طور که گفته شد 424 - کرایه چرخگیر اسلامشهر - دستگاه خودرو در این گمرک به دستور مرجع قضایی توقیف و به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی فرستاده شده است. البته تمام خودروها در مهلت قانونی، به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام شده اما به‌علت ممنوعیت ترخیص خودرو، سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی کالا را خارج نکرده است.

مالکیت خودروهای مانده در گمرک‌های استان هرمزگان به چه نحوی بررسی شده است؟ چه میزان از این خودروها از ارز دولتی برای واردات استفاده کرده‌اند؟ 

صاحبان خودروهای خوداظهار در گمرک بندر - کرایه چرخگیر اسلامشهر - شهید باهنر، برخی واردکنندگان حقوقی مختلف هستند و تعدادی کمی نیز بر اساس بخش‎نامه 19 افراد حقیقی هستند. در گمرک بندر لنگه نیز اکثر صاحبان خودروها افراد مختلف و غیرنمایندگی هستند. اکثر خودروهای خوداظهار در گمرک شهید باهنر از ارز دولتی استفاده کرده‌اند، اما در گمرک بندر لنگه 99 درصد ورود کالا بدون انتقال ارز انجام شده است. درخصوص خودروهای اظهارنشده گمرک، هیچ‎گونه اطلاعاتی از منشأ ارز در اختیار نداریم.

مهدی دادفر؛ دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران

صادرات معکوس؛ آخرین راه واردکنندگان

وضعیت خودروهای بلاتکلیف‌مانده - کرایه چرخگیر اسلامشهر - در گمرک‌های کشور را چگونه بررسی می‌کنید؟ آیا در خصوص ترخیص این خودروها اقدام موثری طی ماه گذشته انجام شده است؟

وضعیت خودروهای بلاتکلیف‎مانده در گمرک‌های کشور هیچ تغییری نداشته و چه‎بسا نگرانی‌های بیشتری در این خصوص به‌وجود آمده است. زیرا باتوجه به گذشت بیش‌از 30 روز از تاریخ ابلاغ مصوبه هیات‌دولت شاهد اقدام موثری از سوی مسئولان ذی‌ربط نیستیم. درحالی که شرکت‌های نمایندگی و واردکنندگان خودرو تحت‌فشار شدید خریداران خود هستند، وعده‎های دولت، اوضاع را برای آنان بغرنج‌تر از گذشته کرده است.

شرکت‌های واردکننده خودرو امروز (چهارشنبه) در جلسه برای تشریک مساعی و پیدا کردن بازارهای جایگزین برای خودروهای مانده در گمرکات - کرایه چرخگیر اسلامشهر - کشور دور هم جمع خواهند شد تا شاید بتوانند با خروج خودروهایشان از - کرایه چرخگیر اسلامشهر - گمرک‌های کشور در قالب صادرات به دیگر کشورها، از زیان دوچندان و امید دادن‌های هفته به هفته مسئولان رهایی یابند.

این عمل شاید به خودی خود برای شرکت‌های واردکننده - کرایه چرخگیر اسلامشهر - زیان به همراه داشته باشد اما باتوجه به این‎که هیات‌دولت تدبیری برای اجرای دستورات خود ندارد، تنها راه باقیمانده پیش روی شرکت‌های نمایندگی و واردکنندگان خودرو است. 

امید دادن‌های هیات‌دولت درخصوص ترخیص خودروهای بلاتکلیف‌مانده را چگونه - کرایه چرخگیر اسلامشهر - ارزیابی می‌کنید؟ آیا این امکان وجود دارد هیات‌دولت تا پایان سال به قول‌های خود درخصوص واردات این خودروها بدون انتقال ارز عمل کند؟ 

 متاسفانه این امید - کرایه چرخگیر اسلامشهر - در بین مدیران شرکت‌های واردکننده از بین رفته است و حس دلسوزی مسئولان برای اموال مردم و ضایع شدن حق وجود ندارد. مسئولان و قانون‎گذاران درخصوص ممنوعیت واردات حتی نمی‌دانستد خودشان از وضع این قانون - کرایه چرخگیر اسلامشهر - به چه نتیجه - کرایه چرخگیر اسلامشهر - خواهند رسید. درحالی‌که مدیریت و حفظ آرامش در بازار از - کرایه چرخگیر اسلامشهر - وظایف دولت است، با تصمیمات اشتباه و عجیب نظم موجود در این صنعت - کرایه چرخگیر اسلامشهر - را برهم زده‌اند و سخت‎ترین شرایط ترخیص و پرهزینه‎ترین شرایط را برای ترخیص خودروهای مانده - کرایه چرخگیر اسلامشهر - گمرک‌های گذاشتند اما به همین قول خود نیز عمل نمی‌کنند.

جای تاسف دارد شرکت‌های نمایندگی هزینه صادرات معکوس را به جان بخرند تا آبروی خود را حفظ کنند، اما دولت - کرایه چرخگیر اسلامشهر - هر ماه - کرایه چرخگیر اسلامشهر - یک وعده جدید غیراجرایی به مردم و واردکنندگان بدهد، چراکه در کشور ما، قانون نانوشته‌ایی وجود دارد که هرکجا بخش خصوصی در فرآیند تجارت حضور دارد، مانع فعالیت‌ آن می‌شوند و متاسفانه عده‌ای هم نادانسته و - کرایه چرخگیر اسلامشهر - یا برخی هم دانسته به این قانون نانوشته عمل می‌کنند.

چرا هیات‌دولت سوال نمی‌کند که نتیجه مصوبه خودش که به‌عنوان دستورالعمل ابلاغ کرده است چه شد؟ زمانی - کرایه چرخگیر اسلامشهر - که هیات‌دولت پیگیر مصوبه‌های خود نباشد، نتیجه این می‌شود که بار و فشار تصمیمات اشتباه آنان به گرده عده‌ای خاص می‌افتد. هیات‌دولت به‎عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور باید در این خصوص پاسخگوی خواسته‌های مردم باشد.
 
شرایط دولت برای ترخیص - کرایه چرخگیر اسلامشهر - خودروها مانده در گمرک‌های کشور را چگونه ارزیابی - کرایه چرخگیر اسلامشهر - می‌کنید؟ 

شرایط دولت برای ترخیص این خودروها غیرکارشناسی است و نشان از آن دارد دولت تصمیمی برای خارج‎کردن این خودروها از گمرک‌های کشور ندارد. درصورتی که هیات‌دولت بخواهد برای واردات خودروهای بلاتکلیف‌مانده دستورالعمل اجرایی مصوب کند باید شرایط مناسب‌تری را در نظر بگیرد.

تمام پرداخت‌های شرکت‌های نمایندگی و واردکنندگان خودرو به‎صورت نقدی صورت می‌پذیرد و نرخ - کرایه چرخگیر اسلامشهر - ارز سامانه که همان نرخ - کرایه چرخگیر اسلامشهر - بازار آزاد است - کرایه چرخگیر اسلامشهر - برای این خودروها در نظر گرفته شده و ضمانت‌نامه نیز - کرایه چرخگیر اسلامشهر - درخصوص ترخیص این خودروها مورد قبول دولت نیست. هیچ توجیهی برای ترغیب واردکنندگان برای اقدام به ترخیص این خودروها از گمرک‌های کشور به وجود نیامده است.

درحال‎حاضر تنها انگیزه شرکت‌های نمایندگی - کرایه چرخگیر اسلامشهر - و واردکننده خودرو برای پیگیری موضوع ترخیص خودروهای وارداتی، ایفای تعهدات آنان به مشتریان خود است. واردکنندگان خودرو تمام هزینه‌هایی را که به آنان تحمیل شده، پرداخت کرده‌اند و دیگر تاب پرداخت هزینه‌های بیشتری - کرایه چرخگیر اسلامشهر - را ندارند.

این مشکلات تنها گریبان واردکنندگان را گرفته اما در واقع متوجه تمام سازمان‌ها مثل تعزیرات حکومتی، بنادر و کشتیرانی، گمرک و قوه‌قضاییه است. بنابراین نباید این بار سنگین را تنها به - کرایه چرخگیر اسلامشهر - گردن شرکت‌های نمایندگی و واردکنندگان خودرو گذاشت.

اولين صفحه   -  قیمت ماشین بر اسلامشهر   -   مبلغ ماشین بر اسلامشهر   -   تعرفه ماشین بر اسلامشهر   -   شماره تماس ماشین بر اسلامشهر   -   خدمات ماشین بر اسلامشهر   -   خودرو سوار اسلامشهر   -   کرایه خودرو سوار اسلامشهر   -   قیمت خودرو سوار اسلامشهر   -   مبلغ خودرو سوار اسلامشهر   -   تعرفه خودرو سوار اسلامشهر   -   شماره تماس خودرو سوار اسلامشهر   -   خدمات خودرو سوار اسلامشهر   -   جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   چرخگیر اسلامشهر   -   کرایه چرخگیر اسلامشهر   -   قیمت چرخگیر اسلامشهر   -   مبلغ چرخگیر اسلامشهر   -   تعرفه چرخگیر اسلامشهر   -   شماره تماس چرخگیر اسلامشهر   -   خدمات چرخگیر اسلامشهر   -   امداد خودرو امیر آباد   -   کرایه امداد خودرو امیر آباد   -   قیمت امداد خودرو امیر آباد   -   مبلغ امداد خودرو امیر آباد   -   تعرفه امداد خودرو امیر آباد   -   شماره تماس امداد خودرو امیر آباد   -   خدمات امداد خودرو امیر آباد   -   امداد خودرو سیار امیر آباد   -   کرایه امداد خودرو سیار امیر آباد   -   قیمت امداد خودرو سیار امیر آباد   -   مبلغ امداد خودرو سیار امیر آباد   -   تعرفه امداد خودرو سیار امیر آباد   -   شماره تماس امداد خودرو سیار امیر آباد   -   خدمات امداد خودرو سیار امیر آباد   -   خودروبر امیر آباد   -  آخرين صفحه