کرایه کفی خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00051.html

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: رانندگی با پلاک مالک خودرویی که به فرد دیگری فروخته شده است، تخلف محسوب می شود و مشمول 50 هزار تومان جریمه خواهد شد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹

تعویض پلاک نشدن خودرو پس از فروش چقدر جریمه دارد؟

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ علی اصغر مهری روز به هموطنان توصیه کرد قبل از اقدام به سفر نوروزی نسبت به تعویض پلاک خودروی خود اقدام - کرایه کفی خودروبر - کنند تا در طول سفر دچار مشکل نشوند.

وی ادامه داد: از معایب عدم تعویض پلاک خودرو برای - کرایه کفی خودروبر - خریدار این است که ممکن است - کرایه کفی خودروبر - خودروی خریداری شده در اصالت ارکان یا اصالت اسناد مشکل داشته یا دستور قضایی یا خلافی بالای یک میلیون تومان - کرایه کفی خودروبر - داشته باشد. این مسائل مشکلاتی را برای خریدار خودرو به وجود می آورد که ممکن است خریدار - کرایه کفی خودروبر - از آن اطلاع نداشته باشد.

سرهنگ مهری اظهار داشت: در - کرایه کفی خودروبر - صورتی که خریدار خودرو نسبت به تعویض پلاک خودرو اقدام - کرایه کفی خودروبر - نکرده باشد، مشمول جریمه 50 هزار تومانی می شود و در صورتی که خودرو دارای اشکالات مطرح شده باشد نیز خریدار بار دیگر دچار مشکل می شود و باید نسبت به رفع این مسائل اقدام کند.

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد ساعت کار مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در کشور در آستانه نوروز گفت: از ۱۰ تا ۲۰ اسفند ماه ساعت پذیرش این مراکز تا ساعت ۱۷ و از ۲۰ تا پایان اسفند ماه ساعت پذیرش مراکز تا ساعت ۱۹ خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این تصمیم در راستای - کرایه کفی خودروبر - افزایش خدمات رسانی به شهروندان اتخاذ شده است، افزود: تمام مراکز موظف هستند نسبت به ارائه خدمات - کرایه کفی خودروبر - به خودروهای پذیرش - کرایه کفی خودروبر - شده تا هر ساعتی که کار آنها به اتمام برسد، اقدام کنند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور نیروی انتظامی نسبت به توقیف برخی از خودروها به دلیل داشتن دستور قضایی مبنی بر توقیف، نداشتن مدارک معتبر بیمه نامه شخص ثالث و معاینه فنی در تعطیلات نوروزی هشدار داد.

- کرایه کفی خودروبر - سرهنگ مهری افزود: به راهور استان ها - کرایه کفی خودروبر - و مسئولان ستاد راهور اعلام شده تا در این زمینه اطلاع رسانی شود که شهروندان قبل از - کرایه کفی خودروبر - سفرهای نوروزی نسبت به رفع موارد عنوان شده و جلوگیری از توقیف خودرو، اقدام کنند.

وی ادامه داد: تجارب سال گذشته حکایت از آن دارد که خودروی برخی رانندگان در مواقع سفر نوروزی به دلایل مختلفی از جمله داشتن دستورات قضایی و - کرایه کفی خودروبر - خلافی بالای یک میلیون تومان مستلزم توقیف یا نداشتن بیمه نامه شخص ثالث معتبر ضمن اعمال قانون به توقفگاه منتقل شده است. در برخی موارد نیز خودروها به دلیل رانندگی بدون گواهی نامه مجاز و داشتن بیش از 30 نمره منفی در گواهی نامه که مستلزم ضبط است یا وجود احکام قضایی منبی بر محرومیت از رانندگی با اعمال قانون و ممانعت از رانندگی مواجه شده اند.

سرهنگ مهری افزود: برخی خودروها نیز صرفا به دلیل همراه نداشتن مدارک مجاز برای رانندگی یا نداشتن کارت معتبر معاینه فنی جریمه می شوند که همه این موارد باعث می شود برنامه سفر آنها به نوعی تحت شعاع قرار گیرد.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور به هموطنان توصیه کرد در فرصت باقیمانده تا پایان اسفندماه با مراجعه به مراجع ذی ربط نسبت به رفع دستورات توقیف صادره یا اخذ - کرایه کفی خودروبر - مدارک مجاز و معتبر بیمه نامه شخص ثالث و معاینه فنی معتبر - کرایه کفی خودروبر - اقدام کرده و هرگونه دغدغه خاطر در این زمینه را برطرف کنند تا با خاطری آسوده به سفرهای نوروزی بروند.

سرهنگ مهری با تاکید بر اینکه هدف پلیس جریمه کردن نیست، گفت: این مسائل قبل از آغاز سال جدید اطلاع رسانی می شود تا هموطنان آگاه شوند و نسبت به رفع مسائل مطرح شده اقدام کنند در این زمینه پلیس نمی تواند به صرف اینکه رانندگان همراه خانواده به سفر رفته اند از تخلف آنها چشم پوشی کند چرا که خودرویی که دستور قضایی دارد، تردد آن تخلف است و پلیس نمی تواند قانون را زیر پا بگذارد یا خودرویی که بیمه نامه شخص ثالث نداشته اجازه تردد ندارد چرا که اگر اتفاقی رخ دهد، بستگان راننده شاکی می شوند - کرایه کفی خودروبر - که چرا پلیس اجازه تردد به این خودرو را داده است.

وی تاکید کرد: مبلغ جریمه مندرج در پلاک های وسایل نقلیه با مراجعه در سایت 120 امکان پذیر است و رانندگان می توانند به صورت اختیاری و موردی برخی از مبالغ را پرداخت کنند. بر این اساس با پرداخت بخشی از این جریمه ها، افرادی که یک میلیون جریمه دارند، مبالغ جریمه آنها کاهش یافته و دستور توقیف لغو می شود اما برای پرداخت بیش از یک - کرایه کفی خودروبر - میلیون تومان باید به مراکز اجرائیات مراجعه کنند تا دستور توقیف خودروی آنها حذف شود.

اولين صفحه   -  قیمت حمل خودرو   -   مبلغ حمل خودرو   -   تعرفه حمل خودرو   -   شماره تماس حمل خودرو   -   خدمات حمل خودرو   -   حمل ماشین   -   کرایه حمل ماشین   -   قیمت حمل ماشین   -   مبلغ حمل ماشین   -   تعرفه حمل ماشین   -   شماره تماس حمل ماشین   -   خدمات حمل ماشین   -   کفی   -   کرایه کفی   -   قیمت کفی   -   مبلغ کفی   -   تعرفه کفی   -   شماره تماس کفی   -   خدمات کفی   -   کفی خودروبر   -   کرایه کفی خودروبر   -   قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -  آخرين صفحه