خدمات جرثقیل خودروبر چیذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 03948.html
تیگو7

تیگو7 که پرچمدار محصولات چری است نیز پس از به نمایش درآمدن خودرو مفهومی TX در نمایشگاه ژنو و بازخوردهای مثبتی که در پی داشت، درنهایت به محصولی مدرن و آینده‌نگر تبدیل شد و برای رقابت با همتایان کره‌ای و ژاپنی پا به عرصه رقابت جهانی گذاشت.

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵

بررسی تیگو7، محصولی آینده‌نگر و پیشرو

 به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر -  کمپانی چری که سال 1991 در شهر ووهو استان آن هوی چین فعالیت خود را آغاز کرد، از همان ابتدا درک - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - درستی از خواسته و انتظارات - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - مشتریان خودرو، زمینه فرهنگی و روند بازار داشت و ماحصل آن را در دستور کار طراحان و مهندسان ارشد خود قرار داد. به همین خاطر تمام مراحل طراحی و تولید یک محصول در این شرکت از استانداردهای بین المللی تبعیت می‌کند. 
به‌طور کلی تیم - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - طراحی چری تلاش می‌کند تا به طرح‌ها و فرم‌های خود روح ببخشد و بر همین اساس هر محصولی که توسط این شرکت معرفی می‌شود، دارای روح خاص و منحصر به‌فرد است.
این روحیه استقلال‌طلب که از زمان تاسیس برند در دستور کار مدیران و مهندسان چری به‌خوبی مشاهده می‌شود، سبب شده است - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - برخلاف بسیاری از برندهای چینی، راه رشد و توسعه را طبق استانداردهای جهانی در پیش بگیرد و شخصیتی کاملا مستقل کسب کند. بر همین اساس مهندسان این شرکت تاکنون دو خودرو مفهومی - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - آلفا و بتا را با الهام از عناصر چینی به نمایش درآورده‌اند که به‌خوبی نمایانگر طراحی خاص و منحصربه‌فرد چری است.
تیگو7 که پرچمدار محصولات چری است نیز پس از به نمایش درآمدن خودرو مفهومی TX در نمایشگاه ژنو و بازخوردهای مثبتی که در پی داشت، درنهایت به محصولی مدرن و آینده‌نگر تبدیل شد و برای رقابت با همتایان کره‌ای و ژاپنی پا به - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - عرصه رقابت جهانی گذاشت.
- خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - شرکت مدیران‌خودرو شریک تجاری چری در - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - ایران، به‌دلیل - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - استقبال گسترده خریداران از این محصول هوشمند و پیشرفته، از روز گذشته برای سومین‌بار پیش‌فروش چری تیگو7 ویژه مهرماه را در کلیه نمایندگی‌های مجاز فروش برند چری در ایران آغاز کرد و بر همین اساس علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی www.cheryco.ir  اطلاعات بیشتری کسب کنند.

خدمات جرثقیل خودروبر چیذر

چهره‌ای پویا، برگرفته از عناصر طبیعی

 آب در فرهنگ چین به دو صفت آرامش و تلرانس بالا معروف است که چری این صفات را در شعار «سیرتی به‌خوبی آب» و طراحی خود به‌کار گرفته است. بر همین اساس می‌توان حالت سیال بودن آب را در طراحی هیدرودینامیکی این خودرو - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - به‌خوبی مشاهده کرد. در نمای روبه‌رو، حالت - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - اسپرت و جوان‌پسند تیگو7، بیننده را جذب خود می‌کند. چراغ‌های کشیده و - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - زاویه‌دار نیز تاثیر بسزایی در ایجاد چهره تهاجمی - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - این خودرو دارند. همچنین وجود دی‌لایت در قسمت بالای چراغ، مدرن‌بودن این خودرو را گوشزد می‌کند. برای فرم کلی چراغ‌ها نیز از صورت کوسه الهام گرفته - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - شده و روحیه تهاجمی را درون کالبد تیگو7 دمیده است. جلوپنجره موجی‌شکل خودرو نیز حالت امواج یک رودخانه خروشان را تداعی کرده و در عین سادگی حس قدرت
 را به بیننده القا می‌کند.
در نمای جانبی نیز طراحی هنرمندانه و زیبای تیگو7، فراتر از انتظار است. از سوی دیگر زه‌کشی کروم، - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - بخشی از شیشه‌ها را فراگرفته است و همین موضوع لوکس‌بودن این کراس‌اوور را دوچندان می‌کند. از طرفی روف‌ریل و رکاب نقره‌ای‌رنگ که برای این خودرو درنظر گرفته شده، ظاهر اسپرت و جوان‌پسندی را برای آن به ارمغان آورده است. البته مهم‌ترین عنصر در طراحی نمای جانبی تیگو7، خط حجم‌دهنده‌ای است که از گوشه‌ چراغ جلو و روی گلگیر عقب، در امتداد دستگیره‌ها کشیده و به چراغ راهنمای روی درهای جلو منتهی می‌شود. گفتنی است این خطوط تداعی‌کننده مسیر - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - حرکت یک قایق در دل دریا بوده، به‌طوری‌که این خطوط ارتباط مناسبی را میان چراغ‌های عقب و جلو خودرو ایجاد کرده است.
طراحی نمای عقب تیگو7 نیز به نسبت سایر - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - بخش‌ها پیچیدگی کمتری دارد و بر مبنای - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - استانداردهای جهانی شکل گرفته است. همچنین چراغ‌های عقب این خودرو با خطوط زاویه‌دار و الهام‌گیری از شمایل پنجه ببر طراحی شده، به‌طوری‌که طراحی مدرن آن بازتابی از رویکرد نوین طراحی در برند چری است. این چراغ با - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - بهره‌گیری مبتکرانه از سه نوار چراغ LED، توانسته است حس و حال موجودی تهاجمی را خلق کند.
 

طراحی مدرن کابین، با هدف کارایی و راندمان بالا

هنگام ورود به کابین چری تیگو7، نخستین موردی که توجه را - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - به خود جلب می‌کند، طرح کشیده داشبورد است که با الهام‌گیری از بال‌های بزرگ و کشیده عقاب، تجلی‌بخش شکوه و عظمت بوده و به‌خوبی حس قدرت را به سرنشینان القا می‌کند. - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - همچنین پوشش چرمی به‌کار رفته در بخش‌هایی از داشبورد که از متریال باکیفیت تشکیل شده است، توانسته به‌خوبی روحیه لوکس بودن این کراس‌اوور مدرن را به نمایش بگذارد. طراحی فضای کابین در عین سادگی، مدرن و کارآمد است که آسایش و ایمنی را در کنار تجهیزات رفاهی فراوان در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. همچنین سقف تمام‌شیشه‌ای پاناروما، یکی دیگر از امکاناتی است که لذت سواری با تیگو 7 را برای سرنشینان به ارمغان آورده است. از سوی دیگر نمایشگر 9‌اینچی تمام‌لمسی که در مرکز داشبورد تعبیه شده است، علاوه‌بر این‌که ظاهری زیبا و چشم‌نواز پدید آورده است، وظیفه نمایش اطلاعات مربوط به سیستم صوتی، سیستم تهویه مطبوع - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - اتوماتیک دوگانه و دوربین 360‌درجه را نیز برعهده دارد. نکته قابل توجه در مورد دوربین 360‌درجه این خودرو، وجود چهار دوربین در جلو، عقب و طرفین - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - خودرو زیر آینه‌های جانبی است که در مجموع یک تصویر مجازی از اطراف خودرو را به‌صورت داینامیک در اختیار راننده قرار می‌دهد.
از آپشن‌های دیگر این خودرو می‌توان به این موارد اشاره کرد. سنسور باران، سنسور پارک خودرو در جلو و عقب، روشن شدن خودکار چراغ‌ها، کروزکنترل، سیستم فرمان برقی - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - EPS، سیستم کنترل فشار باد و دمای تایرها، باز و بسته‌کردن - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - و تنظیم برقی آینه‌های جانبی به‌همراه گرمکن، چراغ‌های رانندگی در روز LED، گرمکن صندلی سرنشینان جلو، تنظیم برقی صندلی راننده، کمربند ایمنی سه‌نقطه‌ای، سیستم ورود به خودرو و استارت بدون کلید، مجهز - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - به - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - 6 بلندگو استریو و 6 کیسه‌هوا که شامل کیسه‌هوای سرنشینان جلو، پرده‌ای و جانبی می‌شود.

خدمات جرثقیل خودروبر چیذر


 

مشخصات فنی قلب تپنده

قلب تپنده‌ای که درون سینه - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - چری تیگو7 قرار دارد، حاصل همکاری کمپانی چری و شرکت نام‌آشنای AVL اتریش است که سبب شده پیشرانه‌ای کم‌حجم با راندمان بالا شکل بگیرد. موتور چهارسیلندر 1.5‌لیتری مجهز به سیستم توربوشارژر این خودرو، توانایی تولید نیرویی معادل 147‌اسب‌بخار در 5500 دوربردقیقه را دارد و حداکثر گشتاور آن 210‌نیوتون‌متر است که در دورهای 1750 تا 4000 دوربردقیقه قابل دسترس است. از ویژگی‌های این موتور می‌توان به میانگین مصرف سوخت 6.5‌لیتری در هر 100‌کیلومتر اشاره کرد که به لطف - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - سیستم پرخوران توربوشارژ، مصرف بهینه‌ای برای این کراس‌اوور خوش‌قد و قامت رقم خورده است. همچنین این موتور می‌تواند 37.1‌درصد از انرژی گرمایی - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - را به جنبشی تبدیل کند که از این - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - حیث توانست جایزه بیشترین راندمان موتور را دریافت کند.
 

ایمنی بیشتر با تیگو 7

- خدمات جرثقیل خودروبر چیذر -

۶ عدد کیسه هوا در تیگو 7 تعبیه شده است که شامل ۴‌عدد برای صندلی‌های جلو و ۲ کیسه‌ هوای پرده‌ای می‌شود. گفتنی - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - است شرکت مطرح و نام‌آشنای آمریکایی - سوئدی  Autoliv، وظیفه تامین کیسه هوای این خودرو را بر عهده دارد. در طراحی بدنه‌ این خودرو، ۶‌قطعه‌ فولادی در نقاط حساس درها و ستون وسط در نظر گرفته شده است که استقامت در شرایط سخت را ۶۰درصد افزایش می‌دهد. ترمزهای تیگو 7، ساخت بوش آلمان هستند و در همه‌ نسخه‌ها، از سیستم‌های ABS, EBD و TCS پشتیبانی می‌کنند تا لغزش و حفظ تعادل خودرو در شرایط مختلف، مدیریت شود. طبق اعلام کمپانی چری، به لطف استفاده از این سیستم - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - ترمز، تیگو7 در مسافتی کمتر از ۴۰متر، از سرعت ۱۰۰کیلومتربرساعت - خدمات جرثقیل خودروبر چیذر - به سکون کامل می‌رسد که نشان‌دهنده‌ قدرت ترمزگیری بسیار خوب، برای خودرویی با وزن تقریبی ۱.۵تن است. این خودرو همچنین از سنسور کنترل فشار باد لاستیک‌ها و سامانه‌ نگهدارنده‌ خودرو در شیب جاده (HHC) استفاده می‌کند.

اولين صفحه   -  کفی چیذر   -   کرایه کفی چیذر   -   قیمت کفی چیذر   -   مبلغ کفی چیذر   -   تعرفه کفی چیذر   -   شماره تماس کفی چیذر   -   خدمات کفی چیذر   -   کفی خودروبر چیذر   -   کرایه کفی خودروبر چیذر   -   قیمت کفی خودروبر چیذر   -   مبلغ کفی خودروبر چیذر   -   تعرفه کفی خودروبر چیذر   -   شماره تماس کفی خودروبر چیذر   -   خدمات کفی خودروبر چیذر   -   جرثقیل خودروبر چیذر   -   کرایه جرثقیل خودروبر چیذر   -   قیمت جرثقیل خودروبر چیذر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر چیذر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر چیذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر چیذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر چیذر   -   نیسان خودروبر چیذر   -   کرایه نیسان خودروبر چیذر   -   قیمت نیسان خودروبر چیذر   -   مبلغ نیسان خودروبر چیذر   -   تعرفه نیسان خودروبر چیذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر چیذر   -   خدمات نیسان خودروبر چیذر   -   نیسان یدک کش چیذر   -   کرایه نیسان یدک کش چیذر   -   قیمت نیسان یدک کش چیذر   -   مبلغ نیسان یدک کش چیذر   -   تعرفه نیسان یدک کش چیذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش چیذر   -   خدمات نیسان یدک کش چیذر   -   ماشین بر چیذر   -   کرایه ماشین بر چیذر   -   قیمت ماشین بر چیذر   -   مبلغ ماشین بر چیذر   -   تعرفه ماشین بر چیذر   -   شماره تماس ماشین بر چیذر   -  آخرين صفحه