خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00035.html
صنعت خودرو

عنصر تعیین‎کننده در بازدهی سرمایه‎گذاری خارجی، سرمایه انسانی، مهارت‌های مدیریتی و قوی‎بودن قراردادهای تکنولوژی است

۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

تقویت توان فنی به کمک جوینت‌ ونچرهای مقید به انتقال فناوری

وجود تخصص‌گرایی و شایسته‌سالاری در کنار چارچوب‌های سیاستی صحیح و سازگار با توسعه، اگر با هماهنگی سازمانی همراه شود، نظام نوآوری در سطح کلان شکل خواهد گرفت. به - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - این ترتیب، در قالب یک مثلث موثر، ارتباط درستی میان بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی، دانشگاه و مراکز پژوهشی و دولت شکل می‌گیرد. با این وجود، بازیگران مختلف در چارچوب‌های سیاستی و اقتصادی کشور ما هر کدام به‌طور مستقل تصمیم‌گیری کرده و عمل می‌کنند. در حالی که شکل‌گیری ارتباط صحیح صنعت و دانشگاه، به تولید دانش فنی و علمی می‌انجامد. در این شرایط به طور خاص از درون صنعت خودرو، مهندسان و طراحانی بیرون خواهند آمد که می‌توانند در تولید و خروجی محصول نوآوری‌هایی داشته باشند که به ایجاد ارزش افزوده بیشتر منتهی شود.

معنای ایجاد ظرفیت جذب قوی در بنگاه‌های اقتصادی

یک پژوهشگر صنعت خودرو در این خصوص با توضیح این‎که اگر نظام نوآوری به صورت ملی و در سطح بخشی، به صورت قوی شکل گیرد، می‌توان گفت در سطح بنگاه‌ها ظرفیت جذب قوی هم به وجود می‌آید، بیان کرد: «ظرفیت جذب از یک نگاه به این معنا است که یک بنگاه - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - می‌تواند دانش علمی و فنی را - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - از خارج به کشور منتقل، جذب و نهادینه کند. برای مثال اگر خودروسازان داخل از ظرفیت جذب قوی برخوردار بودند، می‌توانستند تکنولوژی، دانش علمی و فنی خودروهای هیبرید را - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - منتقل کنند.»

علی دینی‌ترکمانی با اشاره به این‎که چرخ را از صفر اختراع‌کردن نه امکان‌پذیر و نه درست - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - است، اظهار کرد: «به این ترتیب - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - یکی از راه‌های جذب دانش فنی و تکنولوژی، ایجاد جوینت‎ونچرها است. اگرچه در این زمینه چون بحث سرمایه خارجی در میان است، به تنهایی کافی نیست. چراکه آنجا هم یک مثلث توسعه شامل رئوس دولت، سرمایه خارجی و سرمایه داخلی وجود دارد. بنابراین اگر سرمایه داخلی و بومی که عنصر تعیین‎کننده آن سرمایه انسانی، مهارت‌های مدیریتی و قراردادهای تکنولوژی - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - قوی است، وجود سرمایه خارجی به تنهایی - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - نمی‌تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد.»

وی با بیان این‎که سرمایه‌گذار خارجی لزوما به‎راحتی دانش فنی را منتقل نمی‎کند، - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - تاکید کرد: «بر این اساس سرمایه‌گذار خارجی باید مقید شود که تکنولوژی و دانش فنی را در اختیار ما بگذارد و این مقید شدن بستگی به نوع قرارداد تکنولوژی دارد که بسته می‌شود.»

خودروسازی بدون ارتباط نظام‌مند با خارجی‌ها متحول نمی‌شود

این عضو هیات - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - علمی موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی در ادامه با بیان اینکه به دلیل نبود ظرفیت جذب بالا در بنگاه‌ها متاسفانه سرمایه انسانی به راحتی از دست می‌رود، افزود: «بسیاری از مهندسان کشور برای آموزش به کارخانه‌ها و خودروسازی‌های بزرگ - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - خارجی فرستاده می‌شوند و برمی‌گردند. اما به دلیل نبود ظرفیت جذب قوی، بعد چند سال کار در کشور، می‌روند. همانطور که بهترین دانشجوها و المپیادی‌ها از کشور می‌روند.»

دینی‌ترکمانی با ارائه تعریفی دیگر که از - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - نگاهی - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - دیگر در مورد ظرفیت جذب قوی - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - بنگاه‌ها وجود دارد، تصریح کرد: «در این تعریف در - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - سطح کلان و خرد، نیاز است که فرایند انباشت سرمایه با موفقیت و بدون فشارهای تورمی طی شود. در حالی که در این زمینه هم - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - مشکلات زیادی در کشور ما وجود دارد.»

وی در این راستا خاطرنشان کرد: «در صنعت خودرو کشور ما از زمانی که یک پروژه تعریف می‌شود، تا وقتی که به مراحل اجرا و بهره‌برداری برسد، تکنولوژی عملا از رده خارج می‌شود. این موضوع نشان می‌دهد که - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - متاسفانه ظرفیت جذب در صنعت خودرو کشور پایین است.»

علی دینی‌ترکمانی با بیان اینکه عملکرد ضعیف نظم ملی نوآوری به دلیل تولید نشدن دانش عمومی و دانش خاص در کشور است، تصریح کرد: «علت تولید نشدن این دانش‌ها را نیز باید در این دانست که کدهای ذهنی تعریف شده در سطح کلان و در نهادهای رسمی، به گونه‌ای است که اهمیت - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - واقعی به تخصص‌گرایی، شایسته‌سالاری و تعامل قوی و سازنده با دنیا داده نمی‌شود.»

این پژوهشگر صنعت خودرو همچنین تاکید کرد: «نوع بینش موجود در این فضا از اهمیت زیادی برخوردار است. با وجود هر نقدی که ممکن است به حضور سرمایه‌گذار خارجی وجود داشته باشد، باید بپذیریم تا زمانی که خودروسازان و بنگاه‌های داخلی در یک ارتباط نظام‌مند و شبکه‌ای با بنگاه‌های پیشرو جهانی قرار نگیرند، متحول نخواهند شد.» 

وی ادامه داد: «اما نگاه دیگری وجود دارد که معتقد است ما خود می‌توانیم این دانش و تکنولوژی را تولید کنیم. 

در این تفکر، اساسا یا ارتباط نظام‌مند با بنگاه‌های خارجی شکل نمی‌گیرد و - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - یا به نوعی یک همکاری بسیار گسسته و از هم گسیخته ایجاد می‌شود - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - و وضعیت وقتی بدتر می‌شود که شرایط نامساعد - خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی - بین‌المللی و تحریم‌ها نیز مزید بر علت شود. به این ترتیب در آخرین تجربه همکاری بین‌المللی، شاهد ترک کشور توسط پژو و رنو، پس از آغاز تحریم‌ها بودیم.»

اولين صفحه   -  خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات خودروبر بزرگراه خرازی   -   یدک کش بزرگراه خرازی   -   کرایه یدک کش بزرگراه خرازی   -   قیمت یدک کش بزرگراه خرازی   -   مبلغ یدک کش بزرگراه خرازی   -   تعرفه یدک کش بزرگراه خرازی   -   شماره تماس یدک کش بزرگراه خرازی   -   خدمات یدک کش بزرگراه خرازی   -   حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کفی بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی بزرگراه خرازی   -   کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -  آخرين صفحه