خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00161.html
مهدي پونکی، رئيس هيات‌مديره‏ و مديرعامل شرکت «کوشش‌رادياتور»

واردات بی‌رویه قطعات بی‌کیفیت برای همه تولیدکنندگان و قطعه‌سازان مشکل جدی است. درحال‌حاضر شرایط تولید هم‏ بسیار دشوار شده اما یقین دارم اوضاع بر این احوال نخواهد بود و انشالله مشکلات مرتفع‌شوند و تولید قطعات خودرو در کشور رونق خوبی پیدا ‌کند.

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

80 سال صنعت خانوادگی در اوج

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، جوش آوردن خودرو یا خرابی متداول - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - در گیربکس‏های اتوماتیک زمانی رخ می‏دهد که مبدل‏های حرارتی از کیفیت مناسب تولید برخوردار نباشند.  به‌رغم بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی قیمت محصولاتش رشد چندانی نداشته است.  باید منتظر تحمیل هزینه ‏های گزاف تعمیر به‌دلیل افزایش حرارت باشید.  باتوجه به معضلات عدیده صنعت خودرو و قطعه‏ سازی که به‌واسطه تحریم‏ها به وجود آمد، کیفیت بسیاری از قطعات در بازار به‌گفته فروشندگان و مشتریان روند نزولی را تجربه کرد.  اما در این میان تولیدکنندگانی وجود داشتند که نه تنها افت کیفیت در محصولاتشان دیده نشده، بلکه قیمت قطعات آنان نیز افزایش قیمت چندانی نداشت.  

شرکت «کوشش‌رادیاتور» یکی از همان تولیدکنندگان است.  فرصتی پیش آمد تا با آقای مهدی پونکی، رئیس هیات‌مدیره‏ و مدیرعامل شرکت «کوشش‌رادیاتور» - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - به گفت‏وگو در مورد محصولات و ارزیابی بازار لوازم یدکی نشستیم که آن را در زیر از نظر می‏گذرانیم. 
- خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - ‏
درمورد شرکت کوشش‌رادیاتور و محصولات آن توضیح دهید؟

شرکت کوشش رادیاتور تولیدکننده انواع مبدل‏های حرارتی، رادیاتور، بخاری و کندانسور‏ خودروهای سواری، نیمه‌سنگین و سنگین،‏ راهسازی و صنعتی، آلومینیومی، مسی، برنجی و فولادی است. ‏کلیه - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - فعالیت‏های طراحی، ساخت و تست‏های آزمایشگاهی رادیاتور در شرکت انجام می‏شود. لازم به ذکر است این شرکت مجهز به امکانات آزمایشگاهی مدرن‏ است، - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - به‌عنوان مثال می‏توان - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - به تونل باد موجود در شرکت - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - که در خاورمیانه بی‌نظیر است، اشاره کرد. 

در معرفی تبلیغات شرکت خود به‌عنوان«80 سال صنعت خانوادگی» اشاره کرده‏اید. منظور از این صنعت خانوادگی که به 80‌سالگی خود رسیده است، چیست؟

‏ حرفه و صنعت رادیاتورسازی و تعمیرات توسط پدرم، مرحوم حاج‌آقا محمدحسین پونکی در سال‏ 1317‏ آغاز شد. از آنجاکه خود من علاقه فراوانی به‌کار و حرفه پدر داشتم، از همان دوران کودکی - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - وارد این صنعت شدم. پس از چند سال فعالیت در رادیاتورسازی‏ ابتدا - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - در تابستان 1343‏ برند و کارگاه‏ کوشش‌رادیاتور را ایجاد کردم و‏‏ دراواخر دهه‏60 شرکت تولیدی کوشش‌رادیاتور را تاسیس کردم.  هم‌اکنون نیز‏ فرزندانم پس از اتمام‏ تحصیلات دانشگاهی مرتبط با فعالیت‌های شرکت، در این صنعت مشغول به‌کار هستند.  در‏ اصل تجربه‏ این شرکت، با پشتوانه سه‌نسل در خانواده پونکی‏ از سال 1317 تا 1397 به هشتادسالگی خود رسیده است. 

طبق تحقیقات میدانی ما، محصولات شرکت شما در بازار بیشترین فراوانی را دارد.  دلیل آن چیست؟

فعالیت این شرکت براساس رضایت مشتری بنا شده است.  اولین درسی که از مرحوم پدرم آموختم، در همین رابطه بود. ‏ در نظر داشته باشید در‏ آن زمان بحث‌های جدید مشتری‌مداری‏ باب نشده بود، ایشان این مطلب را بیان می‏کردند مشتری درخت جواهر است و باید آنطور که شایسته یک مشتری است، با او برخورد شود. همین امر سرلوحه تمام فعالیت از ابتدای کار بود. ‏ - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - توجه به کیفیت محصولات تولیدی، قیمت مناسب محصولات، توجه به بسته‌بندی و شبکه - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - توزیع گسترده در سراسر کشور و همچنین تنوع محصولات را می‌توان رمز موفقیت این شرکت در بازار دانست. ‏ وجود همکاران متخصص و مشارکت گروهی، بهره‌مندی از ماشین‌آلات اتوماتیک و به‌روز، وجود امکانات آزمایشگاهی مدرن، استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد ازجمله دلایل دیگری برای نیل به این موفقیت هستند. - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - برای اثبات این مدعا می‌توانم به لوح‌ها و تندیس‌های ملی‏ که در این زمینه دریافت کرده‌ایم، اشاره کنم.  این شرکت مفتخر به اخذ عناوین - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - و دریافت تندیس‌هایی چون واحد برگزیده رضایت‌مندی مشتری ملی، واحد نمونه توزیع و پخش ملی، واحد نمونه رعایت حقوق مصرف‌کننده ملی در سال‏های متمادی شده است. 

‏آیا تنوع محصولاتی که - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - شما در سبد محصولات شرکت ایجاده کرده‏اید، اثربخش بوده است؟

قطعا تنوع محصولات تولیدی این - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - شرکت باعث شده‌ است بسیاری از مشتری‏های داخلی و خارجی تمایل به همکاری با ما داشته باشند. ضمن اینکه‏ مصمم هستیم‏ با افزایش تنوع محصولات خود علاوه‌بر حفظ کیفیت و کاهش قیمت محصولات در بازار، نسبت‌به رفع تقاضای هموطنان گرامی گام‏های‏ موثرتری برداریم. 

نظر شما در مورد محصولات مشابه وارداتی چیست؟ آیا باوجود تولیدکننده‏های داخلی نیاز به واردات است؟

در سال‏های گذشته یعنی حدود بیست‌سال پیش، رادیاتور - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - بسیاری از خودروهای موجود در کشور، از کشورهای خارجی با قیمت‌های بسیار بالا وارد می‌شد و در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گرفت. 

شرکت کوشش‌رادیاتور به‌عنوان اولین شرکت رادیاتورساز خصوصی درچند دهه گذشته با در نظر گرفتن طراحی جدید و استفاده از - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - تکنولوژی‏ بریزینگ آلومینیوم که - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - به تایید شرکت‏های خودروسازی معتبر بین‌المللی نیز رسید‏، ضمن افزایش کیفیت محصول و افزایش بهره‌وری، قیمت رادیاتور را به‌شکل قابل‌توجهی - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - کاهش و در اختیار مشتریان قرار داده است. این امر موجب شد - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - سال‏ها‏ از واردات بی‌رویه رادیاتور خارجی به کشور و همچنین از خروج سالانه ارز به مقدار چشمگیری جـــــلوگیری شود. 

اما به‌رغم پتانسیل تولید رادیاتور به قدر کفایت در کشور درحال‌حاضر ورود - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - محصولات بی‌کیفیت خارجی علاوه‌بر وارد کردن - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - ضربه بر پیکر اقتصادی و اتلاف سرمایه کشور، باعث می‌شود بستر کار برای جوانان ایرانی - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - کم شده و در این میان صرفا به پیشرفت‏ شرکت‌های خارجی کمک کرده باشیم. این در حالی است که‏ شرایط می‏تواند به‌گونه‏ای باشد تا‏ ضمن جلوگیری از خروج ارز، موجب سرمایه‌گذاری بیشتر در - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - کشور شده و‏ رشد و اعتلای وضعیت تولید برای کلیه شرکت‌های تولیدی‏ داخلی‏ فراهم شود. 

چه عواملی سبب شد چند سال متوالی گواهینامه استانی و ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کنید؟

توجه به کیفیت محصولات تولیدی، تنوع‏ و قیمت مناسب محصولات، انجام و تعهد به کلمه گارانتی به معنی واقعی کلمه و تکریم و احترام‏ به مشتریان و نیازهای ایشان باعث شده‌اند موفقیت شامل حال این شرکت تولیدی شود. 

شرکت شما از معدود شرکت‏های صنعتی است که موفق به دریافت گواهینامه صنعت‌سبز شده، در خصوص این مورد توضیح دهید. 

- خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی -

صنایع سبز، به صنایعی گفته می‏شود که در تولیدات - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - خود روش‏های سازگار با محیط‌زیست را به‌کار می‏گیرند یا محصولات سازگار با محیط‌زیست تولید می‏کنند. - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی -  این‏ شرکت نخستین شرکت دریافت‌کننده تندیس ملی صنعت‌سبز در صنعت تولید رادیاتور خودرو در کشور است.

یکی از اهداف‏ کلان‏ شرکت کوشش‌رادیاتور‏ همزمان با توسعه‏ تولید و‏ ظرفیت‏ها‏، افزایش تنوع و کیفیت محصولات و بهبود مستمر وضعیت - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - زیست‌محیطی شرکت‏ بوده است. ‏ ازجمله اقدامات موثر این شرکت در راستای حفظ محیط زیست، استفاده از تکنولوژی مدرن و تولید پاک، کاهش - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - مستمر آلاینده‏ ها‏، کاهش مصرف منابع‏ انرژی و آب.  کاهش ضایعات و تفکیک و بازیافت آن‏ها، نگهداری و توسعه فضای‌سبز، ارتقای سطح آگاهی‌ها و توانمندی‏های کارکنان‏ و همچنین همکاری و تعامل با سازمان‏های مربوطه است. 

شرکت شما چه استانداردها - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - و عناوینی را  کسب کرده تا پیشرو باشد؟

‏ازجمله عناوینی که شرکت تولیدی کوشش‌رادیاتور توانسته - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - است برای اولین‌بار در سطح کشور در صنعت رادیاتور خودرو کسب کند، می‏توان به موارد ذیل اشاره کرد؛ نخستین شرکت دریافت‌کننده تندیس ملی صنعت‌سبز در صنعت تولید رادیاتورخودرو در - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - کشور.  اولیـن شرکت دریافت‌کننده استاندارد ملی اجباری ‏‏ISIRI-3224‏ در صنعت تولید انواع رادیاتور آلومینیومی خودرو در ایران.

 نخستین دارنده گـواهینامه ‏‏16949:2016 IATF‏ (استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت تخصصی قطعات خودرو) در کشور از موسســـه (TÜV - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - NORD) توف‌نورد آلمان.  اولیـن شرکـــــت دریافـــــت ‏کننـده استــــاندارد ‏17025‏ISIRI-ISO/IEC‏(مدیریت کیفیت آزمایشگاهی) - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - در صنعت رادیاتور خودرو در ایران.  دارنده  نخستین آزمایشگاه مرجع‌صلاحیت‌ در زمینه انجام آزمون‏های انواع رادیاتور خودرو (آلومینیومی،‏ مسی و برنجی) از موسسه استاندارد ملی ایران از سال 1385 تاکنون در کشور. 

درراستای توسعه شرکت چه استانداردها و موفقیت‌های دیگری را به‌دست آورید؟

شرکت تولیدی کوشش‌رادیاتور با تحقق اهداف زیست‌محیطی و مسئولیت‏های اجتماعی خود طی چند دهه گذشته، موفق به ارتقای استاندارد بین‌المللی ‏‏14001:2015 ISO‏(سیستم مدیریت زیست‌محیطی) از موسسه (TÜV NORD) توف‌نورد شده است. ‏ با توجه به دستیابی به اهداف کیفی محصولات خود و نیل به رضایت مشتریان، موفق به ارتقای استاندارد بین‏المللی ‏‏9001:2015 ISO‏(سیستم مدیریت کیفیت) شد.

 این شرکت همچنین مفتخر به اخذ لوح و تندیس‏های ملی همچون واحد نمونه کارآفرینی، واحد برگزیده رضایت‌مندی مشتریان، واحد نمونه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، واحد نمونه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و همچنین واحد نمونه توزیع و پخش در سال‏های متمادی شده است.  شرکت تولیدی کوشش‌رادیاتور درجهت تلاش برای تحقق اهداف صادرات غیرنفتی به‌عنوان صادرکننده نمونه‏ طی سال‏های متمادی انتخاب شد و توانست معرف شایسته‏ای برای عرضه محصولات استاندارد ایرانی در سطح بین‏المللی باشد. 

بهترین خاطره‏ای که - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - در سال‏های کاری خود داشته‏اید، - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - چیست؟

خاطرات کاری - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - خوب و بد بسیار است اما نخستین تجربه‏ای که به‌یاد دارم و به‌عنوان اولین خاطره کاری لذت‌بخش می‏توانم بیان کنم، ساخت نخستین - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - ماکت واقعی‏ رادیاتور به دست خودم در سن 12‌سالگی بود که آن را به‌عنوان یادگاری نگهداری کردم و‏ هم‌اکنون به پیشنهاد و‏ لطف فرزندانم در نمایشگاه این‏ شرکت - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - قرار دارد. 

این امر برای - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - من در آن سن درواقع نخستین موفقیت کاری بود که و باعث ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در من شد تا درنهایت‏ توانستم در سن 17‌سالگی اولین - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - کارگاه مستقل خودم را ایجاد کنم.

آینده قطعه‌سازی و لوازم یدکی را چگونه ارزیابی می‏کنید؟‏‏

به‌طورکلی واردات - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - بی‌رویه قطعات بی‌کیفیت برای همه تولیدکنندگان و قطعه‌سازان مشکل جدی است. درحال‌حاضر شرایط تولید - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - هم‏ بسیار دشوار شده - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - اما یقین دارم اوضاع بر این احوال نخواهد بود و انشالله مشکلات مرتفع ‌شوند و - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - تولید قطعات خــــودرو در کشور رونق خوبی پیدا ‌کند. البته‏ باید در نظر داشت قطعه‌سازی‏ خودرو در چند سال اخیر، هم از نظر تکنولوژی و کیفیت قطعات - خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - و هم از نظر تیراژ تولید‏، از‏ رشد خوبی برخوردار بوده است. 

آیا برنامه ‏ای مشخص در مورد صادرات دارید و چه اقداماتی در این مورد انجام داده ‏اید؟

مطمئنا حوزه صادرات‏ یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت برای تحقق اهداف صادرات غیر نفتی‏ است.  سال‌هاست در‏ نمایشگاه‏های بین‌المللی داخلی و خارج کشور شرکت کرده‌ایم و درهمین‌راستا‏ به‌عنوان صادرکننده نمونه‏ در سال‌های متمــــادی معرفی شده‌ایم. درحال‌حاضر این شرکت صادرکننده انواع محصولات رادیاتور خودرو‏ به بیش‌از 30 کشور جهان در چهار قاره اروپا، آمریکا،آسیا و آفریقاست.

این موضوع باعث افتخار برای کشور عزیزمان بوده که کالای باکیفیت ایرانی در این کشورها مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده می‌شود. 

- خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی - و سخن آخر؟

بر خود لازم می دانم‏‏ از همسرم،‏ فرزندانم و تمام همکاران دلسوزم که‏ من را در این مسیر یاری کرده‌اند، صمیمانه قدردانی و تشکر کنم.

اولين صفحه   -  حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   کفی بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی بزرگراه همدانی   -   کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه همدانی   -   نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه