شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00006.html

با اعلام گروه خودروسازی سایپا مبنی‌بر اجرای پویش ملی بومی‌سازی قطعات محصولات این گروه، چند گام مهم نظیر راه‌اندازی نمایشگاه دائمی قطعات پیشرفته در شرکت سازه‌گستر سایپا، برگزاری همایش قطعه‌سازان و صنعت‌گران و حضور در نمایشگاه بین‌المللی فناوری اینوتکس۲۰۱۹ توسط این گروه برداشته شد.

۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

سایپا پرچمدار ارتباط صنعت و دانشگاه است

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،یکی از گام‌های دیگری که سایپا در روزهای اتی برخواهد داشت، برگزاری نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو است که - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - به همت شرکت ایدکوپرس سایپا و دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

باتوجه به اهمیت برگزاری این سمپوزیوم و نقش آن در توسعه همکاری صنعت و دانشگاه، گفت‌وگویی با ابوالفضل ژاله‌نیاکان مدیرعامل شرکت ایدکوپرس انجام شده که ماحصل آن را در زیر می‌خوانید:

1-به عنوان نخستین سوال هدف از برگزاری این سمپوزیوم چیست؟

هدف عمده از برگزاری این سمپوزیوم - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - ایجاد ارتباط بیشتر بین دانشگاه و صنعت و در واقع ایجاد یک کانال ارتباطی برای ارتقا دانش فنی متخصصین صنعت تولید و ساخت بدنه خودرو و آشنا شدن آنها با موانع و مشکلات موجود در صنعت و ارائه راه کارهای مناسب برای حل آن است.

2-نقش شرکت ایدکو پرس در این همایش چیست؟

این سمپوزیوم به ابتکار گروه خودروسازی سایپا و شرکت ایدکو پرس و - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - با مشارکت دانشگاه صنعتی شریف در حال انجام است. ایدکو پرس در واقع ایجاد کننده کانال ارتباطی بین دانشگاه و صنعت بوده است. ایده اولیه آن هم بر اساس تحقیقات و پژوهش هایی بود که در سال گذشته در این شرکت انجام شد و مجموعه ای از مقالات آماده شد که بسیاری از آنها در همایش های داخلی مورد پذیرش قرار گرفتند و شرکت را بر آن واداشت تا با همکاری دانشگاه صنعتی شریف سمپوزیوم علمی در این زمینه و با توجه به فعالیت های شرکت و شرکت های مشابه البته با دیدی کلان در نظر بگیرد تا - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - بتوان با تحقیقات و تجربیات سایر شرکت ها و دانشگاهیان در زمینه - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - طراحی، ساخت و تولید قطعات و مجموعه های پرسی آشنا شد.

3-به نظر شما علت ضعف ارتباط بین دانشگاه و صنعت در چیست؟ و آیا پیشنهادی در این زمینه دارید؟

به گمان من گروه خودروسازی سایپا در حال حاضر به عنوان پرچمدار ارتباط بین صنعت و دانشگاه به شمار می رود. البته همچنان راهی طولانی برای دستیابی به این هدف در پیش است. یکی از موانع عمده عدم شناخت و اعتماد نسبت به همدیگر است. از یک طرف صنعت معتقد است - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - که دانشگاه تمرکز خود را بر روی مباحث تئوری گذاشته و ماموریتش صرفا انجام تحقیقات در مرزهای دانش است و نمی تواند به درستی مشکلات صنعت را شناسایی و راه کارهای عملیاتی ارائه کند و از طرفی هم دانشگاه معتقد است که صنعت - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - از دانش و علمی که به آن نیاز دارد بسیار فاصله دارد - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - و خود را حلال مشکلات صنعت می داند. به عبارت دیگر فقدان نیازهای متقابل دوسویه در اینجا وجود دارد و لذا ضرورت دارد ابتدا یک درک مشترک از همدیگر پیدا شود. وجود چنین همایش هایی می تواند بسیار مفید باشد اما قطعا کافی نیست و - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - برای ﺑﺮﻗﺮاری ارﺗﺒﺎط ﻣﻮﺛﺮ داﻧﺸﮕﺎه و ﺻﻨﻌﺖ باید ﺗﻌﺎﻣﻼت و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖﻫﺎی ﻣﺸﺘﺮک ﻣﻴﺎن اﻳﻦ دوﻧﻬﺎد را ﺑﻬﺒﻮد ﺑﺨﺸﻴﺪ ﻛﻪ - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - اﻳﻦ اﻣﺮ ﻣﻨﺠﺮﺑﻪ اﻓﺰاﻳﺶ ﺷﻨﺎﺧﺖ داﻧﺸﮕﺎه از ﻧﻴﺎزﻫﺎی ﺻﻨﻌﺖ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و این یک کار بلند مدت است و انتظار از دولت هم این است که با در نظر گرفتن قوانین حمایتی به - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - دانشگاه و صنعت در این راه کمک کند.

4-چگونه می توان این همایش را دائمی و ماندگار کرد؟

همانطوری که گفته شد اینگونه همایش ها می تواند ارتباط دانشگاه و صنعت را قویتر کند البته کافی - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - نیست و ضرورت دارد که به صورت دائمی باشد. پیشنهادی که می توان داشت این است که دبیرخانه مرکزی - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - برای این همایش در نظر گرفته شود و این سمپوزیوم به صورت سالانه یا دوسالانه برگزار - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - شود همچنین پروژه هایی در همین راستا بین دانشگاه و صنعت تعریف شود البته نیاز به حمایت - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - های دولتی در باب قوانین حمایتی و تسهیلات بانکی مناسب نیز هستیم.

5-چگونه اینگونه همایش ها می تواند به رونق تولید کمک - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - کند؟

در دوران تحریم که مشکلات تکنولوژیکی و دانشی در زمینه تهیه محصولات و تجهیزات تولیدی وجود دارد می توان با اتکاء به دانش - شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی - های بومی و استفاده از ظرفیت های محققین صنعتی و دانشگاهی و هم افزائی بین آنها، خلاء دانشی موجود را جبران کرد. مقالات و تحقیقات می تواند در زمینه های ارتقا کیفیت، کاهش هزینه، تبدیل دانش به فن آوری و نهایتا تسهیل در تولید محصولات و تجهیزات جدید باشد.

اولين صفحه   -  امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   کرایه امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   قیمت امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   مبلغ امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   تعرفه امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   شماره تماس امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   خدمات امداد خودرو بزرگراه خرازی   -   امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   کرایه امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   قیمت امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   مبلغ امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   تعرفه امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   شماره تماس امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   خدمات امداد خودرو سیار بزرگراه خرازی   -   خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات خودروبر بزرگراه خرازی   -   یدک کش بزرگراه خرازی   -   کرایه یدک کش بزرگراه خرازی   -   قیمت یدک کش بزرگراه خرازی   -   مبلغ یدک کش بزرگراه خرازی   -   تعرفه یدک کش بزرگراه خرازی   -   شماره تماس یدک کش بزرگراه خرازی   -   خدمات یدک کش بزرگراه خرازی   -   حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه خرازی   -  آخرين صفحه