شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی

جهت امداد خودرو یا حمل خودرو در همدان تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00146.html
بورس کالا

در ساماندهی عرضه کالاهایی که کنترل قیمت آن‌ها از دست دولت خارج شده است، بورس کالا می‌تواند بسیار کمک‎کننده باشد

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

کنترل بازار از دست‎رفته خودرو به‎وسیله بورس کالا

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، عرضه خودرو در بورس کالا جزو مواردی بود که توسط خودروسازان پیگیری شد، اما به سرانجام - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - نرسید. این در حالی است که بسیاری - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - از کالاها طی سال‌های اخیر در این بورس عرضه و کشف قیمت شده‌اند. شاید اگر سازوکار مناسبی برای عرضه خودرو به‎عنوان کالایی متفاوت در بورس کالا وجود داشت، امروز خودروسازان - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - با فراغ بال امید بیشتری نسبت به تامین مالی کسب نقدینگی و البته ادامه تولید داشتند. هدف - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - خودروسازان از عرضه خودرو در بورس کالا، تامین نقدینگی مورد نیاز به‎صورت مستقیم از خریداران است.

خودروسازان و البته خریداران به بازاری احتیاج دارند که شفافیت لازم را در زمینه - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - قیمت محصولات داشته باشد. ضمن این‎که قیمت‌گذاری خودرو در کشور باید به قاعده مشخص و منطق صحیحی دست پیدا کند. عرضه خودرو در بورس کالا می‌تواند به تامین - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - سریع نقدینگی و افزایش سرعت تولید به سبب کسب نقدینگی کمک کند. درعین‎حال اما مشکلاتی بابت عرضه خودرو در بورس کالا وجود دارد و به نظر می‌رسد به‌رغم همه تاثیرات مثبتی که بورس - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - کالا می‌تواند بر صنعت و بازار خودرو داشته باشد، همچنان راه درازی در دستیابی به سازوکاری مشخص در این راستا وجود دارد.

قیمت‌گذاری خودرو موضوعی است که باید به صورت بنیادین حل‎وفصل - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - شود تا نه مشتری ناراضی بوده و نه خودروساز بهانه‌ای برای تولید داشته باشد. به‎هرحال - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - زمزمه‌های بازگشت دوباره شورای رقابت شنیده می‌شود، اما عرضه خودرو در - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - بورس کالا که قطعا به سرعت هم تحویل مشتری می‌شود، می‌تواند بر بازار لجام‌گسیخته این روزها تاثیرگذار باشد.

مهدی رباطی، مدیرعامل کارگزاری بیمه ایران

احتیاج به مدیرانی داریم که بورس کالا را رونق دهند

- شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی -

 قیمت‌گذاری خودرو در بورس کالا - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - نیازمند چه مواردی است؟

عرضه کالاهای مختلف در بورس کالا این امکان را فراهم می‌آورد تا قیمت‌گذاری‌ها شفاف‌تر شود. به‌عنوان مثال در ساماندهی عرضه خودرو، مسکن و کالاهایی که کنترل قیمت آن‌ها از دست دولت خارج شده است، بورس کالا می‌تواند بسیار کمک‎کننده باشد، اما به - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - شرط آن‎که رینگ‌های داخلی بورس کالا در این زمینه فعال شوند و دولت سازوکاری را - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - به وجود بیاورد که در یک فضای کاملا شفاف کالایی مانند خودرو قیمت‌گذاری شود.

 عرضه خودرو در بورس کالا چندبار مطرح شده اما ظاهرا به نتیجه نرسیده است. - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - دلیل این مساله چیست؟ چرا نمی‌توان خودرو را در بورس کالا عرضه کرد؟

- شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی -

این نشدن‌ها در چند محور قابل بحث است؛ اول این‎که ما - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - وقتی می‌خواهیم کاری را در کشور انجام دهیم، به حدی سختگیری‌ها و محدودیت‌های - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - بی‌مورد برای آن وجود دارد که واقعا - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - آن فعال اقتصادی یا بنگاه تولیدی از انجام و به پایان رساندن آن کار - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - منصرف می‌شود. - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - ضمن این‎که خریدار نیز از خرید منصرف می‌شود و حاضر نیست در این فرآیند - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - پیچیده شرکت کند.  

- شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی -

وقتی این موارد ایجاد می‌شود، بازارهای رســـمی - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - رونق - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - و شفافیت خودشان را از دست می‌دهند و بازارهای کاذب و ســیاه رونق می‌گیرند.

 بورس کالا در این خصوص چه اقداماتی می‌تواند انجام دهد؟

اولین کاری که بورس کالا و سازمان بورس و همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌توانند در این زمینه انجام دهند، برداشتن موانع،  تسهیل معاملات در بورس کالاست. 

باید این جو کاذب که ما در فضای مجازی در بحث فروش خودرو شاهد هستیم، در قالب و چارچوب مشخص قرار بگیرد تا هم فروشنده - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - و هم خریدار بدانند قیمت محصولشان چقدر است و چه اقدامی برای خریدوفروش صحیح انجام دهند. نمونه آن بحث معاملات آتی سکه در بورس کالاست که یکی از تجربیات تلخ برای کشور و اقتصاد کشور بود. 

سال گذشته به بهانه این‎که قیمت ارز و - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - سکه در بورس کالا بالا می‌رود، معاملات آتی سکه را بستند؛ معاملاتی که بدون فشار به ذخایر بانک‌مرکزی، حجم بسیار بالایی از نقدینگی را به خود جذب می‌کرد و اگر بانک مرکزی می‌دانست چه کاری باید انجام دهد، به‎راحتی و به وسیله این بازار می‌توانست بخش بزرگی از نیاز بازار را به‌وسیله منابع ریالی خودش مدیریت و کنترل کند.

اما متاسفانه این بازار را تعطیل کردند و در - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - آخر هم دیده شد هیچ اتفاقی رخ نداد و ارز و طلا به مسیر خود ادامه داد. ما با - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - تعطیل کردن بازارهای قانونی و رسمی تنها باعث شدیم کنترل امور از دست متولی و سیاست‌گذار اصلی و رسمی خارج شود و - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - اداره بازار به دست فضای مجازی و بازارهای سیاه بیفتد. 

اما اگر بخواهیم به‎صورت کلان به مسائل مختلف ازجمله مساله قیمت خودرو و سایر کالاها نگاه بیندازیم، متوجه می‌شویم احتیاج به مدیران متخصص و جوانی داریم که نخواهند اشتباهات گذشته را تکرار کنند، مدیرانی که به بازارهای رسمی ما در بورس کالا رونق - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - بدهند. 

اگر این بازارها درست مدیریت شود و از طرف دولت مورد دستکاری‌های نامناسب‌ قرار نگیرد، من فکر می‌کنم - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - می‌توانیم از این ابزار در حوزه معاملات فیزیکی و حتی کالایی مانند خودرو به منظور کنترل بازار کمک بگیریم.

- شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی -

ایرج فرجی، مدیر کالای کارگزاری مبین سرمایه

بورس کالا به شفاف‌ کردن قیمت‌ خودروها کمک می‌کند 

 چرا عرضه خودرو در بورس کالا با مشکل مواجه شد و در نهایت نتوانست عرضه موفقی باشد؟

به‎طور کلی باید بگویم این مساله شاید نقصی است که در بورس کالا وجود دارد. یعنی بحث مقاومتی است که در بازار برابر عرضه کالاهای جدید در بورس کالا ایجاد شده، ضمن این‎که عرضه‌ای هم که اتفاق - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - افتاد و سایپا سراتو را به بورس کالا آورد، چندان به صورت جدی پیگیری نشد.

 فکر می‌کنید چرا این اتفاق رخ داد و به صورت جدی به آن پرداخته نشد؟

زیرا مشخص نبود در این خصوص بازار هدف چیست و چه کسی قرار است خودرو را خریداری کند. این شیوه عرضه خودرو به نظر من بسیار بی‌هدف دنبال - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - شد. 

فکر می‌کنم برای کالاهای مشابهی هم که به بورس کالا آمده‌اند، این مشکل وجود داشته است. باید فکری به حال این - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - مساله شود. شاید - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - کارگزاری‌ها هم در شناساندن کالاهای جدید - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - و بازاریابی برای - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - آن کم‌کاری کرده باشند. البته در شرایط فعلی فکر نمی‌کنم عرضه خودرو در بورس کالا مناسب باشد.

 به‎طور کلی و در شرایط بهتر، آیا عرضه کالایی مانند خودرو در بورس مناسب خواهد بود؟ آیا می‌توان به رونق در بحث عرضه خودرو در بورس کالا و در - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - آینده امیدوار بود؟

این‎که کالایی مانند خودرو مناسب عرضه در بورس کالا بوده یا خیر، بحث جدایی است. - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - اما همه‎چیز بستگی به شرایط اقتصادی و به‎طور کلی شرایط حال دارد. در شرایط فعلی، حقیقتا فکر نمی‌کنم عرضه خودرو در بورس کالا جوابگو باشد. 

اما از یک جهت هم می‌تواند کمک‎کننده باشد، آن هم به‎منظور تنظیم بازار است. در شرایط فعلی که قیمت خودرو به‎صورت غیرواقعی رو به افزایش است، شاید محلی مانند بورس کالا بتواند به کمک بازار خودرو بیاید. 

چون همه تابلو را می‌بینند و خودروها قیمت می‌خورند. بنابراین، این روزها که قیمت خودرو در بازار مشخص نیست و اصولا قیمت مشخص و باثباتی برای خودروها وجود ندارد، شاید یک نهاد رسمی مانند بورس بتواند به شفاف‌تر کردن قیمت‌ها کمک کند.

در این صورت شاید بتوان به عرضه خودرو در بورس کالا امیدوار بود. این هم مستلزم - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - تسهیل عرضه خودرو در بورس کالا و مشخص‎شدن سازوکار آن است. یعنی به منظور عرضه خودرو و قیمت‌گذاری آن از یک سازوکار مشخصی استفاده شود. دولت در این خصوص نقش اصلی را ایفا می‌کند. یعنی هم می‌تواند تسهیل‎کننده عرضه باشد و هم  از عرضه جلوگیری کند.

سعید مدنی، مدیرعامل پیشین سایپا

انجام به موقع تعهدات؛ مزیت عرضه خودرو در بورس کالا

 وضعیت تامین مالی در شرکت‌های خودرویی را چگونه - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - می‌بینید؟ عرضه خودرو در بورس کالا چه تاثیری بر این امر دارد؟

در ابتدا باید یادآور شد خودروسازان به‎واسطه قیمت‌گذاری اشتباه ازسوی شورای رقابت با مشکلات بسیاری طی سال‌های اخیر مواجه شده‌اند و زیان بسیار سنگینی - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - دیده‌اند. ازسوی‌دیگر، در شرایط فعلی مشخص نیست شبکه بانکی بتواند به خودروسازان نقدینگی تزریق کند. 

بنابراین، دولت باید به ادامه تعهدات مالی به خودروسازان پایبند باشد و مابقی پولی را که قرار بود در اختیار خودروسازان قرار بدهد، تامین کند. در این شرایط خودروسازان باید ابزارهای تامین مالی دیگری نیز به راه‌های سنتی موجود اضافه کنند. به نظر من انتشار اوراق سلف یا عرضه خودرو در بورس کالا می‌تواند بخشی از نقدینگی مورد نظر آن‌ها را تامین کند.

 عرضه خودرو در بورس کالا چه مزیتی می‌تواند داشته باشد؟
یکی از مزایای عرضه خودرو - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - در بورس کالای ایران، انجام به - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - موقع تعهدات ازسوی فروشندگان است. - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - زیرا به‌دلیل قانونمندی و دریافت تضمین لازم در این خصوص، معامله‌گران از انجام تعهدات اطمینان کامل دارند.اما مهم‌ترین موضوعی که می‌توان - شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی - به آن اشاره کرد، ایجاد شفافیت در فروش محصولات خودروسازان است. درصورتی‌که خودروها در بورس کالا عرضه شوند، خودروسازان از این طریق می‌توانند قیمت نهایی محصول خود را به مشتری عرضه و در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

اولين صفحه   -  خدمات خودروبر بزرگراه همدانی   -   یدک کش بزرگراه همدانی   -   کرایه یدک کش بزرگراه همدانی   -   قیمت یدک کش بزرگراه همدانی   -   مبلغ یدک کش بزرگراه همدانی   -   تعرفه یدک کش بزرگراه همدانی   -   شماره تماس یدک کش بزرگراه همدانی   -   خدمات یدک کش بزرگراه همدانی   -   حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه همدانی   -   حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه همدانی   -   کفی بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی بزرگراه همدانی   -   کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه همدانی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه همدانی   -  آخرين صفحه