شماره تماس کفی بزرگراه خرازی

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00048.html
فولاد مخصوص خودروسازی

کمبود قطعات برقی و تامین لوازم یدکی مصرفی شامل سنسورها، چراغ‌ها و... بیش از سایر قطعات محسوس است

۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

خودروهای داخلی و خارجی با مشکل جدی کمبود قطعات یدکی مواجه‌اند

با افزایش قیمت لوازم و قطعات یدکی انواع خودروهای داخلی و خارجی، به‌نظر می‌رسد میزان مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های رسمی خدمات پس از فروش کاهش قابل‌توجهی یافته است. مهم‎ترین دلیل این امر بالا رفتن قیمت قطعات و مشکلاتی عنوان می‌شود که پس از آغاز دور تازه تحریم‌ها، در زمینه تامین لوازم یدکی به‌وجود آمد. مجموعه مسائلی که در این زمینه وجود - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - دارد - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - و البته در کنار  آن، گزارشاتی نیز از برخی موارد تخلف تعدادی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش نیز اعلام می‌شود.

این موارد ازجمله - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - موضوعاتی هستند که یعقوب ولی‌پور به‌عنوان یکی از اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو در گفت‌وگو با «دنیای‌خودرو» درباره آن‎ها توضیح داد.

 آیا این موضوع میزان مراجعه مالکان و مشتریان خودروهای داخلی و خارجی را به - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - نمایندگی‌های رسمی خدمات پس از فروش کاهش یافته است، تایید می‌کنید؟

بله؛ تعداد پذیرش نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودرو نسبت به سال‌های گذشته کمتر شده است. این موضوع در گزارش‌هایی که توسط شرکت‌ها به انجمن ارائه می‌شود، مشهود است. 

 علت کاهش این مراجعات را چه می‌دانید؟

اصلی‌ترین دلیل را باید در کاهش قدرت خرید مردم جست‌وجو - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - کرد. افزایش بی‌رویه قیمت قطعات را نیز می‌توان دلیل دیگر کاهش این مراجعات دانست. 

در عین حال واقعیت این است که در شرایط فعلی ما با کمبود لوازم یدکی و قطعات مواجهیم. چراکه - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - به‌دلیل وضعیت ایجادشده، شرکت‌های مادر دیگر همکاری - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - نمی‌کنند و قطعات باید از طریق خرید از واسطه تامین شود. در حالی که در داخل فرایند - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - سفارش‌گذاری‌ها نیز بسیار طولانی شده است.

 فرایند ثبت‌سفارش‌ها موضوعی است که - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - شاید نه به تحریم‌ها بلکه بیشتر به شرایط داخلی ارتباط - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - پیدا می‌کند. دلیل طولانی شدن این فرایند چیست و چه مشکلاتی در این زمینه وجود دارد؟

یکی از مشکلات موجود در زمینه سفارش‌گذاری، فرایند تخصیص و همچنین حواله ارزی است. درواقع در این فضا ما هر روز با - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - قوانین جدید مواجه می‌شویم. برای مثال نرخ تبدیل ارز - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - در مدت کوتاهی از 10.5درصد - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - به بیش از 13درصد در بانک‌ها افزایش یافت. همه این موارد قطعا بر فعالیت نمایندگی‌ها و رفتار مشتریان تاثیر می‌گذارد. همچنین بیش از شش‌ماه است پیگیر این مساله هستیم که بانک‌ها از سپرده‌های که برای حواله‌های ارزی است، 35درصد سود نگیرند. البته این میزان از شرکت‌های دولتی گرفته نمی‌شود، در حالی که شرکت‌های خصوصی موظف به پرداخت این 35درصد هستند. این در حالی است که شرکت‌های خصوصی در حال حاضر به شدت دچار مشکل نقدینگی هستند.

 این موارد و مشکلاتی که اشاره شد، بیشتر مربوط به خدمات پس - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - ازفروش خودروهای خارجی است یا نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش خودروهای داخلی هم در این زمینه مشکلات مشابهی دارند؟

اطلاعات و گزارش‌هایی که به انجمن ارائه می‌شود، نشان‎دهنده آن است که متاسفانه شرکت‌ها داخلی نیز - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - در این زمینه با مشکلات و معضلات متعددی دست‎وپنجه نرم می‌کنند. چراکه آن‎ها هم با چالش کمبود نقدینگی مواجه‌اند. ضمن این‎که مشکل تامین قطعات در شرکت‌های داخلی نیز وجود دارد و تامین‌کنندگان هم در این زمینه همکاری لازم را ندارند. اگرچه باید به آن‎ها هم حق - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - داد. چون قطعه‌سازان نیز به شدت با مشکل کمبود سرمایه و نقدینگی مواجه‌اند. همچنین برای تامین مواداولیه و قطعات موردنیاز تولید نیز این بخش از صنعت با مشکل روبه‌رو است.

 افزایش قیمت قطعات یدکی، یکی از دلایلی است باعث شده بسیاری از مالکان خودرو، تعمیر قطعات معیوب را به تعویض آن ترجیح دهند و به این منظور بیشتر به تعمیرگاه‌های غیررسمی یا متفرقه مراجعه می‌کنند. آیا امکان تعمیر قطعات در نمایندگی‌های رسمی وجود دارد یا در این واحدها صرفا تعویض انجام می‌شود؟

درواقع بعضی از نمایندگی‌های رسمی هم کار تعمیر قطعات را انجام می‌دهند. اما باید به این موضوع توجه داشت هزینه نمایندگی‌های رسمی خدمات پس از فروش نسبت‌به سایر تعمیرگاه‌ها بیشتر است. این مساله - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - را نیز نباید فراموش کرد واردات غیررسمی قطعات و لوازم یدکی و به عبارتی، قاچاق در این بخش بسیار - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - زیاد شده است. همچنین بخش قابل توجهی از قطعاتی که به این شکل وارد می‌شود، قطعات تعمیراتی هستند. 

به‌عنوان مثال بعضی قطعات تعمیراتی از کشوری مانند کره خریداری می‌شود و به انواع مدل‌های قاچاق، اعم‌از ته‌لنجی یا از طریق کولبرها وارد کشور می‌شوند. 

اما در نمایندگی‌های رسمی امکان استفاده از چنین قطعاتی به‌هیچ عنوان وجود ندارد. واقعیت این است که در این شرایط بعضی مشتری‌هایی که مثلا چراغ خودرو آن‎ها شکسته، به نمایندگی مراجعه - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - می‌کنند. وقتی متوجه می‌شوند قیمت این قطعه تا بیش از سه‌برابر بالا رفته، از تعویض چراغ شکسته منصرف می‌شوند و همان را نگه می‎دارند. این همان موضوع کاهش قدرت خرید است که در ابتدا به آن اشاره شد.

 قطعاتی که در نمایندگی‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولا قطعات اصلی است که توسط شرکت مادر یا توسط شرکت طرف قرارداد عرضه‌کنندگان یا تولیدکنندگان خودرو، تامین می‌شود. در حالی که قطعات متفرقه در بازار به دلیل تفاوت در قیمت و کیفیت با آنچه در نمایندگی‌ها عرضه می‌شود، متفاوت هستند. گزارش‌هایی وجود دارد که نمایندگی‌ها این قطعات اصلی را با قیمتی بالاتر در بازار می‌فروشند. آیا این موضوع را تایید می‌کنید؟

خیر. واقعیت این است که ما تقریبا مطمئن هستیم چنین کاری - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - توسط نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش  انجام نمی‌شود. چراکه آنها آن قدر با کمبود قطعه مواجه هستند که چنین اتفاقی در این واحدها نمی‌افتد.

 اما اگر آن‎طور که گفته می‌شود، نمایندگی‌ها بتوانند قطعات را با قیمتی بالاتر در بازار - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - بفروشند و به‌ ازای آن قطعاتی با قیمت پایین‌تر خریده و روی - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - خودروها نصب کنند، به‌نظر می‌رسد - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - با مشکل مواجه نشوند. ضمن این‎که معمولا مشتری‌ها نیز از آن میزان از تخصص برخوردار نیستند که بتوانند قطعات اصل را از متفرقه یا تقلبی تشخیص دهند. آیا نظارتی برای کنترل این موضوع وجود دارد؟

همانطور که اشاره شد، ما مطمئن هستیم چنین - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - موضوعی در واقعیت اتفاق نمی‌افتد. ضمن اینکه انجمن نیز شرکت‌ها را موظف کرده است که گزارش‌هایی در این زمینه آماده کرده و ارائه کنند.

 آیا مشخص است درحال‎حاضر بیشتر خودروهای داخلی - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - با - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - مشکل کمبود قطعه مواجه هستند یا خودروهای خارجی؟

تا آنجا که من اطلاع دارم، تمام - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - خودروها، اعم‌از داخلی و خارجی، با مشکل - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - جدی در زمینه کمبود لوازم یدکی - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - و قطعه - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - مواجه‌اند. گزارش‌هایی مبنی بر کمبود لوازم یدکی انواع خودروها به ما رسیده است که حتی انواع محصولات پراید هم شامل آن می‌شوند. 

 به این ترتیب کمبود کدام یک از قطعات بیشتر احساس می‌شود؟

کمبود قطعات برقی بیش‌از سایر قطعات محسوس است. غیر از آن، تامین لوازم یدکی مصرفی شامل سنسورها، چراغ‌ها و... با دشواری بیشتری مواجه - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - است. در عین حال تامین لوازم و قطعات مصرفی خودروهای داخلی نیز در شرایط فعلی دشوار شده است.

 پیش‌بینی شما از ادامه یا تغییر شرایط چگونه است؟

باید بپذیریم شرایط به هیچ عنوان مناسب نیست. بر این اساس پیش‌بینی چگونگی ادامه روند فعلی یا تغییرات احتمالی در آینده اصلا کار ساده‌ای نیست. با این حال امیدواریم تصمیم‌گیری‌هایی که در مورد این صنعت انجام می‌شود، با - شماره تماس کفی بزرگراه خرازی - کارشناسی و بررسی بیشتر صورت بگیرد تا از حجم زیان و ضرری که صنعت خودرو و بخش‌های وابسته در نتیجه تصمیم‌گیری‌های نادرست متحمل می‌شوند، کاسته شود.

اولين صفحه   -  خدمات یدک کش بزرگراه خرازی   -   حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کفی بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی بزرگراه خرازی   -   کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -  آخرين صفحه