قیمت کفی بزرگراه خرازی

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00045.html
روغن‌ موتور

اگرچه این افراد که به عنوان عوامل فروش شرکت‌های بزرگ تولیدکننده روغن موتور فعالیت می‌کنند، تنها باید 3‌درصد سود دریافت کنند،‌ اما به دلیل نبود نظارت کافی ازسوی سازمان‌های نظارتی گاهی تا 30درصد سود برای خود در نظر می‌گیرند

۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶

دور زدن سازمان حمایت با لیست قیمت‌های غیررسمی!

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، گران فروشی در بازار روغن موتور با استناد به لیست قیمت‌های غیررسمی، ‌این روزها به مشکل اصلی این بازار و راننده‌هایی تبدیل شده است که برای تعویض روغن خودرو خود باید هزینه‌های سنگینی پرداخت کنند؛ لیست قیمت‌هایی که نه از سوی شرکت‌های تولید کننده روانکار تهیه شده است و نه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، - قیمت کفی بزرگراه خرازی - این مورد را ‌تایید می‌کند.

معضلی به نام لیست‌های غیر رسمی!

بازار روغن موتور چند وقتی است که به انحصار برخی عوامل قدرتمند فروش شرکت‌های روغن‌ساز درآمده است. عامل‌هایی که از سال‌ها - قیمت کفی بزرگراه خرازی - قبل با خریدهای سنگین خود جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کرده‌اند و به نوعی جور نبود شبکه فروش مویرگی در شرکت‌ها را می‌کشند.

همین اتفاق کافی است تا در نبود نظارت‌های کافی،‌ خود دست به قیمت‌سازی در بازار بزنند و با تهیه و انتشار لیست - قیمت کفی بزرگراه خرازی - قیمت‌های غیررسمی قیمت روغن موتور را برای مصرف‌کننده نهایی افزایش دهند.

برای روشن شدن این - قیمت کفی بزرگراه خرازی - موضوع کافی است سری به گروه‌های خریدوفروش روانکار در شبکه‌های اجتماعی بزنیم تا مشخص شود روزانه ده‌ها لیست قیمت غیررسمی که توسط این افراد تهیه شده - قیمت کفی بزرگراه خرازی - است، با 20تا 30درصد بالاتر از قیمت سازمان حمایت تهیه و برای خریداران خرد ارسال می‌شود.

اگرچه - قیمت کفی بزرگراه خرازی - این افراد که به عنوان عوامل فروش شرکت‌های بزرگ تولیدکننده روغن موتور مانند بهران،‌ ایرانول، ‌پارس و سپاهان فعالیت می‌کنند، تنها باید در قبال خرید روانکار از تولیدکننده و فروش آن به شبکه پایین‌دست خود 3‌درصد سود دریافت کنند،‌ اما به دلیل نبود نظارت کافی ازسوی سازمان‌های نظارتی گاهی تا 30درصد سود برای خود در نظر می‌گیرند و با ایجاد لیست‌های غیررسمی روغن موتورهای مختلف را در بازار می‌فروشند.

این درحالی است که سازمان حمایت در حالی مجوز 60و 70درصدی قیمت‌ها را برای روغن موتورهای دیزلی و بنزینی - قیمت کفی بزرگراه خرازی - صادر کرد که به اذعان 4شرکت بزرگ پالایشگاهی، ‌هنوز هم توزیع روغن موتور به ویژه در بخش دیزلی با زیان انجام می‌شود و سازمان حمایت با هدف - قیمت کفی بزرگراه خرازی - حمایت از مردم و راننده‌ها با بالارفتن بیشتر قیمت‌ها مخالفت - قیمت کفی بزرگراه خرازی - کرده است.

درحالی‌که در این بین فقط برخی عامل‌های فروش - قیمت کفی بزرگراه خرازی - هستند که سودهای کلان به جیب می‌زنند و شرکت‌ها مجبور به فروش کالا با ضرر هستند و مصرف‌کنندگان نیز به دلیل عملکرد سودجویانه این افراد نمی‌توانند روغن موتور مناسب را با قیمت درج شده بر - قیمت کفی بزرگراه خرازی - روی آن خرید کنند.

جالی خالی شبکه فروش مویرگی در بازار روغن موتور

نیاز شرکت‌های تولیدکننده روغن موتور به عاملین - قیمت کفی بزرگراه خرازی - فروش سابقه‌ای طولانی دارد. علت اصلی این وابستگی هم نداشتن شبکه فروش مویرگی در سطح استان‌ها و شهرهای کشور است. - قیمت کفی بزرگراه خرازی - البته این شرکت‌ها چند سالی است که با ورود به این حوزه سعی - قیمت کفی بزرگراه خرازی - در به دست گرفتن نبض بازار دارند، اما هنوز جا برای کار بسیار است و در نهایت این عوامل فروش هستند که بر بازار حکمرانی کرده و - قیمت کفی بزرگراه خرازی - سود اصلی را کسب می‌کنند نه شرکت‌های تولیدکننده.

به عنوان مثال در حال حاضر شرکت نفت بهران با ایجاد شرکت بازرگانی بهران اقدام به توزیع مویرگی در 3شهر تهران، ‌اصفهان و تبریز کرده است و شرکت نفت ایرانول نیز شبکه توزیع مویرگی قوی را - قیمت کفی بزرگراه خرازی - در حال ساماندهی دارد.

حتی نفت سپاهان نیز با ورود - قیمت کفی بزرگراه خرازی - به این حوزه سعی در حذف دست‌های پشت پرده و افزایش‌دهنده قیمت‌ها دارد، اما به دلیل کوچک بودن دامنه فعالیت سیستم توزیع این شرکت‌ها،‌ هنوزهم - قیمت کفی بزرگراه خرازی - عاملین فروش هستندکه - قیمت کفی بزرگراه خرازی - حرف اول و آخر را در قیمت‌گذاری و فروش - قیمت کفی بزرگراه خرازی - روغن موتور - قیمت کفی بزرگراه خرازی - می‌زنند، ‌نه تولید کننده‌ها و سازمان حمایت!

حذف عاملیت‌ها با فروش مستقیم و بی‌واسطه

اگرچه ممکن است چنین شیوه‌ای چندان به - قیمت کفی بزرگراه خرازی - مذاق فعالان بازار روانکارها خوش نیاید اما یکی از راه‌های استانداردسازی قیمت‌ها و حذف قیمت‌سازی‌ها در بازار، فروش بی‌واسطه روغن - قیمت کفی بزرگراه خرازی - موتور - قیمت کفی بزرگراه خرازی - به - قیمت کفی بزرگراه خرازی - مصرف‌کنندگان نهایی در فروشگاه‌ها و اتوسرویس‌های اختصاصی هر برند است. درست مانند کاری که در دیگر کشورها انجام می‌شود و از قضا نتیجه خوبی نیز در پی داشته است.

در چنین شیوه‌ای اما با توجه به نفوذ بالای نماینده‌ها یا همان عوامل فروش در بازار،‌خطر بزرگی تولیدکننده‌ها را تهدید می‌کند و آن دامپینگ در بازار است. باید توجه داشت که در صورت ورود تدریجی شرکت‌ها به این شیوه از فروش،‌ عاملیت‌های فعال - قیمت کفی بزرگراه خرازی - و قدرتمند نیز ساکت نخواهند نشست و با گذشتن از سود خود،‌ روغن موتور را ارزان‌تر از قیمت کارخانه به بازار عرضه خواهند کرد و با این شیوه علاوه بر ضربه زدن به نظام فروش کارخانه‌ها، ‌همچنان سعی خواهند کرد تا خود را به عنوان - قیمت کفی بزرگراه خرازی - قطب تاثیرگذار در بازار معرفی کنند.

بنابراین به نظر می‌رسد در شرایط فعلی تنها دستگاه‌های نظارتی هستند که می‌توانند با قدرت نسبت به رصد بازار اقدام کنند و از دست به دست شدن لیست قیمت های غیررسمی و فروش روغن موتور،20تا 30درصد گران‌تر از قمیت مصوب به مشتری جلوگیری کنند.

اولين صفحه   -  مبلغ یدک کش بزرگراه خرازی   -   تعرفه یدک کش بزرگراه خرازی   -   شماره تماس یدک کش بزرگراه خرازی   -   خدمات یدک کش بزرگراه خرازی   -   حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل خودرو بزرگراه خرازی   -   حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کرایه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   قیمت حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   مبلغ حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   تعرفه حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   شماره تماس حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   خدمات حمل ماشین بزرگراه خرازی   -   کفی بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی بزرگراه خرازی   -   کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات کفی خودروبر بزرگراه خرازی   -   جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه خرازی   -   نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه خرازی   -  آخرين صفحه