شماره تماس چرخگیر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00314.html

جیلی امگراند rv7 دارای 4 ستاره امنیت از موسسه یورو انکپ است که در بین خودرو های چینی این درجه امنیتی کمتر دیده شده است.

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰

نکات مثبت و منفی جیلی هاچ بک را بخوانید

کمپانی چینی جیلی در ایران برای خود بازار مناسبی - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - دست و پا کرده است - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - و با معرفی سدان های پر فروش مانند امگرند 7 نشان داده است که سلیقه ایرانیان را به خوبی می شناسد. هر چند در - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - اوایل ورود خودرو های چینی جیلی نیز مانند سایر هم وطنان خود مورد هجمه همه جانبه قرار گرفته بود اما با گذشت زمان معلوم شده است - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - که در بین چینی ها نیز خودرو های با کیفیت وجود دارد. فروش جیلی امگرند 7 که با موفقیت های زیادی برای جیلی همراه بود سبب شد که راه برای محصولات جدید تر این شرکت باز شود. در سال 1393 بازار هاچ بک های ایران شاهد ورود یک خودرو - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - با کیفیت چینی به نام جیلی امگرند rv7 بود.

شماره تماس چرخگیر اختیاریه

- شماره تماس چرخگیر اختیاریه -

این خودرو جدید که در واقع نسخه هاچ بک امگرند 7 بود با ظاهری جذاب، کیفیت ساخت مطلوب و امکانات خوب توانست خیلی زود به یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار ایران تبدیل شود. امگرند rv7 را می توان یکی از خودرو هایی دانست که در بازار ایران نتوانستند جایگاه - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - واقعی خود را به دست آورند و خیلی زود واردات آن متوقف شد. البته مشکل اساسی استقبال مردم یا خود خودرو نبودند، بلکه این شرکت وارد کننده بود که نتوانست استراتژی خوبی در بازار اتخاذ کند. با این حال خرید و فروش جیلی امگرند هاچ بک دست - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - دوم همچنان ادامه دارد و این خودرو دارای محبوبیت بالایی بین خریداران هاچ بک است. اگر شما نیز قصد خرید جیلی امگرند rv7 را دارید به شما - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - پیشنهاد می کنیم که با نکات - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - مثبت و منفی این خودرو بیشتر آشنا شوید.

مزایای خرید جیلی امگراند rv7

امنیت بالا: جیلی امگراند rv7 دارای 4 ستاره امنیت از موسسه یورو انکپ است که در بین خودرو های چینی این درجه امنیتی کمتر دیده شده است. این خودرو علاوه بر بدنه و شاسی مقاوم دارای 6 ایربگ با 10 نقطه اثر است. در زمانی که هنوز بسیاری از خودرو های تولید ایران و چین به بیشتر از دو ایربگ سر نشین جلو مجهز نشده بودند، این خودرو به ایربگ های جانبی و پرده ای مجهز شده بود. علاوه بر این چندین سیستم امنیتی دیگر نیز برای جیلی امگرند rv7 در نظر گرفته شده است که در سایر رقبا دیده نمی شود. به این ترتیب با خرید جیلی امگرند rv7 شما صاحب یک خودرو ایمن در جاده های ایران خواهید شد.

شماره تماس چرخگیر اختیاریه

شماره تماس چرخگیر اختیاریه

امکانات بیشتر از رقبا

صندلی - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - های برقی با قابلیت تنظیم در - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - 8 جهت، نویگیشن و جی پی اس، صفحه نمایش 8 اینچی، نور خودکار و ... تنها بخشی از برتری های این خودرو در بخش امکانات نسبت به رقبا است.

کیفیت ساخت و طراحی مناسب

طراحی خودرو در بخش های مختلف شباهت زیادی به سدان محبوب امگرند 7 دارد که با تغییرات جزئی حتی زیبا - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - تر از مدل سدان نیز شده است. کیفیت ساخت خودرو نیز در سطح بالایی است و به دلیل واردات مستقیم مشکلات خودرو - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - های مونتاژی کمتر در این خودرو دیده شده است.

عملکرد فنی قابل قبول و استهلاک پایین

 جیلی امگرند rv7 به موتور 1.8 لیتری 4 سلیندر با توان خروجی 138 اسب بخار مجهز شده است. ترکیب این موتور نسبتا قوی در بین رقبای جیلی هاچبک با جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک شتاب 12 ثانیه ای و حداکثر سرعت 185 کیلومتر را برای این خودرو به ارمغان آورده است. به طور کلی - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - رانندگی با این - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - خودر لذت بخش است و در عملکرد فنی آن ایرادی مشاهده نمی شود. اکثر خریداران خودرو این نکته را نیز اضافه می کنند که استهلاک خودرو بسیار پایین است و در مدت طولانی از خودرو به جز قطعات مصرفی خودرو نیاز به هیچ هزینه فنی نداشته اند. این موضوع ارزش خرید جیلی امگرند rv7 افزایش - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - داده است.

بازار دست دوم قوی

 در حال حاضر قیمت جیلی امگرند rv7 دست دوم در سایت دیوار در محدوده 95 تا 105 میلیون تومان قرار می گیرد. این مورد نشان دهنده ارزش خرید بالا در بازار - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - خرید و فروش جیلی امگرند rv7 است که بعد از گذشت حدود 3 سال از توقف واردات - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - این خودرو هم قیمت آن در مقایسه با رقبا افزایش بیشتری داشته است.

معایب خرید جیلی امگرند rv7

کیفیت پایین متریال استفاده شده در کابین خودرو : مشکلی که در بسیاری از خودرو های ارزان قیمت چینی  دیده می شود استفاده از متریال ارزان قیمت و با کیفیت پایین در - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - داخل خودرو است. ضمن این که کیفیت روکش های چرم مصنوعی صندلی هم چندان خوب نیست و ممکن است خیلی زود فرسوده شود.

ترمز نچندان قوی

 با این که امگرند دارای مجوز های رسمی ورود به جاده های اروپایی  و اولین خودرو چینی بازار اروپا است ک دارای 4 ستاره امنیت اروپا نیز هست؛ اما ترمز این خودرو می توانست عملکرد بهتری نیز داشته باشد.

سیاست های غلط وارد کننده

 جیلی امگرند هاچ بک دارای امکاناتی به صورت پایه در همه بازار های دنیا بود که در ایران از آن ها محروم شد - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - و وارد کننده با برداشتن امکانات پایه خودرو آن ها را به صورت سفارشی و در ازاء دریافت مبالغ هنگفت روی خودرو نصب می‍کرد که سبب نا رضایتی مشتریان - شماره تماس چرخگیر اختیاریه - و توقف ورود این خودرو به ایران شد که به بازار خرید و فروش جیلی امگرند rv7 و همچنین بازار قطعات یدکی این خودرو آسیب هایی وارد کرد.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  خدمات ماشین بر اختیاریه   -   خودرو سوار اختیاریه   -   کرایه خودرو سوار اختیاریه   -   قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   چرخگیر اختیاریه   -   کرایه چرخگیر اختیاریه   -   قیمت چرخگیر اختیاریه   -   مبلغ چرخگیر اختیاریه   -   تعرفه چرخگیر اختیاریه   -   شماره تماس چرخگیر اختیاریه   -   خدمات چرخگیر اختیاریه   -   امداد خودرو اسلامشهر   -   کرایه امداد خودرو اسلامشهر   -   قیمت امداد خودرو اسلامشهر   -   مبلغ امداد خودرو اسلامشهر   -   تعرفه امداد خودرو اسلامشهر   -   شماره تماس امداد خودرو اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو اسلامشهر   -   امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   کرایه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   قیمت امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   مبلغ امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   تعرفه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خودروبر اسلامشهر   -   کرایه خودروبر اسلامشهر   -   قیمت خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه خودروبر اسلامشهر   -  آخرين صفحه