کرایه امداد خودرو اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00317.html

چانگان ایدو دارای طراحی بسیار زیبایی است و باید از این لحاظ آن را بهتر از رقبا دانست. کیفیت ساخت خودرو نیز نقطه قوت آن است که نظر شما را در مورد خودروهای چینی  تغییر خواهد داد به‌خصوص در مقابل خودروهای مونتاژ داخل که همواره دچار مشکلات زیادی هستند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰

چانگان ایدو؛ خودرویی که نظر شما در مورد خودروهای چینی را تغییر می‌دهد!

چانگان یکی از شرکت‌های به نام خودروسازی در چین - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - است که معمولاً خودروهای خوبی را به بازار عرضه کرده است و دید مثبتی از این برند در بین مشتریان آن وجود دارد. برخلاف تصور همگان چانگان سابقه - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - 157 ساله دارد و در سال 1959 یعنی بیش از 60 سال قبل به دستور دولت - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - مرکزی اولین خودروهای چینی را به بازار عرضه کرد. به دلیل افزایش شدید - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - قیمت خودروهای باکیفیت بازار و عدم توانایی بسیاری از افراد برای خرید آن‌ها و همچنین درجا زدن صنعت خودروسازی ایران در دهه گذشته سیل خودروهای - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - چینی به بازار ایران گسیل شد. تعداد زیادی از خودروهای چینی بازار دارای کیفیت مطلوبی نبوده و نگاه منفی در جامعه علیه خودروهای چینی به وجود آمده است. بااین‌حال تعدادی از خودروها مانند چانگان ایدو نشان داده‌اند که چینی‌ها نیز می‌توانند خودروی باکیفیت تولید کنند. در ادامه به معرفی این خودرو و داستان کوتاه ولی پربار آن در ایران خواهیم پرداخت.

کرایه امداد خودرو اسلامشهر

چانگان و سایپا؛ همکاری برای ورود یکی از باکیفیت‌ترین چینی‌های بازار

سایپا و چانگان بعد از معرفی چانگان ایدو در بازارهای جهانی به توافقاتی برای ورود این خودرو به بازار - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - ایران رسیدند. بااین‌حال تقریباً 2 سال طول کشید تا اولین چانگان ایدو توسط سایپا به ایران وارد شود. برخلاف انتظارات چانگان ایدو راه سایر خودروهای چینی در بازار ایران را طی نکرد و از همان سری اول خودروهای تحویل داده‌شده - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - به خریداران توانست توجه کارشناسان و صاحبان خود را جلب کند. طراحی زیبا و کیفیت ساخت مناسب به همراه گارانتی 5 - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - ساله خودرو و عملکرد عالی در جاده‌های ایران نظر بسیاری از افراد را نسبت به خودروهای چینی تغییر داد. بااین‌حال وجود رقیب قدرتمندی مانند j5 و سیاست‌های تبلیغاتی ضعیف سایپا سبب شد چانگان ایدو بازار موفقی را در ایران تجربه نکند و در مدت‌زمان کمی ورود آن به بازار ایران متوقف شود. - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - در بازاری که خودروهای بی‌کیفیت از برندهای ناشناخته فروش خوبی را در بازار ایران تجربه کرده‌اند جای تأسف است که چانگان ایدو نتوانست جایگاهی که لایق آن بود را به دست آورد.

معرفی مشخصات فنی چانگان ایدو

چانگان ایدو یک سدان دیفرانسیل جلو با - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری است که توانایی تولید 113 اسب بخار نیرو را دارد. این خودرو به یک گیربکس 4 دنده ‌اتومات نیز مجهز شده است. شاید بزرگترین ضعفی که رقبای این خودرو در ایران از آن استفاده کردند همین مشخصات ضعیف خودرو در بخش فنی است. موتور ضعیف حتی اگر دارای تکنولوژی بلوکور باشد بازهم نقطه‌ضعف بزرگی است. بااین‌حال عملکرد خودرو در مقابل رقبای هم قیمت کاملاً قابل‌قبول است و در بدترین حالت نیز نمی‌توان گفت تفاوت چشمگیری با آن‌ها دارد. شتاب خودرو حدود 12 ثانیه و مصرف ترکیبی آن نیز 7 لیتر در 100 کیلومتر است که کاملاً راضی‌کننده است. ازاین‌رو اگر قصد خرید چانگان ایدو را دارید نباید فقط به مشخصات فنی آن روی کاغذ اکتفا کنید. پیشنهاد می‌شود حداقل قبل از تصمیم‌گیری یک‌بار رانندگی با این خودرو را امتحان کنید.

کرایه امداد خودرو اسلامشهر

کیفیت ساخت و امکانات چانگان ایدو

چانگان ایدو دارای طراحی بسیار زیبایی است و باید از این لحاظ آن را بهتر از رقبا دانست. کیفیت ساخت خودرو نیز نقطه قوت آن است که نظر شما را در مورد خودروهای چینی  تغییر - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - خواهد داد به‌خصوص در مقابل خودروهای مونتاژ داخل که همواره دچار مشکلات زیادی هستند. طراحی داخلی خودرو نیز کیفیت مشابه سایر خودروهای هم قیمت دارد و نباید انتظاری زیادی از آن داشته باشید بااین‌حال طراحی داخلی خودرو - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - کاملاً قابل‌قبول است و پنل وسط به همراه تریم دو - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - رنگ از جذابیت‌های کابین خودرو محسوب می‌شود.

درواقع امکانات خودرو پاشنه آشیل دیگر چانگان محسوب می‌شود که بازار فروش چانگان ایدو در ایران را تحت تأثیر قرار داده است. تقریباً - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - خبری از هیچ سیستم کمکی نیست، اما کنترل کشش و کنترل پایداری توانسته به - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - هندلینگ - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - بهتر خودرو کمک کند. فرمان خودرو هیدرولیکی و تنها قابلیت تنظیم دو حالته را دارد اما بازهم روکش چرم و دکمه کنترلی که روی فرمان قرارگرفته را نباید فراموش کنیم. برای امنیت خودرو سیستم توزیع نیروی ترمز و ترمز کمکی به همراه ترمز ضد قفل به همراه تنها 2 ایربگ سرنشینان جلو در نظر گرفته‌شده است. بسیاری از امکاناتی که در سایر خودروهای هم قیمت به‌عنوان آپشن وجود دارد در این خودرو پیش‌بینی‌نشده و باید به روکش صندلی چرم، مانیتور 9 اینچی بدون نویگیشن و دوربین عقب و...، سانروف و آینه‌ بقل‌های جانبی قناعت کنید.

در مورد چانگان می‌توان گفت که شما هر - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - آنچه برای راحتی حداقلی در خودرو و رانندگی بی‌دغدغه لازم - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - دارید، در اختیار خواهید داشت اما در مقابل از لیست بلند بالای امکانات رفاهی رقبا محروم خواهید بود.

کرایه امداد خودرو اسلامشهر

قیمت و بازار دست‌دوم چانگان ایدو

اگر به بازار فروش چانگان ایدو دست‌دوم در سایت دیوار جستجو کنید متوجه خواهید شد که خریداران کمی وجود دارند که - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - به فکر فروش این خودرو باشند. درواقع عملکرد خودرو به‌قدری خوب بوده است که بازار دست‌دوم آن اصلاً شلوغ نیست. همچنین باگذشت حدود 3 سال از عرضه خودرو در ایران به‌هیچ‌عنوان شاهد بروز مشکلات بزرگ برای خریداران - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - آن نبوده‌ایم که یک نکته مثبت برای این خودرو محسوب می‌شود. ضمن این‌که تضمین 5 ساله خودرو را نیز نباید فراموش کنیم. قیمت چانگان ایدو در حال حاضر در سایت - کرایه امداد خودرو اسلامشهر - دیوار بین 110 تا 140 میلیون تومان است که نشان از افت قیمت بسیار پایین آن دارد.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   چرخگیر اختیاریه   -   کرایه چرخگیر اختیاریه   -   قیمت چرخگیر اختیاریه   -   مبلغ چرخگیر اختیاریه   -   تعرفه چرخگیر اختیاریه   -   شماره تماس چرخگیر اختیاریه   -   خدمات چرخگیر اختیاریه   -   امداد خودرو اسلامشهر   -   کرایه امداد خودرو اسلامشهر   -   قیمت امداد خودرو اسلامشهر   -   مبلغ امداد خودرو اسلامشهر   -   تعرفه امداد خودرو اسلامشهر   -   شماره تماس امداد خودرو اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو اسلامشهر   -   امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   کرایه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   قیمت امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   مبلغ امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   تعرفه امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خدمات امداد خودرو سیار اسلامشهر   -   خودروبر اسلامشهر   -   کرایه خودروبر اسلامشهر   -   قیمت خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس خودروبر اسلامشهر   -   خدمات خودروبر اسلامشهر   -   یدک کش اسلامشهر   -  آخرين صفحه